Å onakt visÄ￾ LatvijÄ￾ pÄ￾rtraukta analogÄ￾ apraide

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Å onakt visÄ￾ LatvijÄ￾ pÄ￾rtraukta analogÄ￾ apraide

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #236903
    _Mo3_
    Participant

    nu var jau būt, ka sasteidza ar to visu, bet nu kādreiz jau tik un tā vajadzētu pāriet! @Mr.Death es jau nesaku, ka tev jāpērk tieši tas LTC dekoderis, pērc to kas tev vairāk tīk 🙂

    #236904
    samurajs
    Participant

    Ja TV torni ar aci var saskatīt – tad var riskēt ņemt to primitīvo TV Star lūzni par 39 Ls. Ja tornis tālu, labāk investēt mazliet vairāk, bet nopirkt ko drošāku, kas jutīgāks, un kam vismaz RGB izeja ir. Stāram no SCARTa CVBS nāk laukā, pēēēēē…

    #236905
    nd
    Participant

    Jā, tie kas vēl nav paspējuši pieslēgt TV – iesaku VIASAT – līdz Jāņiem iekārtas un ierīkošana bez maksas. Nesen ierīkoju – esmu ļoti apmierināts – pa 3.50Ls mēnesī rāda daudz labu kanālu, attēla kvalitāte arī lieliska, uz sava normāla izmēra LCD redzu teicami! – sanāk izdevīgāk nekā Lattelecom TV 🙂

    Vairāk info http://www.viasat.lv

    #236906
    aoma
    Participant

    Re, viašrotists ar nepalaida garām iespēju iebāzt savu spamu.

    Pats jau labu laiciņu jūzoju drīmboxi, takā šitam faktam varētu vispār nepiegriezt vērību, bet zinu ļoti daudzus, kas tagad palikuši bez TV, un lieki 38 vai pat vairāk lati tiem cilvēkiem ir liela nauda.

    #236907
    Kefīrs
    Participant

    Pašam mājās ir IZZI. Jā, ir liela kaka, bet visi pamata kanāli par ~3.50Ls

    Tagad paskaidrojiet par šo:

    TokRa wrote:

    Aldis wrote:

    [img]https://bildites.lv/images/lsrojarpl5wb10cuu65a_thumb.jpg[/img]


    Atliek tikai noskaidrot kādā veidā šis attēls līdz TV nonāk 🙂

    #236908
    grisha
    Participant

    Apraide, Kefiir izsleegta, raidiitaaji veel nav (tagad jau laikam ir izsleegti, nav ne jausmas).

    Uzjautrinaaja Viashrota reklaama, visi no vinja muuk prom. Ar taadu Viashrota domaashanu paliks tikai tautieshi aarzemees beigaas. KValitaate zem katras kritikas, kaa uz LCD var buut laba bilde vinjiem? Sky UK daudziem kanaaliem ir pashvaka kvalitaate, kaut gan saliidzinoshi diena pret nakti.

    Regjionaalie kanaali LTC paketee nebuus daudz, nevar neviens atljauties vinjiem maksaat taadas summas. Regjionaalai TV 50 000 meenesii neskjiet mazliet par daudz? Regjionaalie meegjina apvienoties un raidiit ateviskji no saviem raidiitaajiem.

    Vismaz LTC neterorizee tautu, terorizee televiizijas ar cenaam. TAs viss gan taapeec ka valsts izsniedza atljauju tikai uz pieciem gadiem. NAv viegli atpelniit naudu tik iisaa laikaa, kur nu veel nopelniit. KAs zin, kas notiks peec paaris gadiem.

    Kaa klientam, nepatiik kanaalu saraksts, paaraak daudz krievijas kanaali. Tur gan bizness, lielaakaa dalja atkal kaifo par krieijas kanaaliem.

    P.S. Viashrota Discovery skanja visu riitu atpaliek, kur var runaat par kvalitaati?

    #236909
    Aldis
    Participant

    nd wrote:

    Jā, tie kas vēl nav paspējuši pieslēgt TV – iesaku VIASAT – līdz Jāņiem iekārtas un ierīkošana bez maksas. Nesen ierīkoju – esmu ļoti apmierināts – pa 3.50Ls mēnesī rāda daudz labu kanālu, attēla kvalitāte arī lieliska, uz sava normāla izmēra LCD redzu teicami! – sanāk izdevīgāk nekā Lattelecom TV 🙂

    Vairāk info http://www.viasat.lv

    A, Es Tev iesaku ar visu savu lielo LCD matricu (Aptuveni 9″) aiziet uz šejieni infu pasmelties: https://lleo.aha.ru/na/lv/

    #236910
    elvisburdajs
    Participant

    Aldis wrote:

    A, Es Tev iesaku ar visu savu lielo LCD matricu (Aptuveni 9″) aiziet uz šejieni infu pasmelties: https://lleo.aha.ru/na/lv/


    Tieši sejā! 😀

    #236911
    afigel
    Participant

    Hmzz, kas jums pret viasatu? man tjosha jau kaadus 3 gadus ekspluatee – kvalitaate ljoti laba, nav nekaadu kubiku, atteels nezuuds, viss ir taa kaa tam jaabuut. saliidzinoshi mani bcoma dazhi digitaalie kanaali regulaari sarauj kubikos, reizeem vispaar pazuud.

    cherni kautkaadu nesiet.

    samurajam ir visasat? vai bija?

    #236912
    aoma
    Participant

    afigel, pričom vēl te baltcoms? Analogās apraides pārtraukšanai nav ne mazākās saistības ar labāku vai sliktāku internetu dažādos Latvijas nostūros, bet tas, ka Viasat aģenti pēkšņi sarosījušies, gan ir uzkrītoši pamanāms.

    #236913
    Mr.Death
    Participant

    bezmaksas reklaama tacj! briinos, kaa veel tas perdelis nav no sjejienes izmests un vinja reklaama aizvaakta.

    #236914
    samurajs
    Participant

    afigel: man jau bija SAT šķīvītis tais laikos, kad Liepājā tikai pirmie parādījās, Voldemārs Ketners rakstīja manuāļus, kā pašam izgatavot uztveršanas komplektus, un tāds viasat vēl i sapņos nerādījās 🙂

    Tā kā SAT uztveršanas nianses man zināmas teicami, un tur tiešām tehniskā ziņā viss bez vainas – bildīte teicama, un uztveršanas stabilitāte arī.

    Besī ārā uzbāzīgā Viasat reklāma, kur noklusētas svarīgas lietas: pieslēguma maksa, un gada maksa.

    Bez tam starta paketē par 3,50 nav ko skatīties, nav ne Eurosport, neviena filmu kanāla. LTC Ekonomiskā paka tomēr mazliet labāka.

    #236915
    afigel
    Participant

    aoma wrote:

    afigel, pričom vēl te baltcoms? Analogās apraides pārtraukšanai nav ne mazākās saistības ar labāku vai sliktāku internetu dažādos Latvijas nostūros, bet tas, ka Viasat aģenti pēkšņi sarosījušies, gan ir uzkrītoši pamanāms.


    neko nemineeju par internetu.

    man pa bcom kabeli naak 4 digitaalie kanaali, pielauju, ka retransleejas no ltc. vinjiem regulaari iestaajas horizontaalais taimkods.

    #236916
    afigel
    Participant

    samurajs wrote:

    afigel: man jau bija SAT šķīvītis tais laikos,

    Besī ārā uzbāzīgā Viasat reklāma, kur noklusētas svarīgas lietas: pieslēguma maksa, un gada maksa.

    Bez tam starta paketē par 3,50 nav ko skatīties, nav ne Eurosport, neviena filmu kanāla. LTC Ekonomiskā paka tomēr mazliet labāka.

    nu pagaidi – tev ir bijis viasats vai nav?

    tas, ka tu paziisti lodaamuru – tas ir forshi 🙂

    #236917
    samurajs
    Participant

    afigel: man (paldies Dievam!) nav bijis. Bet radiem laukos ir jau labu laiciņu. Pārsteidzīgi noslēdza līgumu (tika arī “mazliet” apčakarēti) un tagad maksā ap 15 Ls/mēn. par programmām, kas viņiem nemaz nav vajadzīgas. Kvalitāte gan līmenī, tur sūdzību nav.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā