”Budžeta dzelži”: Defender Mousepad

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas ”Budžeta dzelži”: Defender Mousepad

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #257948
    KristoZ
    Participant

    Kā reiz, jau gribēju rakstīt “garajamezim”, bet Crow pacentās pirms manis. 😕

    Visumā par “lekciju” plusiks, bet tomēr negribētu piekrist Tavam skaidrojumam par sarkanās gaismas diožu izmantošanu… [spoil]Ko Tu domāji ar to, ka sarkanās diodes izstaro visvairāk gaismas? Pēc luksiem vai lūmeniem tā gan gluži nesanāk – ja tīri sarkanās izstaro ~15 lūmenus uz vatu, tad baltās ~48-150 lm/W.

    Tāpat arī gaismas intensitāte citādi vienādām diodēm (mm, leņķis, strāva (20 mA)) pie vienāda sprieguma sarkanajām attiecīgi 4000 mcd vs 17000 baltajām. Vienīgais, atšķirās voltāžas kritums – un tas sarkanajām diodēm patiešām ir mazāks (1.8-2.1 V) vs (3-3.5 V) baltajām. Līdz ar to, sarkanajām ir mazāks enerģijas patēriņš (piemēram, 40 vs 64 mW).

    Mana atbilde būtu – sarkanajai krāsai ir lielāks viļņa garums kā pārējām redzamā spektra krāsām un zemāka frekvence, tādēļ tās vismazāk ietekmē apkārtējais apgaismojums, kā arī tai vismazāk traucē gaisā esošās “mikrodaļiņas” – tā vismaz ir ar svītru kodu lasītājiem. Vēl melš, ka silīcija sensori ir vairāk jūtīgi pret sarkano krāsu, tomēr tam vēl neesmu atradis labu pamatojumu.[/spoil]

    #257949
    Crow
    Participant

    Jo vairāk zinu, jo vairāk zinu, cik maz es zinu. Vai kaut kā tā. Tāpēc pieņemšu biedra KristoZ korekciju attiecībā uz sarkanajām gaismas diodēm. 🙂

    #257950
    marr
    Participant

    Divas lietas:

    1) pēc vairāku gadu koka virsmas izmantošanas bez peles palikņa kļūst skaidrs, ka peles paliktni vajag

    2) peles paliktņi ir viena no tām lietām, ko nekad nav nepieciešams pirkt, jo korporatīvu suvenīru veidā vienmēr viņi ir vairāk nekā vajag.

    #257951
    Evers
    Participant

    kas jums tie par galdiem? 😀

    uz mana galda pele nekādas pēdas neatstāj, un ja nu kādu uztrauc peles kaajinju noberzšanās, tad es labāk reizi pa 3 gadiem nopērku jaunu peli nevis ierobežoju savu kustību brīvību.

    #257952
    Crow
    Participant

    Naē, zin, bišku ir noberzta tā līmētā virsma. Uz īsta koka galda jau varbūt savādāk.

    Bet tas taisni labi – rada iespaidu, ka tiek cītīgi strādāts + vēl dod tādu īpašu gīkainības efektu, u know 😀

    #257953
    Evers
    Participant

    tāpat, kā meitenēm, atnākot ciemos pie jaunā bojfrenda, der uzmest aci WASD taustiņu nodilumam, tas var šo to pastāstīt! 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā