50% WiFi pieejas punktu uzlaužami sekunžu laikā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas 50% WiFi pieejas punktu uzlaužami sekunžu laikā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #250603
    web33
    Participant

    Da kkvai 120 cipar-burtu parole vai vienkārši qwerty,ja kādam būs vēlme un vajadzība uzlauzīs.

    Tikai nesaprotu tos,kas te zīmējas kuram garāka parole(zinu ka bērnudārza ar pincīšiem mērijās kuram garāks) to vismaz var likt lietā un lepoties + kādai/m 😀 būs vajadzība pēc tā ,bet paroli un tavs internets nu kam viņš vajadzīgs.

    #250604
    Jaunzems
    Participant

    atradi triis gadus vecu bildi, lawl…

    #250605
    Wuu
    Participant

    Tiem kam nekrata drošība, tiem ir vienalga!

    Tiem kam krata, tie par to ir parūpējušies. Stāsta beigas…

    p.s. izbanoiet vienreiz to troļļa hromosomu… Par viņa interneta daikta izmēru tāpat visi ir informēti, varbūt pietiks :]

    #250606
    Aldis
    Participant

    Pilnībā jau pietiek ar 8-10 simbolu + ciparu virkni… Es tiešām nezinu ar kādu spēku man jāuznāk būtu rūterim virsū lai dabūtu viņu vaļā.. Takā kvantu datori vēl nav modē.. 😀 😀 Tas būtu diezgan sarežģīti.. + rūterim varu uzlikt nedaudz passwordu minēšanas taimout-u.. piemēram pietiek ar sekundē vienu minējumu….

    P.S. – visi te tik lieli kakeri ka vāks.. ienāks betons, tad redzēsiet.. 😀 viņam wifi punkti uzlaužami 99% 😀 😀

    #250607
    spriizha
    Participant

    cmon. vai visi, kas stāsta par ciparu paroļu garumu varētu arī pateikt, vai viņiem ir WEP vai WPA2 😀

    un nezinu par to tupumu – man ( ok, šo to jau saprotu, bet neesmu specs ) nokačājot bt4 un ar live cd pietika ar 5 min lai tiktu klāt visiem kaimiņu wep sargātajiem rūteriem. garr?

    #250608
    root
    Participant

    spriizha wrote:

    cmon. vai visi, kas stāsta par ciparu paroļu garumu varētu arī pateikt, vai viņiem ir WEP vai WPA2 😀

    un nezinu par to tupumu – man ( ok, šo to jau saprotu, bet neesmu specs ) nokačājot bt4 un ar live cd pietika ar 5 min lai tiktu klāt visiem kaimiņu wep sargātajiem rūteriem. garr?


    Garr brutāls bruteforce uz sliktu passphrase atsitīs vaļā arī WPA/WPA2. A WEP jau ir outdated.

    #250609
    Eudoxus
    Participant

    @TavaMaate

    Paldies, protams, par siltajiem vārdiem, supersivēn ar zināšanām par raķešzinātni. Jaušu, ka tavu wifi būtu grūtāk uzlauzt nekā to, kas ir Pentagonā. Tikai ko tur sargāt? Bankas kontu ar pārsimts latiņiem? Par to arī bija mans komentārs, ka ne katrai mājai ir vajadzīgas dzelzs durvis ar 7 atslēgām, signalizāciju un videonovērošanu. Tas ir vajadzīgs tikai tiem, kam ir ko sargāt un vēl tiem, kas tikai tā var savu krānu pagarināt. Cik saprotu, tad esi pieskaitām pie pēdējiem.

    p.s. Tikai tagad nevaidi. Pats uzprasījies. Tā vietā, lai pamatotu savu apgalvojumu tu kā sētas urla ķeries pie personīgiem apvainojumiem.

    #250610
    cracks
    Participant

    starpcitu tos kas visvairāk izsargājas, parasti arī lauž. ^^

    #250611
    Eudoxus
    Participant

    cracks wrote:

    starpcitu tos kas visvairāk izsargājas, parasti arī lauž. ^^

    Un tāpēc viņiem ir jāaizsargājas vēl vairāk.

    #250612
    migors
    Participant

    Pamēģini ielīst nedaudz politikā un uzkāpt varai uz varžacīm drīzumā tu jau pamanīsi ka tevi noklausās un lien iekšā visur kur var un nevar. Bija laiks kad es zvanot draugiem no sākuma telefonā sveicināju drošībniekus. Tādā situācijā datu drošiba paliek par primāro nodarbi. Nekas jauns nav jau jāizdomā, ir daži pamata soļi kuri tādam ložņam dzīvi padarīs daudz grūtāku. Un protams ka jāņem vērā arī cik tu esi svarīga persona un kāda veida datus tu glabā, izvērtējot šo tad pret tevi var arī noteikt pielietojamo spēku. Ja nevarēs uzlauzt rūteri, vai pīsli, atvērs durvis un uzstādīs kaut ko klātienē. Ja uzliksi 10 atslēgas tad tevi sagaidīs tumšā kāpņtelpā un tt.

    tikt var jebkur un uzlauzt var jebko, vis vājākais elemets tājā visā ir pats cilvēks.

    un jūs nepamatoti piekasijāties cilvēkam. ja kas tad TavaMaate vienkārši diskutēja, bet dažiem te uzreiz aizgāja runa par krāniņiem. Sanāk ja man ir arguments tad es uzreiz mēros ar krāniņu? bērnudarza audzēkņi. Freids šo būtu paskaidrojis tā, ka par ko tu runā tas tu esi.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā