Antīks sviests.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Antīks sviests.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148903
    Mr.Death
    Participant

    Š ovakar pacentos atgūt manu 2006. gadā ļaunprātīgi nopizģīto e-pastu iekš inboksa un laimīgā kārtā izdevās :>

    Sūtītajās vēstulēs atradu šitādu:

    ===============

    Esiet sveicinats sokolades edaja kungs! Ar prieku pazinojam, ka jus 3 gadus nesamaksadams zemes izmantosanas nodoklus, tikko zaudejat vel 5 no savam “Laimas” filialem. Par cik zemi vajag brivu, mes neveicam eku konfiskaciju, bet vienkarsi uzlaidam tas gaisa!

    Valsts Ienemumu dienesta sekretars Bulcins Bulkovics.

    ===============

    var ierēkt 😀

    #201024
    Jaunzems
    Participant

    😀 Laikam tā būs tā saucamā “prank mail” …. 😀

    #201025
    Evers
    Participant

    Labs 😀

    e.j. wrote:

    😀 Laikam tā būs tā saucamā “prank mail” …. 😀

    definīcija? īsti nezinu kas tas ir 🙂

    #201026
    Mr.Death
    Participant

    Evers, sasmējos par Tavu avataru 😀 baigi oriģināls, kur tādus vēl var atrast? :D:D

    prank mail ir vēstule, kas nosūtīta ar mērķi izjokot tās saņēmēju. vistiešākais šī jēdziena atspoguļojums būtu tad, ja tā vēstule, ko publicēju, būtu nosūtīta piem. Laimas direktoram 😀

    #201027
    Svens
    Participant

    Drīkst zināt, kādā veidā e-pasts tika nozagts, un kādā veidā Tu to atguvi? Un kādēļ tik vēlu?

    #201028
    Mr.Death
    Participant

    muah, tolaik vēl bij tas laiks, kad liku visādas stulbas paroles. tad nu viens, ar kuru es tolaik biju tādā kā pusnaidā (vairs jau neesmu) bij paspējis izfiškot, kāda tad nu man viņa bija, un nomainīja oranžajiem paroli + daudziem kontaktiem aizsūtīja visādas jēlas muļķības :> pateicoties tam, ka inbokss, savus drošības jautājumus pārbauda pēc vissīkākās sintakses, es toreiz arī neuzminēju, ko es tur ierakstīju un atmetu ar roku. (domāju jamais nomainījis arī tos). tagad kaut kā nostaļģijas vadīts pamēģināju kādas pārdesmit reizes un caps :>

    p.s. vispār ja paskatās atpakaļ laikā un palasa vēstules, ko i sūtījis tad, un salīdzina ar “mūsdienām”, tad es pat varu lepoties, ka noticis īstenībā ahūns progress. Padomā tik, arī inboksam tajā laikā 100 mb liela pastkaste skaitījās kruti 😀 līdz uzradās Gmail un to izkonkurēja. interesanti arī ir tas, ka spams aktīvi uz šo manu iesalušo inbox kasti ir nācis līdz pat 2008. gadam.

    #201029
    Evers
    Participant

    Edgars wrote:

    Evers, sasmējos par Tavu avataru 😀 baigi oriģināls, kur tādus vēl var atrast? :D:D

    Tikkai tagad pamanīji? 😀 Jau labu laiku man šitais, kur atradu…neatceros, pārāk sen tas bija.

    https://www.gifbin.com/

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā