10 Most Beautiful Looking Linux Desktop

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD 10 Most Beautiful Looking Linux Desktop

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147448
    Wuu
    Participant

    Info Te!

    Gribētos zināt varbūt 1. vieta ir kaut kur dabonama! Itkā komentāros rakstīts ka fake ,bet kas zin!

    Ja next Ubuntu kaut kas tamlīdzīgs būtu iekšā ,tas būtu ka bumba OS karos… :0

    Un varbūt uzreiz vissi sāk lielīties ar savām darba virsmām!

    [img]https://www.bildites.lv/images/vljfhvue1rgg5bk9wf8.png[/img]

    p.s. Bila produktu lietotajiem piga ,jums tādas lietas nespīd! 🙂

    #184691
    azazul
    Participant
    #184692
    samurajs
    Participant

    Next ubuntu nekas iekšā nebūs, bet daudzus šitādus desktopus var sagooglēt. Tādu pribambasu arī priekš Win netrūkst.

    #184693
    Wuu
    Participant

    Vai tad 8 Ubuntu versija neieviesa darba virsmas efektus ,9 varētu tālāk ieiet. Bet protams ka nespīd 😀

    #184694
    azazul
    Participant

    Ka tu domā ka Ubuntu tos efektus paši uzkodēja ?

    Compiz-fusion ir audzis vairāk kā 3 gadus neatkarīgi no Ubuntu.

    Canonical neko nav devuši opensource atīstībai, tikai zombētu pokemonu varzu.

    Ja cilvēki no Novell un Xorg nebūtu iegrūduši laiku un naudu Beryl, XComposite un citos projektos,

    tad Ubuntu pielūdzējiem nebūtu par ko pirkstus mētāt.

    #184695
    samurajs
    Participant

    azazul: Es tev nepiekrītu!!! Arī popularizēšana ir ieguldījums; Pateicoties Canonical uzpūstajai reklāmas kampaņai, daudzi cilvēki sev ir atklājuši OpenSource. Kurš palicis pie Ubuntu, kurš izvēlējies ko citu – tā katra paša problēma. Bet, ja būtu jāsāk teiksim ar Š laku – linuksistu mums būtu daudz reižu mazāk.

    Tas ir tāpat kā ticīgajiem: viens katolis, cits luterānis, vēl cits baptists… bet bībele ta visiem viena! 🙂

    Par tehnisko pusi gan piekrītu… jaunajā ubuntu 8.10 beta gandrīz viss savākts no Debian Lenny…

    #184696
    Wuu
    Participant

    azazul tas ir naivi ,kāpēc man lietot ko citu ja Ubuntu lietot ir viss ērtāk! Neviena cita OS kaut ko tādu pat uz 50% nevar piedāvāt! Vel 8 versijas driveru suports ir vispār nepārspējams! Ubuntu – Linux for Human Beings!

    #184697
    samurajs
    Participant

    Wuu: jebkurš Linux to var piedāvāt, kodols visiem viens! Tikai Ubuntu piedāvā gatavu, nevajag smadzeni kustināt 😀

    #184698
    Sid
    Participant

    Wuu, tad apskaties uz https://pcbsd.org/ .

    #184699
    shady
    Participant

    Wuu – Jebkuram linuxam var pielikt klāt visus tos izskaistinājumus, 3D desktopus, caurspidigos logus utt, utt. Visu ko spēj Ubuntu – to spēj arī jebkurš cits.

    Compiz-fusion un citi *bling*bling projekti nav radīti priekš Ubuntu! Ubuntu ar to nav nekāda sakara.

    Un kāds sakars ar draiveru atbalstu??? Par draiveru atbalstu tev ir jāpasakās kerņeļa izstrādātājiem un cilvēkiem/uzņēmumi, kuri raksta draiverus un iesuta tos, lai integrē jaunākajā kerneļa versijā.

    Kas vēl iekš Ubuntu ir tāds, kas palīdz lietotājam? Synaptic Package Manager? Lūdzu: https://www.nongnu.org/synaptic/ novelc to uz cita linux distributīva, nokompilē un lieto! Lai gan jēga maza – parasti katram jau ir integrēts kāds paku menedžeris…

    #184700
    remarco
    Participant

    :))) Ek! saliktu tos jaukos ekrānus no nulles tad varētu lielīties … a lielās jau ar gatavu produktu… tad jau uz priekšu win useri ar saviem theme … un dašādajām bildītēm beckgroundā…

    Paties prieks ir tad kad no portiem savāc xorgu vai xfree86 uz kura tad sāk būvēt logu menegeri un saliek visu pārējo…

    Piemēram mans labākais rezultāts pagaidām ir jauka bildīte fonā un caurspīdīgi logi uz fluxboxa (ne pseido caurspīdīgi bet reāli caurspīdīgi ….)

    screena gan nebūs … jo rezultāts nav tik daiļš kā visiem … vienkārši pašam par sevi pieks :)))

    #184701
    Vaz3
    Participant

    Man kādreiz uz ubunta bija tāds kā 2. bildē,tikai dock savādāks ,saucās Mac4Lin,nokačā un pēc pamācības viss jāsaliek

    #184702
    QueenZ
    Participant

    Nesaaku ar ubuntu un nemaz nedomaaju to suudu lietot. uzpuusts zilonis mljin slackware ftw!

    #184703
    Aldis
    Participant

    Wuu.. tas tavs erkans kuru ieliki ka paraugu jau man skjiet nekas jauns tur nav – sir_irius jau vasaraa sev shaadus stelleeja – Š eit.. un Š eit..

    #184704
    faq
    Participant

    Šª, kvīnz, nomierinies. Atceries, kā izgāja wannabe firefox ftw popularizētājiem. Ar slaku viss ir kārtība. Arī ar bubuntu. Visu pārējo jau azazul pateica. Mani interesē, kas tur tāds tajā vecajā screenā ir? Ja atmiņa neviļ, tad man compiz bija uz slakas 11mitās jau.

    #184705
    Wuu
    Participant

    Ievietoja: 16 Oktobris 2008

    #184706
    Aldis
    Participant

    Tad kāda čorta (atvainojos) pēc šo ierakstu Queenz uzceela vakardien!? 😀 Es parasti neluuru topika iesakshanas datumu… bet gan kas jaunakie ir komenteeti…

    P.S. – iesniegums v3 butu patikami ja topika uzsaaceejs varetu ari pats savu topiku noblokjet.. lidzig ka apple forumaa.. 🙂

    #184707
    Wuu
    Participant

    QueenZ wrote:

    Nesaaku ar ubuntu un nemaz nedomaaju to suudu lietot. uzpuusts zilonis mljin slackware ftw!


    Diez kas tev darās galvā :shake:

    #184708
    QueenZ
    Participant

    Wuu wrote:

    QueenZ wrote:

    Nesaaku ar ubuntu un nemaz nedomaaju to suudu lietot. uzpuusts zilonis mljin slackware ftw!


    Diez kas tev darās galvā :shake:

    kaa to saprast?

    #184709
    Aldis
    Participant

    Tā arī saprast.. ne visi sēž caurām dienām konsolē kompilējot kautko.. bet darot arī citas lietas uz PC! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā