Ar ko aizstāt termopastu?

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Ar ko aizstāt termopastu?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #216273
    KristoZ
    Participant

    usver’am/ai laikam brūnā diena.

    Starp citu, mans bijušais kursa biedrs reiz padzīvoja uz tās pašas zobu pastas. Tādiem gadījumiem, ja bez datora pavisam neiztikt, tad īslaicīgi tā var mēģināt, bet nopietni, protams, tas nav.

    #216274
    msh
    Participant

    Vispār atkarīgs no proča. Kaut kādus netburst inteļus varētu palietot arī vispār bez termopastas – IHS siltumu sadalītu pietiekami lielā virsmā un netburstam ir tukšās taktis ja temp uzlido pārāk augstu 😀

    #216275
    aoma
    Participant

    msh wrote:

    Vispār atkarīgs no proča. Kaut kādus netburst inteļus varētu palietot arī vispār bez termopastas – IHS siltumu sadalītu pietiekami lielā virsmā un netburstam ir tukšās taktis ja temp uzlido pārāk augstu 😀

    tas tiesa. vecs 600MHz intelis kādu pusgadu tika darbināts kā servers ne tikai bez termopastas, bet arī bez proča ventilatora, un to nekāpa augstāk par 30Co.

    #216276
    Mr.Death
    Participant

    panjem parasto sienas sjpakteli, uzzied uz procja, un aatri uzspied virsuu radiatoru :> dzeseesjanas efekts 100% garanteets. :> ellju pievieno peec garsjas :>

    #216277
    samurajs
    Participant

    Tad jau tikpat labi var padračīt un uzšļākt vienu porciju uz proča :D:D:D

    Nu absolūti nekas, kas ir uz ūdens bāzes, par aizstājēju neder. Pietiek mazliet sākt žūt, un termokontakts pazūd. Tāpēc jau termopastas taisa uz silikona bāzes, jo nežūst.

    #216278
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs wrote:

    Tāpēc jau termopastas taisa uz silikona bāzes, jo nežūst.


    pamatiigs fail…

    normaalas termopastas jau uu ku sen nav silikonbaazeetas :>

    keramika vai metaals..

    #216279
    samurajs
    Participant

    Varbūt bik neprecīzi izteicos, bet jebkura termopasta sastāv no pildvielas, kas labi vada siltumu + nežūstošas saistvielas, kas palīdz tai aizpildīt visus negludumus. Nuja silikona vietā par saistvielu tagad modernāki materiāli 🙂

    Arctic Silver 5 – 88% sudraba, Zn oksīda, Al oksīda, bora nitrīda un kā saistviela 12% polisintētiskā eļļa.

    #216280
    Foxsk8
    Participant

    Nekādā gadijumā neklausīt tos idiotus, kas iesaka vai liek lietot “zobu zieķi”!

    #216281
    usver
    Participant

    pāris piemēri idiotiem:

    * cienījams biedrs. https://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/82820-procesora-dzesesanas-problema-sakaltusi-termopasta/page__view__findpost__p__918265

    * vienkārši puisis ar savu pieredzi. https://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/68356-cpu-un-hs-pulesana/page__view__findpost__p__769722

    es neieteiktu tādu variantu, ja kaut kur būtu minēts, ka procesors tā rezultātā ir nosvilis. šajā topikā cik ir reālu piemēru, ka zobu pasta darbojas un cik – tādu, kas saka “man tā rezultātā nosvila”? m?

    ja puisis nespēj sekot līdzi temperatūrām un mēģinās lietot uz ļoti karstoša procesora un bez ventilatora – nu piedodiet, brīnumus negaidiet.

    #216282
    samurajs
    Participant

    usver: kāpēc raksti: piemēri idiotiem? Pareizi būtu – idiotu piemēri! Drūmākais, ka šito iesaka cilvēki lietpratēju rangā. Skaidrs, tas liecina par līmeni zābakā.el-vē 😀

    Š itais vispār 😀

    Quote:

    zobupasta ir labaaka kaa titan peleekais drankjis

    Nu labi, es vēl piekristu, ka kāds ieteiktu lietot tos aizstājējus, lai uz pāris minūtēm notestētu proci. Padomijas laika zobupastas bija ar lielu minerālu īpatsvaru, piem. Pomorin – tā kaut cik varētu aizvadīt siltumu. Par Bļed-a-med ne sarūsējušu santīmu nedodu 😀

    #216283
    jupis
    Participant

    slēdzam topiku!!

    un vispār man tas bija tīri teorētisks jautājums.

    tātad viss ir skaidrs esmu tagad iepircis termopastas krājumus līdz pastardienai 😀

    bet visā visumā paldies par atbildēm.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Tēma ‘Ar ko aizstāt termopastu?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā