Bunkeri

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Bunkeri

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146914
    kaqp
    Participant

    Vakar ar draugu uztaisījām nelielu ekspedīciju. Uzinājām ka pie ezera Bābelītes( Juglā ) ir pamests bunkers, kuru 1937 gadā uzcēla slepenai elektrostacijai. Lai sajūtu būtu vairāk nolēmām doties naktī. Sajūtas bija labas, bet pasākums ilga apmēram 10minūtes, jo tuneļu nebija daudz. Protams visiem iesaku uz turieni aizbraukt it īpaši naktī, jo jau pie pašas ieejas ir diezgan baisi. Vakarā ielikšu bildes.

    Š eit var palasīt vairāk par šo bunkeru : https://www.necton.lv/modules/myarticles/article.php?storyid=48

    Gribēju jautāt, vai kāds nezina vēl kaut kādu līdzīgu bunkeru ,kur varētu paložņāt ?

    #179474
    rajah
    Participant

    ja gribi nosisties vari paložņāt pa 9.kilometra ārprātiem pie Embūtes.

    #179475
    kaqp
    Participant

    es negribu nosisties, es gribu asas sajūtas un labi pavadīt laiku

    #179476
    deivs001
    Participant

    Te jau tu riskē arī ar slimnicā pavadītu laiku… Bet tā jau katra paša izvēle.

    #179477
    kaqp
    Participant

    nu tas ir bīstamāk nekā sedēt pie PC, bet ja padomā visā ir savs risks… iekāpkot autobusā jūs arī riskējat, mainās tikai riska koificents. Mēs tak nēsam debīli , tumsā nelēksim.

    #179478
    Foxsk8
    Participant

    Atbrauc uz Liepāju un pastaigā pa Karostu. Varbūt, ka sametīsies kaut kādas bailes. Vari vēl uz Fortiem aiziet.

    #179479
    Mr.Death
    Participant

    Ja gribi asas izjūtas, aizbrauc uz Rīgu un pastaigā piektdienas nakts vidū pa Maskačku. Rozīnei vari uzbļaut kādam pretimnākošajam čigānu baram Jaudaarik!. Tur tiešām ķersi asas izjūtas. :D:D:D:D :duno:

    #179480
    Foxsk8
    Participant

    Ja neesi lēcis ar gumiju, tad vari izmeiģināt arī tās izjūtas, kas rodas lecot laukā no vagoniņa.

    #179481
    rajah
    Participant

    ko tas jaudārik nozīmē?

    #179482
    Sid
    Participant

    Atbildēšana uz rajah jautājumu būtu pret noteikumu

    Quote:

    Savukārt lietotāju pienākums ir rakstīt pēc iespējas gramatiski pareizi, nelietot necenzētus vārdus, nespamot, neflūdot, nenovirzīties no tēmas.

    . 😀

    #179483
    kaqp
    Participant

    labi foxsk8 uzrakasta kaut ko normālu, bet visi pārējie kaut kādi p0ke no dr.lv.

    Vēcākie lietotāji vnk krāj postus ? Vēl pasakāt “Ko tu te lien ar saviem bunkuriem tas ir IT portāls”

    #179484
    samurajs
    Participant

    kaqp wrote:

    Vēcākie lietotāji vnk krāj postus ?


    Nē, Vecākie lietotāji nekrāj postus. Pie mums postu skaitam nav īpašas nozīmes (es pat nezinu, cik man pašam ir :wtf: ) Bet tēma ir pie ‘izklaides’, tur jau drīkst pasmieties 🙂

    #179485
    Foxsk8
    Participant

    Samurajs: 2576 posti

    Pie mums tāds off topic nav modē, protams, ja neesi pamanījis.

    #179486
    normis_161
    Participant

    Izklausās jau intresanti, bet mana loģiskā domāšana saka, ka tur bieži apgriežas narkomāni utt, jo tā tāda pamesta vieta.

    #179487
    marr
    Participant

    http://www.grauzti.lv

    tur ne tikai bunkuri, bet arī grausti. Pārītī ir arī sabūts, nav tā ka garlaicīgi ;.

    #179488
    sir_irius
    Participant

    aso izjūt ķērājs… 😮

    #179489
    kaqp
    Participant

    par tiem narkomaaniem gan smiekliigi :d interesanti , ko tad peec tavaam domaam narkomaani dara bunkeros ? Seezh mitrumaa, kur beigta ventilaacija, vissapkaart betons, nav gaismas, aukstums? nedomaaju ka narkomaanus pievelk taadas vietas.

    #179490
    marr
    Participant

    Es drīzāk iedalītu visus apmeklētājus divās daļās – pa dienu tādās vietās var satikt ļaudis, kam vienkārši nav ko darīt, tie kas tur sēž, tusē, neko nedara (varbūt demolē?) un tūristus, kas vienkārši apskata vēstures liecības. Ideāls apmeklējuma laiks šādās vietās, manuprāt, ir agri rīti, kad lielākā sabiedrības daļa omulīgi krāc savos apartamentos un viskautko salietojušies cilvēki atlūzuši 😀

    domāju, ka vēlās pēcpusdienās/vakaros tur gan iespējams satikt ne pie pilna prāta esošus ļaudis.

    Nezinu, cik ļoti to var saukt par asu izjūtu ķeršanu – droši vien diskutabls jautājums.

    #179491
    kaqp
    Participant

    tur gan tev nav taisniiba 😀 bunkeri paarsvaraa ir mezhaaa, normaalu gabalu no civilizaacijas

    #179492
    marr
    Participant

    labi, ka pateici, ka pārsvarā 😀 jo pat Rīgas centrā (pie dzelzeļa stacijas) tāds atrodams, taču par “pa gabalu no civilizācijas” to gan nesauktu 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā