ar laiku neiet i-neta lapas

Sākumlapa Forumi Software Windows ar laiku neiet i-neta lapas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147228
    Renger
    Participant

    šodien saķēru zarazu, kas man rādīja erroru system trayaa (pie pulkstenīša), kurš ziņoja par kaut kādu windows kļūmi (rādijās sarkans vairodziņš, kurš svieda ārā uzrakstu ar “Your system has problems.” vai kaut ko līdzīgu… teksts bij līdzīgs). To es atrisināju ierakstot gūglē to, ko man rakstījas tas “vairodziņš” un atradu pāris cilvēkus ar līdzīgu problēmu un tur ieteica novilkt bezmaksas progu ar nosaukumu “Malwarbytes anti-malware”, izskenēju ar quick scan, palīdzēja! Pāris stundas it kā viss bij normāli. Tad sāka neiet interneta lapas. Sākumā dažas. Pielietoju šo te1, vismaz to man ieteica, kad man 3 nedēļas atpakaļ bij līdzīga problēma, ka negāja lapas, bet šodien tas notika atkal. Tātad… pēc šīs programmas pielietošanas un restarta uztaisīšanas internets pazuda vispār!

    Š odien uzliktais lietussargantivīruss nekā slikta neatrod un tas novilktais antimalware arī neko slikto neatrod.

    Kur varētu būt mana datora vaina un kā to varētu atrisināt, bez formata protams?

    OS: Win XP

    links uz Datuvi, kur jau centos atrast palīdzību!

    #182545
    samurajs
    Participant

    Š ādos gadījumos vispirms pielietoju CCleaner – iztīru temp drazas, tad scan ar svaigi vilktu CureIt (safe modē), tad Ad-Aware un Spybot Search & Destroy. Tava AVIRA labi ķer tārpus un ērzeļus, bet šite uz adware/spyware velk.

    Nekādā gadījumā nelieto šaubīgas programmas, tās bieži pašas satur kaitīgo programmatūru.

    Tu neuzrakstīji ar kādu pārlūku browsē netu? Vai ar visiem (IE, FF, Opera) tev šis gļuks?

    #182546
    Renger
    Participant

    tika lietots FF, IE un Safari, visur viena un tā pati bēda!

    bet paldies par ieteikumu, problēmu atrisināju!

    lai tu nejustos īpašs – tavu variantu nepielietoju, bet manuprāt nāksies, jo šī bēda man jau ir 2. reizi.

    ja nav grūti, atstājiet topicu vēl uz nedēļu, tad redzēs, varbūt pielietošu arī šo padomu!

    #182547
    Foxsk8
    Participant

    Visas notepad.lv tēmas paliek uz mūžu un normālas tēmas netiek dzēstas.

    #182548
    Renger
    Participant

    forši!

    vienkārši vakar tik uzzināju, ka šī lapa eksistē! :>

    #182549
    Foxsk8
    Participant

    Portāls pastāv nu jau vairāk nekā gadu.

    #182550
    samurajs
    Participant

    Var jau arī mēģināt salabot sistēmu, kā to m_janis 13. postā datuvē ieteica. Bet tā ir pārrakstīšana, tad jau labāk Win pilnīgu reinstall caur format C.

    Ja izdodas atrisināt problēmu – noteikti iepostē, kā salaboji sistēmu. Varbūt kādam citam arī noderēs.

    #182551
    shady
    Participant

    Emm….izdari visu ko teica samurajs + no admina tiesibām: start => run => sfc /scannow

    Jābūt ieliktam arī WinXP install CD.

    Tas nav reinstals – visi tavi iestatījumi, programma sutt darbosies un nekas nepazudīs.

    Vnk tiek pārrakstīti sys faili no CD uz win dir.

    #182552
    memorex
    Participant

    Nu var tos virusus vienkārši iztīrīt:

    1. Novelkam sysinternals

    2. Atslēdzam internetu

    3. Iztīram startup

    4. Skatamies kas par procesiem (jau iepriekš bija jānovalek sysinternals)

    5. Killojam nost nevajadzīgos un saknes dzēšam ārā

    6. Enable internet

    7. Noskenē ar antivirusu

    #182553
    samurajs
    Participant

    Sysinternal ir labs, bet tārpi un zirgi mēdz būt viltīgāki 😀 Tie prot savus procesus labi paslēpt. Mēģināt progu ir lietderīgi, bet 100% efektīva tā nav.

    #182554
    memorex
    Participant

    nevar nekur paslēpt, nu vienīgi pie sys procesiem, bet ja nelieto internetu pirmo dienu, tad var tikt galā, protams nerunāsim par īpaši pretīgiem virusiem, bet tādus saķert arī jāmāk…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā