ĀTRUMS , nāvīgi viltīgs !

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas ĀTRUMS , nāvīgi viltīgs !

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 142 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219919
    ob1
    Participant

    hmm, nu dāmas parasti ir prātīgākas… bet ne vienmēr. Bet donorus vajag arī dāmām, tā ka viss ok.

    #219920
    jauneklis
    Participant

    Tu esi Sieviete vai Sēne ? :lala:

    Tas ir bez sieviešu ironizācijas !

    Bet visā visumā tak domā ir saprotama , vai tad ne ? Par šo akciju ! Vai tad tas ir tik svarīgi Džeks vai Sieviete utt !

    #219921
    oga
    Participant

    Lab lab… piekasiijos vaardiem! Aatruma akcija straadaa taapat!

    cepums – ob1, par komplimentu sievieshu praatiigajaa daarzinjaa! :seeker:

    #219922
    ob1
    Participant

    Odziņ, hmm, cepums ta labi… bet dāmas parasti vismaz buču dod…

    😀

    #219923
    oga
    Participant

    nuuuu ja saskaitaamos maina vietaam un summa nemainaas… tobish aatrums 😀

    tad njemu atpakalj cepumu… 😉

    #219924
    ob1
    Participant

    nedošu atpakaļ!

    #219925
    Andress
    Participant

    Ob1 te ar cepumiem un bučām vien… 😛 Būtu zemeni šokolādē paprasijis, vo to es saprastu 😀

    #219926
    dzhonsons
    Participant

    ob1 wrote:

    Nu tas ir labāk nekā savulaik CDD direktors pa valsts televīziju aicināja autovadītājus pārkāpt ātrumu par vismaz 20km/h.

    Vispār ZB tie mudaki, kas pārkāpj ātrumu un brauc nedomājot par citiem. Bet, ja tā padomā, tad fotoradari darbojas labāk par šādām reklāmas kampaņām, daudz labāk.


    Pats ātrumu nekad nepārsniedz? Godīgi sēņo uz 45-50km/h “pilsētā” un 90km/h ārpus? Pat tad ja neiekļaujies plūsmā?

    #219927
    ob1
    Participant

    aha, vēl viens gudrinieks par iekļaušanos plūsmā stāstīs… kad ieraugu kā 3+ autiņi viens otram dirsā iemaukuši, tad atceros par to plūsmu.

    😀

    #219928
    dzhonsons
    Participant

    Jāievēro distance. Tur viss tas spēks. Protams, neapgalvoju, ka jāskrien kā trakam.

    #219929
    ob1
    Participant

    Man ir tāda murgaina ideja, ka ir jāievēro likumi. Arī satiksmes noteikumi ir jāievēro.

    Ja likumi sūdīgi, tad tie jāmaina, bet kamēr tie ir spēkā tie ir jāievēro.

    Būs jāprasa ķirzakam, kā man atbrīvoties no tām murgainajām idejām, par tādām lietām viņam vienmēr padoms atrodas…

    #219930
    RicoPico
    Participant

    Ob1 -> Atļaušos uzjautāt: Vai Tev pašam ir autovadītāja apliecība? Ja jā, tad vai tu viņu izmanto?

    #219931
    ob1
    Participant

    Jā man ir tiesības. Un es regulāri tās izmantoju. Un ievēroju satiksmes noteikumus… izņemot tās reizes, kad idioti/donori ar bemberi mani izbesī, tad es viņiem parādu kura detaļa mašīnā ir svarīgākā.

    #219932
    RicoPico
    Participant

    ob1 -> Pa lielākai tiesai visas detaļas mašīnā ir svarīgas. It sevišķi pa logu izsliets vadītāja vidējais pirksts. 😀 Kā ir Tavā gadijumā? Ko Tu rādi bembistiem?

    #219933
    Aldis
    Participant

    Vispār par ātrumu, sen zināma patiesība, bet samērā labi tiek izskaidrots:

    https://tv.delfi.lv/video/7Ks2craC/

    iesaku ielrēt tiem, kas pārkāpj tos pašus 10 – 15km/h apdzīvotās vietās, un saka ka nekas jau tur nav! 🙂 Š eit pierādās pretējais!

    #219934
    ob1
    Participant

    Nē, RicoPico, mašīnā ir svarīga tikai viena detaļa. Blīve.

    Pēdējoreiz ar bembistu bija jautri. Tuvojos Siguldai pa pleskavas piķi, priekšā remonts, luksofors un rinda. Viens bemberists sadomāja ielīst bez rindas. Viss beidzās ar to, ka šamējais bija spiests strauji bremzēt no apmēram 160km/h un daļēji uzbraukt apmalei. Kas ar autiņu nezinu, bet šis izkāpa viss nolējies ar kafiju un meta man pakaļ tukšu trauku. Š is nu nekādi nebija gaidījis, ka tā vecā sēne var arī iemīt grīdā… un ka tas vecais lūznis var lidot…

    😀

    #219935
    RicoPico
    Participant

    Man ir līdzīga situācija. Vizinos ar 2. golpu, bet nevienam nav ne jausmas, ka zem kapota ir sēdināts dzinējs. Ir bijuši jautri gadijumi. Arī ar bembistiem, kuriem tīk pielavīties no mugurpuses un ieslēgt tālos.

    PS: ob1, ko tieši Tu tik cēli sauc par “Veco lūzni”?

    #219936
    ob1
    Participant

    Lidmašīnu. Svensoni tādas kādreiz labi taisīja… tagad vairs ne.

    #219937
    RicoPico
    Participant

    Saab? 😛

    #219938
    ob1
    Participant

    aha, šitais:

    [img]https://notepad.lv/userpix/1679_saab340_1.jpg[/img]

    tik spārnus apzāģēju, lai var pa ceļu braukt.

    😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 142 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā