BIOS parole laptopam: kā noņemt?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU BIOS parole laptopam: kā noņemt?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148572
    Mr.Death
    Participant

    Lieta sekojoša: Vienam Compaq nc6230 sērijas portatīvajam kaut kādā mistiskā veidā ir pati uzlikusies BIOS parole, pie datora startēšanās. Līdz ar to parole man nav zināma un nost arī nekādā veidā nevaru dabūt. Atvienoju uz pusstundu arī BIOS bateriju, atvienoju no štromes, un laptopa bateriju ar noņēmu – nekāda rezultāta. Switchus nekādus nemanīju. Tagad jautājums, vai es vispār viņu varu noņemt un kā?

    Paldies jau iepriekš par atbildēm. 🙂

    #196122
    ob1
    Participant

    Var mēģināt uzlikt biosa updeitu, tie reizēm nomet settingus…

    #196123
    Stat1CX
    Participant

    Portatīvajiem to paroli nav tik vienkārši nomest, reti kad līdz bios updeiti vai kas cits, settingi nometās bet parole saglabājas jo parasti laptopiem viņa glabājas uz sava čipa.

    #196124
    Mr.Death
    Participant

    Kā es varu uzlikt BIOS update, ja man prasa paroli jau pie datora ieslēgšanas? Domā viņš ņems pretī kādus datu nesējus?

    #196125
    Stat1CX
    Participant
    #196126
    Andron MacBeton
    Participant

    Pašas tās paroles, ****, b*** liekās… Tā ir ar tām k****. Uzmetas n**** kaklā k***, kad vismazāk to gaidi. Un tad i**** tevi dupšelī ar vel! Bļe. Aizej uz tuvējo iecirkni un uzraksti iesniegumu ka m**** parole uzmetās.

    Bet kompi gan pa 10Ls var sataisīt, tikai jāaiznes kādam kas ar to nodarbojas.

    #196127
    daGrevis
    Participant

    Kā var būt tā. ka ja atvienoji bateriju, bet parole palika? 😀

    #196128
    Anonīms
    Neaktīvs

    macbetons dēllim no precission serijas ar paroli noņemsi pa 10 ls? losis tu esi ej sturi nokaunies. smadzeņu vietā špaktele un žauna ar reģipsi nodauzīta… Ja hārdā parole ieseivota, nez kā ar tavu modeli, tad vari droši iet pēc jaunas mātesplates…

    #196129
    drunk_lizard
    Participant

    nu par jaunu maatesdeeli ir paarspiileets, bet pamataa taisniiba…

    lapsjos tiek izmantoti vairaaki parolju glabaasjanas veidi un neviens no tiem nav vienkaarsji apejams

    vecaakiem modeljiem var meegjinaat masterpasswordus atrast netaa, bet jaunaakiem nekatjit)

    drosjs variants ir veersties ar visiem lapsja dokumentiem autorizeetajaa servisaa :>

    savulaik pastiprinaati peetiiju sjo lietu un esmu savaacis krietnu paku informaacijas par dazjaadiem lapsjiem, kaadi megi 20 visaadas drazas buus :>

    bet patiesiibaa, ja zina kaa – nekaa sarezgjiita nav, tiesa 10 ls tas noteikti nemaksaa :>

    par 10ls vari sanjemt info, kaa to dariit attieciigajam lapsja modelim, bet taalaak nu pats :>

    macbeton wrote:

    Pašas tās paroles, ****, b*** liekās… Tā ir ar tām k****. Uzmetas n**** kaklā k***, kad vismazāk to gaidi. Un tad i**** tevi dupšelī ar vel! Bļe. Aizej uz tuvējo iecirkni un uzraksti iesniegumu ka m**** parole uzmetās.

    Bet kompi gan pa 10Ls var sataisīt, tikai jāaiznes kādam kas ar to nodarbojas.


    dauns!

    #196130
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja pats neprot tad vajag ielikt sludinājumu ka meklē kādu kas prot, nevis stulbi pļūtīt forumā par lietām kur nau saprašanas.

    #196131
    drunk_lizard
    Participant

    makbeton, tas tu? peec teksta izskataas…

    [img]https://content9-foto.inbox.lv/albums98149304/drunk_lizard/06-05-2009/untitled1.png[/img]

    #196132
    izredzētais
    Participant

    nevaru beigt rēkt par screenu :DDD

    #196133
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tam kas izdzesa manu postu- mans advokats tev dzenas pakaļ, tas posts bija aizsargats ar autortiesibam un bija mans privatipasums, tu man esi parada visu kas tev pieder 😀

    Macbetons ir bluķis…

    #196134
    daGrevis
    Participant

    Rēcīgs topiks! Pērle! 😀

    #196135
    elvisburdajs
    Participant

    daGreivis: Pērle ir MacBetons! :devil: Runājot par tēmu: Es savam portatīvajam (HP dv2000) mēģināju nonest BIOS paroli ar internetā atrastajiem manas mātenes defautajiem kodiem.. nekas nesanāca. 🙁

    Es savai OS varu piekļūt, bet nevaru mainīt BIOS uzstādījumus..

    #196136
    Andron MacBeton
    Participant

    Ak dievs nu… UNIFLASH! ***. zb lameri. Ko grābstas kur neko nejēdz.

    Nevienā topikā pat netiek pieminēts KO ir mēģinājuši pirms nīdēt ka neiet.

    #196137
    daGrevis
    Participant

    Atļaušos pateikt, ka šis ir tas slavenais topiks, no kura TVNET ņēma “skrīnšotu”… 😀

    https://www.tvnet.lv/zinas/latvija/348405-par_rupju_pazinojumu_nosutisanu_interneta_vide_aizturets_virietis

    #196138
    migors
    Participant

    Nu macbeton novēlu veiksmi, krieviski saka dapizdelsa 🙂

    Quote:

    Policijas pārstāve norādīja, ka lietā turpinās izmeklēšana, minētā persona ir atzīta par aizdomās turēto un tiek lemts jautājums par psihiatriskās ekspertīzes noteikšanu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā