ASUS Eee PC – par 1 USD

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas ASUS Eee PC – par 1 USD

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147105
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080712181934319.jpg[/imgl]Japānā jauns bums – tirgotāji piedāvā nopirkt pazīstamo “mazo laptopu” Eee PC ar preinstalētu Windows XP kopā ar USB 3G- modēmu par nieka 100 jēnām (mazāk par 1 USD). Un cilvēki arī pērk intensīvi. Protams, ka tā ir reklāmas akcija, jo kopā ar potatīvo jāiegādājas 2 gadu līgums par mobilā interneta lietošanu. Tas arī maksā tikai 35-65 USD atkarībā no pircēja izvēles.

    Japānā tirgotā šī laptopa speciālā versija ar nosaukumu Eee PC 4G apgādāta ar 7″ (800×480) displeju, Intel Celeron M 353 (900 MHz) CPU, 512 MB RAM, 4 GB SSD. Izmēri 225×165×35 mm, ir karšu lasītājs, 300K webkamera, WLAN.

    Tādā veidā mobilie operatori pievilina sev klientus – bet vienalga ir izdevīgi.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080712181955685.jpg[/img]

    Avots

    #181286
    msh
    Participant

    SLIMI! Kur tā nolādētā patērētāju sabiedrība iet? Atstāsim nākamajām paaudzēm lielas sūdu kaudzes ar saplēstiem porķikiem 😀

    #181287
    sir_irius
    Participant

    Nu gan vaaaks, jabrauc uz japanu un japanjem viens taads (tikai celjojuma izmaksas buus laikam vairaak neka laptopa cena Latvija) 🙂 😀

    #181288
    samurajs
    Participant

    sir_rius: būs gan izmaksas lielākas 😀 bet par to būsi Japānu vismaz redzējis un tas laikam ir to vērts!

    #181289
    sir_irius
    Participant

    Nu, jaa, protams, bet ja grib speciali pec laptopa (Kursh patiesham var sevi saukt par laptopu) un uzreiz notiities… 🙂

    Vinju tikai vienu var njemt, ja? (Atgadinasi ka linuxim uzlikt LV uz apostrofa…? 🙂 )

    #181290
    samurajs
    Participant

    Kāpēc vienu, ņem kaut desmit! Katram tik līdz jāpērk GPRS līgums par 35-65 USD 🙂 Nezini kā Linuxim apostrofu uzlikt? Klaviatūras izkārtojumi> Latviešu> uz tālāk būs izvēle no 3 vai 4 veidiem: qwerty, apostrophe, tilde, F letter. Paņem kuru vajag! G-zīmes ar labo Alt strādā visos variantos!

    #181291
    shady
    Participant

    sir_irius wrote:


    Vinju tikai vienu var njemt, ja? (Atgadinasi ka linuxim uzlikt LV uz apostrofa…? 🙂 )


    Ja vēlies uz doto brīdi, tad konsolē vienkārši ieraksti:

    Quote:

    setxkbmap lv -variant apostrophe

    Bet, ja vēlies, lai izmaiņas saglabājas arī pēc restarta, tad atver ar root tiesībām xorg.conf failu un parediģē šādi:

    Quote:


    Section “InputDevice”

    Identifier “Generic Keyboard”

    ………

    Option “XkbLayout” “lv”

    Option “Xkbvariant” “apostrophe”

    EndSection

    #181292
    sir_irius
    Participant

    Tankjuu Shady! 🙂

    Samuraj, paldies Tev ari, bet GUI neizmantoju… 🙂

    #181293
    samurajs
    Participant

    Š ito keyboard layout jau prasa norādīt pie instalācijas, uzreiz izdaram un viss automātiski nonāk xorg.conf failā 🙂

    sir_irius: ja esi konsoles fans – pareģoju spožu nākotni Linux lauciņā. Neaizmirsti padalīties ar interesantiem atklājumiem, softu utml. arī Notepad slejās! 😉

    #181294
    sir_irius
    Participant

    protams… a, un ja, zinu ka jau instalacija uzliek, vnk, sis cits logins (t.i. profils ) un katram atseviski jabliez visi tie konfigi… 🙂 (Un, ja kadam tas interese, pirmo reizi ar linux saskaros tikai caur SSH, un tad iepatikas konsole visus “situs” rakstit… un tad izdomaju, ka naf man to windu (atzisos, lietoju paris nelegalo softu) un uzliku Linuxi, tur lietoju alternativas (opensource) progas (piem. openoffice) un tadel man nekadi sudi no kautkadiem kukijrait aizstavjiem nesanaktu (jutos “super” dross tagad 😀 ) heh, nu, tas ir mans stasts par linuxi (kadel lietoju.))… sanaca bik parakstit…

    P.S. Te kautkadas pamacibas es varu ielikt (linux sadala)? Varetu padalities pieredze (ka instaleju kautvai to pasu apachi un pectam php un protams ari SQL, bet to ieprieks ieliku, jo huba datubaze ir SQL balstita… :D) t.i. labs interneta brauseris termin**l**(text only) – links, debian (tai skait** ubuntu) j**zeri vienk**r**i to var iegruz**t ar komandu apt-get install links 🙂

    #181295
    shady
    Participant

    sir_irius wrote:


    P.S. Te kautkadas pamacibas es varu ielikt (linux sadala)? Varetu padalities pieredze (ka instaleju kautvai to pasu apachi un pectam php un protams ari SQL,


    Protams, ka vari ielik!

    Vai tad sākuma lapā zem profila bildes navkaut kas šāds: “Pievienot IT ziņu / Rakstu”? Vai arī “Iesūtīt rakstu”?

    Ja nav, tad saki!

    Droši raksti rakstu un vari iesūtīt arī privāti man vai samurajam kā vēstuli – kļūdas pielabosim, ja raksts būs sakarīgs, tad pieškirsim tev raksta autora statusu. Gaidam tavus rakstus!:)

    #181296
    sir_irius
    Participant

    Nu, par baigo rakstu autoru nagribas buut, jo negaranteju ka baigi biezhi rakstiishu (tomer jabut taksh kadai atbildibas sajuutai), bet… p*r*ti raksti*u iemest var**u… 😉 P.S. garumziimes nerada (zvaigznes * )

    #181297
    shady
    Participant

    sir_irius – Raksti nav spiesta lieta (nekādi noteikumi – nav nekāds rakstu skaits mēnesi, etc) – raksti tad, kad vēlies. Notepad.lv tikai iegūs, ja kāds ik pa laikam iemet kādu rakstu.

    Jaunajiem gribētājiem nav jābaidas – ja man, piemēram, kas nepatiks, tad to pielabošu un atsūtīšu arī ieteikumus. Rakstu autoriem ir iespēja arī veidot tēmas un apspriesties savā strapā, ko neredz parastie reģistrētie lietotāji (tas lieti noder, ja kāds vēlas, piemēram, izteikt kādu kritiku/uzslavu/ieteikumus/etc otram rakstu autoram).

    Gramatiskas kļūdas ar tiks pielabotas, bet centieties rakstīt pēc iespējas pareizāk.

    Ir viens galvenais noteikums => NEKAD NEZAGT RAKSTUS no citurienes (plaģiātisms).

    #181298
    sir_irius
    Participant

    shady, pēdējo teikuumu vari man nestāstīt, esmu saskāries, ka no manis paša zog rakstus, sajūta nebijā viena no labākajām… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā