AMD vs. Intel (1. daļa)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti AMD vs. Intel (1. daļa)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #174209
    Jonis
    Participant

    msh wrote:


    Par tavu intelektu jau liecina tavs avatars ar klucijas reklāmu :rofl:


    Yup, tā arī varētu teikt, ka liecina, tik ko tas liecina tev man pilnīgi neinteresē. Zinu vismaz kas ir labākais un kam ir normāla vērtība, atšķirībā no tevis.

    Piekrītu gandrīz pilnībā D_L

    #174210
    DMG
    Participant

    Viekārši jāpasmejas 😀 Un kādā jēga jums te strīdēties ? Š ī portāla mērķim ir jābūt tikai parādīt kādu testu rezultātus un ļaut izvēlēties cilvēkiem pašiem nevis uzspiest savu domu!

    foxsk8 tu manu banneri apstiprini jau veselu nedēļu – ar to arī apsveicu 😀 Jeb tu akal iemanijeis izdzēst kko ? 😀

    #174211
    Foxsk8
    Participant

    DMG wrote:

    Viekārši jāpasmejas 😀 Un kādā jēga jums te strīdēties ? Š ī portāla mērķim ir jābūt tikai parādīt kādu testu rezultātus un ļaut izvēlēties cilvēkiem pašiem nevis uzspiest savu domu!

    foxsk8 tu manu banneri apstiprini jau veselu nedēļu – ar to arī apsveicu 😀 Jeb tu akal iemanijeis izdzēst kko ? 😀

    Gadi jauno notepad versiju, tad ari apmainisimies ar banneriem. Paslaik esmu vel Vacijaa, tapec ari negribu ar sorsi krameties.

    #174212
    DMG
    Participant

    foxsk8 nu sk, tikai tu tā uzreiz varēji uzrakstīt nevis sākumā teikt atsūti vel reiz bet pēctam pilnīgi ignore 😉 Dīvaina tev attieksme 🙂

    #174213
    drunk_lizard
    Participant

    vai tiesjaam pat IT vortaalaa ir tikai idioti?

    da kaada starpiiba procim – jamam savas funkcijas jaaveic!

    pamataa gan amd, gan intel procesori tiek gaqlaa ar JUUSU uzdoto uzdevumu….

    parastam userim ir pie dirsas uz kaadas platformas win izpilda jamaa komandas!

    mhhhhh

    drusciit advanceetaaks njems drusciit pasaulee atziitaako galvu

    tad, kad jaaluudzaas mammai – sporu njet – mamma tef nopirkws leetaakio

    i vareesi tetri raut, mhhhh

    foksiunj, aizsaakot sjo teemu tu manaas aciis paliki par bezgaliigu mudaku (liidz tam biji galiigs…)

    un veel – amd fani ir tie, kuru mammas ieekonomee 30 latus….

    bljin, un pareizi dara!

    jums, tupie geimeri, pofig, galvenais lai tas suuda sanandreas un counterstrikijis rubiitu….

    iis rezumee:

    inteli izveelas DARBAM, amd izveelas mamma…..

    #174214
    drunk_lizard
    Participant

    Valodja wrote:

    samurajs wrote:


    Vienkārši gribu cilvēkiem atvērt acis, lai tie domā un iemācās salīdzināt


    eeemm

    kuceeniem acis atveras peec nedeeljas, kakjeeniem peec divaam dienaam…

    imperatorpingviiniem gandriiz peec izskjilsjanaas

    valjodjkam veeljoprojaam pleeve……

    #174215
    afigel
    Participant

    dazhas lietas:

    1.manupraat AMD marketings suukaa – tas ir slikti.

    2. ne jau bez iemesla lv saliceejkantori izveelas intel. tas par to pelnju ir bik taa kaa bilshic jo kantoris grib savu dzelzi tirgot peec iespeejas leetaak un ar labaakiem paramtriem, so varka tur – kaa jau datortehnikai, iipashi leila nav.

    #174216
    usins
    Participant

    afigel par tiem kantoriem iebrauci auzas- zini kas ir topo centrs? ja nee tad paklusee 😀

    #174217
    Jonis
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    mamma tef nopirkws leetaakio

    i vareesi tetri raut, mhhhh

    foksiunj, aizsaakot sjo teemu tu manaas aciis paliki par bezgaliigu mudaku (liidz tam biji galiigs…)

    un veel – amd fani ir tie, kuru mammas ieekonomee 30 latus….

    bljin, un pareizi dara!

    jums, tupie geimeri, pofig, galvenais lai tas suuda sanandreas un counterstrikijis rubiitu….

    iis rezumee:

    inteli izveelas DARBAM, amd izveelas mamma…..


    ”Izrāvi” vārdus no mutes. Vismaz man nav jācenšas un jāraxta. It sevišķi par foxu, te viņš sevi pierādīja nu galīgi…. :duno:

    #174218
    msh
    Participant

    Jonis wrote:

    msh wrote:


    Par tavu intelektu jau liecina tavs avatars ar klucijas reklāmu :rofl:


    Yup, tā arī varētu teikt, ka liecina, tik ko tas liecina tev man pilnīgi neinteresē. Zinu vismaz kas ir labākais un kam ir normāla vērtība, atšķirībā no tevis.

    Piekrītu gandrīz pilnībā D_L


    Agrāk nokijas no citiem izcēlās ar izturību… Visādi 5110 un tamlīdzīgi ķieģeļi… Tagadējie tikai ar pretīgo ķieģeļa dizainu, bet tehniski un elektroniski ir ne labāki par citiem, biežāk mēsli 🙂 Pa vasaru šitā viens kolēģis stiloja ar to, ka jamam nokija, ķipa “man lūk krutā nokija, tev Siemens, Siemens sūkā” un šitādā garā. Tikai kad nezināmu mistisku iemeslu dēļ uz cita kolēģa nokiju nevarēja pa zilajiem zobiem neko aizsūtīt, tad aprāvās 😀

    Labi, te jau sāk aiziet baiss oftopiks :rofl:

    P.S. samurajs tev nav kādi vecie SIMMi aizķērušies? 😀

    #174219
    rodgerz
    Participant

    nez man visu muuzhu bijushi amd procesori (iznjemot vienu P4 prescotu ko aatri vien notirgoju) un es nesuudzos – manaam vajadziibaam pietiek… taa ir driizaak naudas lieta + gribi baigos reekjinus taisiit (parasti taadiem arii rociiba lielaaka) njem inteli, gribi pa netu lozhnjaat, kadu filmu ierubiit utt – amd! tagad saakas akal kas labaaks intel vai amd? nafig tas vajadziigs man vispaar vienalga ko es tur iekshaa baazhu… tagad vispaar suudiigu proci nopirkt ir gandriiz nereaali kaut pa dvaccaaru sempronu panjem un daaudzu cilveeku veelmes jau buus izpildiitas! ja peerk kaukaadus 4 kodolu prochus par aarpraatiigaam naudaam aadinjas staipiishanai – luudzu es mieriigi sedeeshu uz sava 3200+ un nejutiishos slikti! par remontiem – 2 gadu laikaa esmu redzeejis tikai 2 sadegushus prochus un abi bija amd – tur gan abos gadiijumos zibens bij pie vainas vieniigais ko dziivu atstaaja bija atminja 🙂

    #174220
    rajah
    Participant

    ziniet ko es pateikšu – riktīgam DARBAM neizmanto šitos pinteļus un amdeķus. īstam darbam ir pavisam savādāki proči. šitie vienalga ir tikai tādu mājas darbu pildīšanai.

    es augstākās aprindās neapgrozos. bet cik dzirdēts saku.

    tā ka beidziet dirst bumbiņas.

    personīgi man svarīgākais ir cena. tā kā 3d filmas un zinātniskos aprēķinus netaisu ar 10000 skaitļu precizitāti aiz komata, man pašam pietiek ar savu AMD 3000+. izvēlējos tieši tāpēc ka tas procis uz pirksanas brīdi bija jaudīgākais un lētākais salīdzinot ar intel. pirmais kompis man bija intel, otrais tagadējais ir AMD. citiem pārvedu arī tikai AMD, jo manā galā datorģēniju nav.

    un lielākai daļai no jums te ir tāpat vienalga. sekundes desmitdaļu ātrāk vai vēlāk – jums tāpat tas ir pohuj.

    #174221
    aidskillz
    Participant

    Manas domas pa visu šito:

    1) Intel’am lielāka jauda,

    2) AMD lielāka veiktspēja.

    Un viss, silst -|+ vienādi abi. Labi, AMD lētāks, X2 6000+ nopirku pa 115Ls vasaras beigās, kad aptuveni tā paša līmeņa Intel’s gāja pa 180Ls. Pirms tam sēdēju uz Intel’iem visu laiku, tagad lietoju AMD un nesūdzos. Nu nevar, vienkārši nevar pateikt kurš labāks, katrs kautko dara labāksliktāk nekā otrs, tāpat kā Nvidia un ATI. Cik var pa visu šito bersties, kādreiz pašam patika, tagad apnicis…

    #174222
    samurajs
    Participant

    AIDSkillz wrote:

    Manas domas pa visu šito:

    1) Intel’am lielāka jauda,

    2) AMD lielāka veiktspēja.

    Un viss, silst -|+ vienādi abi.

    Pasaki, ko tu pīpē un es pateikšu kas tu esi! :rofl:

    #174223
    Sid
    Participant

    Quote:

    tāpat kā Nvidia un ATI

    Š os gan var salīdzināt, pat, ja abu karšu veiktspēja ir vienāda, Nvidia draiveri by default ir ar mazāk gļukiem + pirkt ATI, ja ir doma likt *nix, ir vnk stulbi. 🙂 Ä€, vēl kas, kad Nvidia izlaida 7600GT, tā bija niknākā karte par 200ls, takšto.. 😉

    p.s. laikam netīšām aizsāku vēlvienu fleimu, huh? 😀

    #174224
    Valodja
    Participant

    AIDSkillz wrote:

    Manas domas pa visu šito:

    1) Intel’am lielāka jauda,

    2) AMD lielāka veiktspēja.

    Un viss, silst -|+ vienādi abi.

    Diemžēl AMD Athlon pročiem (pat 65nm pročiem) ir lielāka patērtētā enerģijas jauda, salīdzinot ar Core 2 pročiem. Arī veiktspēja pie tās pašas frekvences ir mazāka, nekā Core’ēm. Vajadzēja rakstīt šitādi:

    1) AMD lielāka jauda,

    2) Intel’am lielāka veiktspēja.

    Toties Cenas/Jaudas attiecība AMD procesoriem ir labāka, nekā Inteļiem, tāpēc es fanoju par AMD. Ja man mazs budžets, tad kāpēc man jāsamierinas ar mazāku jaudu. Ja veikalos Core 2 pročiem cena būtu tik pat proporcionāla to veiktspējai kā AMD procesoriem un ja man būtu vajadzība (un nauda) kaut kam jaudīgākam par Athlon 6400 X2, tad es ņemtu Intel. 🙂

    #174225
    deivs001
    Participant

    Sid wrote:

    Quote:

    tāpat kā Nvidia un ATI

    Š os gan var salīdzināt, pat, ja abu karšu veiktspēja ir vienāda, Nvidia draiveri by default ir ar mazāk gļukiem + pirkt ATI, ja ir doma likt *nix, ir vnk stulbi. 🙂 Ä€, vēl kas, kad Nvidia izlaida 7600GT, tā bija niknākā karte par 200ls, takšto.. 😉

    p.s. laikam netīšām aizsāku vēlvienu fleimu, huh? 😀

    Negribas salīdzināt šīs divas lietas, bet nekad neesmu lietojis ATI kartes. Bet par spīti tam, ka nvidia ir laba ati arī ir paspīdējis. Pietam boot.lv ir atzinis Radeon 3850 par 2007. gada videokarti.

    #174226
    aidskillz
    Participant

    Neuztraucies Sid, es kuro dienu uz citramona.

    :rofl: cik gribi, zinu ka man ir taisnība.

    Un pīpēju es zilo ÄŒesterfieldu.

    #174227
    Jonis
    Participant

    msh wrote:

    Jonis wrote:

    msh wrote:


    Par tavu intelektu jau liecina tavs avatars ar klucijas reklāmu :rofl:


    Yup, tā arī varētu teikt, ka liecina, tik ko tas liecina tev man pilnīgi neinteresē. Zinu vismaz kas ir labākais un kam ir normāla vērtība, atšķirībā no tevis.

    Piekrītu gandrīz pilnībā D_L


    Agrāk nokijas no citiem izcēlās ar izturību… Visādi 5110 un tamlīdzīgi ķieģeļi… Tagadējie tikai ar pretīgo ķieģeļa dizainu, bet tehniski un elektroniski ir ne labāki par citiem, biežāk mēsli 🙂 Pa vasaru šitā viens kolēģis stiloja ar to, ka jamam nokija, ķipa “man lūk krutā nokija, tev Siemens, Siemens sūkā” un šitādā garā. Tikai kad nezināmu mistisku iemeslu dēļ uz cita kolēģa nokiju nevarēja pa zilajiem zobiem neko aizsūtīt, tad aprāvās 😀


    Tu lox, vispār saprati ko tu ar to gribēji pateikt, tas pilnīgi neko nenozīmē, izraut k-kādu vienu gadījumu un tad te… tik pat jums tur bi’ ”līkas rokas” utt. Nemaz neraxtīsu SE visādus gļukus… :duno: tas i vispār…. sūdi na…labāk bez telefona, nekā ar SE, k-vai samsung vel paņemtu. :rofl:

    #174228
    msh
    Participant

    Man žēl, vairāk nekā vienu. It kā krutais, nu jau novecojušais 6230 vispār sevišķi izceļas ar gļukiem, ķipa krutā nokija 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā