[Aptauja] Kadus Flashus Lietojam?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic [Aptauja] Kadus Flashus Lietojam?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147317
    QueenZ
    Participant

    Pasham ir jau 3 flashi 512 MB, 4 GB un 16GB Flashi. Gribeejaas noskaidrot tieshi cik lielus flashus lietojam..

    -64GB

    -32GB

    -16GB

    -4GB

    -1GB vai mazaak

    Par firmaam iipashi neuztraucos jo visi jau paarsvaraa ir labi..

    #183506
    Jazz
    Participant

    kāpēc nevar izvēlēties divus variantus? Mašīnā lietoju 4gb (mūzikai) , bet priekš filmu skatīšanās uz DVD verķa 2gb (kā reiz priekš dvdrip)

    #183507
    deivs001
    Participant

    Tā kā sen tādi verķīši nav pirkti, nav man ietilpīgāki par 1gb. Pat nezinu vai kādai tāda ietilpība bija.

    #183508
    QueenZ
    Participant

    Jazz wrote:

    kāpēc nevar izvēlēties divus variantus? Mašīnā lietoju 4gb (mūzikai) , bet priekš filmu skatīšanās uz DVD verķa 2gb (kā reiz priekš dvdrip)

    Aptauju var kaa regideet?

    #183509
    Foxsk8
    Participant

    Iekš V3 parupēšos par 2 atbilžu iespēju.

    #183510
    QueenZ
    Participant

    Nu ja.. phpBB nemaz nav taada iespeeja.. vBulletinaa gan ir multiple choices 🙂

    Es jau gribeetu 64GB flashu, tas buutu lielaaks nekaa viss mans cietais (40GB) 😀 Bet vins tikai ir dikti daargs (100Ls) 🙁

    #183511
    Jazz
    Participant

    foxsk8 paldies tas būtu ļoti jauki…

    #183512
    shady
    Participant

    Pašlaik tiek lietots 1Gb flash.

    Kam tev 64GB flash? Labāk paņem ārējo cieto disku…

    #183513
    kaqp
    Participant

    kādēļ nav atbilžu varianta “nelietoju” ? Man ir super ašais iPod 30GB, zinu zinu, tas nav flash 😀

    #183514
    QueenZ
    Participant

    shady wrote:

    Pašlaik tiek lietots 1Gb flash.

    Kam tev 64GB flash? Labāk paņem ārējo cieto disku…

    man patiik karinaat kaklaa plashas ietilpiibas 😀

    #183515
    memorex
    Participant

    Pašlaik pietiek ar 8GB. Un tāda varianta arī nav.

    #183516
    QueenZ
    Participant

    piemirsaas..

    #183517
    rodgerz
    Participant

    2gb pietiek atliektiem galiem man… kaut kur maajaas meetaajas arii 256Mb i to izmantoju veel ik pa laikam 🙂

    #183518
    Foxsk8
    Participant

    Pats izmantoju 1GB telefonam, bet tā iztieku bez Flash, tā vietā lietoju Mini DVD disku, kur stāv viss nepieciešamais, ja vajag ko ierakstīt klāt, izmantoju multi sesiju un alles, disku ielieku makā. Vienīgais mīnuss ir tāds, ka iekš maka tas mini dvd var salūzt.

    Ja vajag ko masīvāku, ieladēju kabatā HDD BOX 80 GB. Mīnus atkal tāds, ka kustēšanās ir diezgan neērta 😀

    #183519
    QueenZ
    Participant

    Nemaz tik sen nebija kad visiem bija 128MB flashi, bet driiz jau vareetu paraadiities 128GB Flashi 😀

    #183520
    samurajs
    Participant

    Nezinu, kur tos mega-giga-tera flashus varētu likt? Ar 1 GB pietiek atliektiem galiem.

    #183521
    deivs001
    Participant

    Var izmantot kā ārējos diskus, kur uzglabāt fotogrāfijas, kas bildētas ar profesionālo kameru un tiek atstātas RAW formātā vai arī uzglabāt visu, kas ticis lejuplādēts no kāda trakera.

    #183522
    shady
    Participant

    deivs001 wrote:

    Var izmantot kā ārējos diskus, kur uzglabāt fotogrāfijas, kas bildētas ar profesionālo kameru un tiek atstātas RAW formātā vai arī uzglabāt visu, kas ticis lejuplādēts no kāda trakera.


    To visu labāk glabāju uz 1TB USB HDD nekā uz 64GB flash…

    #183523
    Sid
    Participant

    Es gan labāk to gribētu uzglabāt uz 1TB flasha, drošāk, galu galā.

    #183524
    shady
    Participant

    Sid – Jā, es arī, bet es jau nesalīdzināju 1TB flash ar 1TB HDD….

    64GB Flash maksā ~ tikpat cik 1TB HDD, tāpēc šobrīd es izvēlos HDD priekš datu glabāšanas/pārnešanas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā