D Diska netieku :(

Sākumlapa Forumi Software Windows D Diska netieku :(

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #193369
    Vaz3
    Participant

    Uzraksts parādās Linuxā,jo Windows man nav!

    Tātad no sakuma:

    Uzkārās Win un es biju jau tikuntā domājis instalēt Linux,nospiedu brutāli restart,uzliku linux atstājot partīciju (sda2),kurā ir visi dati kas vajadzigi…

    Tagad vajag uz Linux tikt partīcijā iekšā,taču Linux rāda Cannot Mount Volume,dēļ tā brutālā restarta!

    [img]https://i44.tinypic.com/b3vczk.png[/img]

    #193370
    grisha
    Participant

    Nu luuk, reku tev arii pazinjojumaa ir pateikts ko dariit.

    mount -t ntfs-3g /dev/sda2 /media/disk-1 -o force Vai arii pievieno fstabam, lai shis vienmeer startejoties piemountee. Be to gan veel nedari. Kur tad ir probleema?

    P.S. vinjsh bljaustaas ka taa partiicija ir lietoshanaa. ko saka df -h peec shii pazinjojuma?

    #193371
    Vaz3
    Participant

    Paldies tev,iet 😀 jopcik,nu cik gan es esmu ‘gudrs’ es to force komandu rakstiju,bet bez sudo priekšā 😀

    df – h saka:

    girts@girts-desktop:~$ df -h

    Filesystem Size Used Avail Use% Mounted on

    /dev/sda1 116G 47G 63G 43% /

    varrun 250M 108K 250M 1% /var/run

    varlock 250M 0 250M 0% /var/lock

    udev 250M 44K 250M 1% /dev

    devshm 250M 712K 249M 1% /dev/shm

    lrm 250M 44M 206M 18% /lib/modules/2.6.24-23-generic/volatile

    gvfs-fuse-daemon 116G 47G 63G 43% /home/girts/.gvfs

    #193372
    grisha
    Participant

    Ok, ja shitaa straadaa, tad meegjini pievienot pie fstab klaat, ja protams ir vajadziiba ikdienaa lietot. Tur pat no skriinshota vari norakstiit vajadziigo komandu.

    Shinii df sarakstaa gan /dev/sda2 neparaadaas, bet nu cik nopratu, beidzot tiki datiem klaat… .

    P.S. Ja shis nespees peec restarta piemountot, tad kernels ieskries panikaa. Nezinu par Bubuntu, bet man Suse atljauj ielogoties caur konsoli kaa rootam un salabot auzas. Parasti tad aizziimogoju to rindinju ciet, atkarariibaa, kuru cieto shis nevar pievienot un paarstarteeju kasti.

    Kaa ar pazudushiem cietnjiem riikoties ieksh Bubuntu, lai pastaasta vinja lietotaaji.

    Patiik man taa lieta Linuxaa, ka kaa kas, taa NAV uzreiz jaapaarinstalee sisteema… . Man ir tikai bijushi divi iemesli linux paarinstaleeshanai, pirmais, paareja uz jaunaaku sisteemu (jaa, var apdeitot, bet ne vienmeer tas smuki notiekas, biezhi uzpeld zemuudens akmenji). Otrs, speeleejoties ar sisteemu, paaraak aizraujos un nobendeeju to galiigi un pavisam.

    #193373
    samurajs
    Participant

    Labāk saglābt savus datus un izbeigt šo spēlīti. 1 kļūda iekš /etc/fstab/ un vāks sistēmai ja nemācēs izlabot…

    #193374
    Vaz3
    Participant

    Nē nu visu to lielo apjomu flac dziesmu kopēt uz linux partitonu gan būtu neprāts…Ikdienā jau klausos,bet kas liedz pirms amarok atvēršanas palaist to partīciju līdzarko dziesmas skanēs,nu var vēl ielikt tajā fstab bet samurajs mani sabiedēja 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā