Balsojam par rakstu autoru ("Dello.lv" konkurss)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Balsojam par rakstu autoru ("Dello.lv" konkurss)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147477
    shady
    Participant

    Notepad.lv rakstu autoru konkurss ir noslēdzies (vēl tiek pieņemti konkursam raksti līdz pulksten 23.59 {23.10.2008}).

    Tā kā ne tikai žūrijā ir administrācija, kas lems par konkursa uzvarētāju, bet arī JŠªS, notepad.lv lasītāji, tad varat izteikt savu balsojumu par labāko rakstu autoru.

    Jūsu balsojums tiks ņemts vērā un balsojums pieskaitīts administrācijas balsojumam.

    Ievietoju arī visus linkus uz rakstiem, lai nebūtu jāvandās un jāmeklē mēneša garumā visi raksti.

    Diemžēl viens rakstu autors no konkursa tika diskvalificēts (publiski iemeslu nenosaukšu – tas viņam pašam ir zināms), tāpēc svītrotos rakstus izlaist.

    Lūdzu vērtēt ne tikai kvantitāti, bet ari kvalitāti, praktisko noderīgumu un autora personisko ieguldījumu darbā.

    Protams, administrācijas raksti konkursā nepiedalās un tie nav arī sarakstā iekļauti.

    Lietotāju balsojuma rezultāti tiks fiksēti no šodienas līdz 26.10.2008 pulksten 23.59.

    P.S. – Un lūdzu balsojumu izdarīt atzīmējot savu favorītu un nospiežot “apstiprināt balsojumu”, jo komentāri tiks uztverti tikai kā vieta, kur jūs varat dublēt savu balsojumu, lai to redz citi, apspriesties, izteikt kritiku, atzinību utt….

    ================================================================

    ::::: Visi Raksti un IT Ziņas, kas iesūtītas no 24.septembra līdz 23.oktobrim :::::

    ================================================================

    * Hewlett-Packard Co. atlaiž darbiniekus! {Autors: Loading, IT Ziņa, 24.09.2008}

    * iPhone 3G glābšanas baterija. {Autors: Loading, IT Ziņa, 25.09.2008}

    * Iesācējiem: kas ir klaviatūra? {Autors: Loading, Raksts, 28.09.2008}

    * Sandisk iepazīstina ar 16GB microSDHC/M2 atmiņas kartēm {Autors: elvisburdajs, IT Ziņa, 28.09.2008}

    * Glamūrs un spožums- Motorola Razr2 V8 Luxury Edition {Autors:Morpheus, Raksts, 29.09.2008}

    * IPv6 protokolu nāksies ieviest jau drīzumā {Autors: Faust, IT Ziņa, 29.09.2008}

    * Vai esi stūmis lidmašīnu, ar kuru tikko lidoji? {Autors: Loading, IT Ziņa, 30.09.2008}

    * Vēlreiz par IPv6 (turpinājums) {Autors: Faust, IT Ziņa, 01.10.2008}

    * Ubuntu Linux: neliels ieskats komandā «alias» {Autors: normis_161, Raksts, 03.10.2008}

    * 7 lietas, kas jāzin par Windows 7 {Autors: linx, Raksts, 04.09.2008}

    * Iesācējiem: datu nesēji FDD, CD un DVD {Autors: Loading, Raksts, 05.10.2008}

    * Ubuntu Eee 8.04.1 apskats (īsumā) {Autors: Faust, Raksts, 06.10.2008}

    * Lattelecom i-diagnostika {Autors: archeens, Raksts, 06.10.2008}

    * MS pagarina Windows XP OEM izplatīšanas beigu termiņu {Autors: linx, IT ziņa, 08.10.2008}

    * Iesācējiem: datora korpuss jeb sistēmas bloks. {Autors: Loading, Raksts, 12.10.2008}

    * Tests: Procesora dzesētāju veiktspēja {Autors: Loading, Raksts, 13.10.2008}

    * Indijā arestēts IT darbinieks par draudēšanu prezidentam {Autors: linx, It Ziņa, 17.10.2008}

    * Playstation 3 vs. XBox 360 {Autors: linx, It Ziņa, 17.10.2008}

    * Videokartes virstaktēšana {Autors: linx, Raksts, 18.10.2008]

    * Iesācējiem: datorpele {Autors: Loading, Raksts, 19.10.2008}

    * Datora apkope {Autors: normis_161, Raksts, 22.10.2008}

    ==================================================================

    ::::: Cik?, kurš?, ko? iesūtījis :::::

    ==================================================================

    < Loading: Raksts (5); IT Ziņas (3)

    < Morpheus: Raksts (1); IT Ziņas ()

    < elvisburdajs: Raksts (); IT Ziņa (1)

    < Faust: Raksts (1); IT Ziņa (2)

    < normis_161: Raksts (2); IT Ziņa ()

    < archeens: Raksts (1); IT Ziņa ()

    Pavisam kopā Raksti: 12 10

    Pavisam kopā IT Ziņas: 9 6

    Total: 21 16

    #184967
    Loading
    Participant

    ē linx kāpēc aizgāji? Tev diskābelis? :/

    p.s. Man likās, būs darbu vērtēšana, nevis autora vērtēšana!

    #184968
    samurajs
    Participant

    Loading: adminu vairākums tā nolēma.

    Un tevi pašu neviens nevērtē (tik smuks neesi!), tikai tavus darbus! 😀

    #184969
    normis_161
    Participant

    Man godīgi sakot ne visai patīk šī balsošana, jo puse būs patiesie balsojumi, bet otra puse – draugu balsojumi. Bet neko darīt, tāda dzīve, jāļauj jau visiem izteikties.

    Loading. Apskaties, Forumā, rakstu pieteikumus, tad tu sapratīsi.

    #184970
    Loading
    Participant

    normis, vienīgo ko pazīstu no šī kluba ir Fox un Usins. Fox`am jau lūdzu, lai balso godīgi, nevis pa draugam.

    p.s. Jā skaidrs, kaut kā biju palaidis garām.

    p.s. pats par sevi nenobalsoju.

    #184971
    linx
    Participant

    Nē nu tiešām forši.. es centos un rakstīju, bet mani izslēdza par to, ka no sava zinātniski pētnieciskā darba izkopēju ārā par XP optimizāciju, ko piemirsu, ka biju kopējis no datuve.lv .. kapēc par vienu kļūdu izslēdzāt mani pavisam no konkursa?

    #184972
    samurajs
    Participant

    linx: tā nebija mana iniciatīva, bet fakts ir tāds, ka par savām kļūdām katram ir jāatbild. Bija priekšlikumi vispār nobanot, arī atņemt e-žurnālista statusu, bet izvēlējāmies saprātīgāko variantu.

    Tu esi devis savu ieguldījumu portālā Notepad.lv, un par to varu tikai pateikties. Arī man par ikdienas rakstiem neviens nemaksā, un nekādas balvas negaidu.

    #184973
    linx
    Participant

    Es atzīstos – neievēroju noteikumus (ne jau tīši un apzināti), bet arī jūs pārkāpāt, jo konkursa noteikumos bija teikts, ka raksts tiek diskvalificēts nevis autors.. tad priekš kam vispār bija noteikumi? Un nevajag mani nobanot, jo neesmu neko šausmīgu izdarījis..

    #184974
    normis_161
    Participant

    Loading. Ja, kas mans komentārs nebija tēmēts uz tevi. Tas bija vispārīgi teikts, jo kad kaut kur vajag internetā nobalsot par kādu, tad parasti, kādā no draugiem.lv lietotāju dienasgrāmātā parādās teksts – nobalso par manu draugu. 😀

    #184975
    samurajs
    Participant

    linx: Š inī gadījumā situācija ir savādāka: ja Tu būtu saviem vārdiem pārstāstījis Datuves raksta saturu, mēs vēl kaut kā to pārgremotu, bet Tev ir bijis arī tas gods pārkāpt Notepad Foruma Noteikumus:

    Code:

    3. Aizliegts ievietot „Notepad.lv” forumā pārpublicētus rakstus, mācību materiālus un pamācības bez norādēm (atsaucēm) uz autoru (plaģiāts)

    Tātad vienkārši latviski runājot, Tu esi nozadzis Ivchikx rakstu un uzdevis to par savējo. Par to arī sods.

    #184976
    linx
    Participant

    Es neuzdevu par savējo, esmu viņa rakstu izmantojis savam SZB darbam, kuram ir pāri par 25-30 atsaucēm, negribējās skatīt katru adresi, lai paskatītos vai nebiju kopējis no kautkurienes, bet nu labi.. nemeklēju kašķi ar adminiem.. turklāt nekāds “gods” gan nav pārkāpt noteikumus.

    #184978
    linx
    Participant

    >>> Loading>>> Neiznāca cīnīties par balvu ar tevi, tāpēc savu balsi par tevi atdošu! Lai nu kā man tur beigās sanāca, bet bija interesanti ;.

    #184979
    shady
    Participant

    linx – te nav runa par strīdēšanos ar adminiem. Neesam tīņu bars un neizmantojam savu statusu, lai apmierinātu savus kompleksus. Tieši otrādi – cenšamies veidot demokrātisku politiku, lai viss notiktu pēc iespējas godīgāk un taisnīgāk. Es nerunāju tikai par šo konkursu, bet par visu notepad.lv attīstību kā tādu, jo netiek pieņemts neviens būtisks lēmums vienpersoniski – viss tiek apspriests admin forumā vai sarakstoties privāti. Ja runājam par šo konkursu, tad pats redzi, ka ieviešam pat lietotāju balsojumu, kas varētu ietekmēt administrācijas balsojumu, ja nevarēs izšķirties pa uzvarētāju.

    Īstenībā man ļoti žēl, ka tā ir sanācis, jo vairākas dienas jau pārdomāju – balsot par tevi vai par kādu citu, bet šis gadījums maina situāciju.

    Augstskolā par plaģiātismu var izmest laukā, tad kādēļ lai šeit būtu savādāk?

    Es pievienojos samuraja teiktajam – tev nav bans un nav atņemts statuss tikai tāpēc, ka tu esi devis ieguldījumu notepadam ar savu darbu, jo visi pārējie raksti bija tavi, un ceru, ka arī turpmāk būsi labs notepad.lv rakstu autors un varēsi piedalīties pilntiesīgi citos konkursos.

    Tā jau mēs nepiekasamies pie lietām, kur daža laba portālā sen jau būtu brīdinājums/bans, bet plaģiātisms šeit tiešām tiek uzskatīts par smagu pārkāpumu. Un ne jau tāpēc, ka man vai kādam citam būtu žēl, bet tāpēc, ka tas nestu slitu slavu notepadam un kaunu jebkuram adminim, jo nav atļāvies to pārbaudīt. Tāpēc lūgums jebkuram notepada lasītājam/personālam – ja tiek pamanīts plaģiātisms, tad nekavējoties par to ziņot administrācijai (vēlams privāti) vai publiski zem raksta ar norādi uz pierādījumiem, lai raksts tiktu izņemts laukā un tiktu pieņemti attiecīgie mēri pret raksta autoru.

    #184980
    normis_161
    Participant

    Starp citu cik daudz papildpunktus dos šis lietoāju balsojums?

    #184981
    samurajs
    Participant

    normis_161: sākumā bija domāts dot 5 pt. uzvarētājam, bet nācās atteikties, jo tas varētu izraisīt masveida viltus profilu veidošanu. Palikām pie tā, ka ja adminu domas dalīsies, tad lietotāju balsojums būs izšķirošais.

    #184982
    linx
    Participant

    Augstskolā izmestu tad, ja darbs būtu publicēts (pieņemts), bet šis darbs tā arī netika publicēts.. tā kā nevajag tagad vēl par augstskolām runāt :D:D:D ja nav normāla piemēra iz dzīves, tad nevajag visu pēc kārtas ķert :D:D:D

    #184983
    linx
    Participant

    Jūs sakat – gan jau nākamreiz, bet kādas man var būt izredzes nākamreiz, ja man tagad bezmaz ar visiem galvenajiem adminiem kašķis sanācis? Manas izredzes nākamajos konkursos – 0

    #184984
    Loading
    Participant

    Kāds kašķis? 🙂 Liecies mierā.. Protams, uz tevi skatīsies ar šķību aci, bet ne jau speciāli ieriebst tev. Š eit visi ir gandrīz pieauguši cilvēki….

    #184985
    Mr.Death
    Participant

    tieši tā – liecies mierā linx, neviens uz tevi kašķi netur un neturēs 😉 tam būtu jābūt nopietnam iemeslam, taču par cik izskaidrojumu Notepad “vadība” ir guvusi, tam ka tu nekopēji rakstus apzināti, tad welcome! 🙂

    vsp man ar kāds būs jāuzcepj, sen neesmu rakstījis 😀

    #184986
    shady
    Participant

    linx wrote:

    Jūs sakat – gan jau nākamreiz, bet kādas man var būt izredzes nākamreiz, ja man tagad bezmaz ar visiem galvenajiem adminiem kašķis sanācis? Manas izredzes nākamajos konkursos – 0


    Tu laikam to esi uztvēris personiski…

    Iedomājies piemēru: Loading pēkšņi iesūta plaģiātisku rakstu un es vai kāds cits atņem viņam statusu vai soda vēl bargāk, bet tu tiec cauri tikai ar brīdinājumu un iespējams vēl iegūsti balvu. Vai tas būtu godīgi? Domāju, ka nē…

    Tāpēc tev ir jāsaprot, ka savādāk nevarēja. Manuprāt, mēs tev piemērojām pie tam visvieglāko sodu – izslēdzām tevi no šī konkursa. Iespējams, ka tu plaģiātismu neuztver par lielu pārkāpumu, tāpēc jūties kaut kā nepatiesi sodīts, bet šajā portālā tas skaitās un skaitīsies kā smags pārkāpums – tas attiecas ne tikai uz tevi, bet uz jebkuru esošo rakstu autoru un topošajiem.

    Tāpēc nomierinies – nevienam uz tevi zobs nav. Ja kāds gribētu tev ieriebt, tad es tagad tērētu laiku un censtos tev ko vispār paskaidrot? Ja es saku, ka tev iespējas turpmāk nav apgraizītas, tad arī nav.

    Un es ļoti ceru, ka šis starpgadījums neiespaidos tavu tālāko darbību iekš notepad.lv.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Tēma ‘Balsojam par rakstu autoru ("Dello.lv" konkurss)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā