Automagnetolas iegāde

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas Automagnetolas iegāde

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #298081
    aoma
    Participant

    Nu gan te sviestu sarakstījuši, umņiki…

    #298082
    RicoPico
    Participant

    Kurā punktā Tu saskatīji piena izstrādājumus? Es te, zin vai, uzstūmis acenes un aplaizījis zīmuļa galu taisos pierakstīt, ko man gudri prāti saka…

    #298083
    aoma
    Participant

    Tas attiecas uz pašiem pēdējiem komentāriem, atvaino, bet tādas muļķības ilgi nebiju lasījis. Stadionu apskaņotāji…

    #298084
    msh
    Participant

    Lūk, te tu beidzot sāki rakstīt kaut ko pareizu, bet joprojām apgalvojot ka nominālās jaudas auto un mašīnas dzelžiem atšķiras. Jā, elementāru fizikas likumu, lasīt – oma likuma, dēļ tur to kilovatu pie 12v barošanas varēs sasniegt tikai pie briesmīgi zemām pretestībām, bet tas, ka tu pieslēdz tumbu ar stipri lielāku pretestību pie pastūža, kam tas nav paredzēts, nav nekāds rādītājs – it kā stacionārajiem pastiprinātājiem arī nebūtu tā viņu jauda pie noteiktām tumbu pretestībam.

    #298085
    RicoPico
    Participant

    Pateicos visiem par viedokli. Esmu noskatījis sev šo Pioneer aparātu.

    #298086
    akms47
    Participant

    Man ir līdzīgs modelis, tikai bez RDS 🙁

    #298087
    Loading
    Participant

    p.s. Iesaku automagnetolas iegādāties ar apaļo skaļuma regulātoru. Ar podziņām + / – tajā vietā ir neērti un bīstami.

    #298088
    RicoPico
    Participant

    Paldies, bet man ir apņemšanās pašam aparātam pieskarties ārkārtīgi reti, par cik to tiek plānots kontrolēt no tālvadības pults, kura atrodas uz stūres.

    #298089
    msh
    Participant

    Vai tad vispār maģus bez tā pretīgā, gigantiskā ripuļa maz var nopirkt? Kas normālās pogās bīstams? 😀

    #298090
    Loading
    Participant

    Pogām problēma ir tajā, ka vajag acis novērst no ceļa, lai atrastu pareizo pogu.

    Manam šī brīža DVD maģim ir 4 pogas vienu viet… Kamēr atrod īsto pogu paiet labs laiciņš.

    #298091
    nitro
    Participant

    Nav veerts taisiit jaunu teemu.

    1.Autor ko pa sho laiku vari pateikt par savu nopirkto magnetolu? Bija veerts pirkt?

    2.Ko saka par sho? https://www.youtube.com/watch?v=sf1Hx2Y9vTA

    #298092
    msh
    Participant

    Spriežot pēc vienas lineārās izejas un komplektā nākošā štekera, kas pat nav pāreja uz ISO štekeriem, baigais lētucis.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā