Datora ātrdarbības demonstrācija

Sākumlapa Forumi Software Windows Datora ātrdarbības demonstrācija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148544
    ob1
    Participant

    Tā kā es te mēdzu rakstīt par datora optimizāciju, tad nolēmu nodemonstrēt ko es ar to domāju.

    Datora parametri:

    CPU – AMD 2.6GHz

    RAM – 1GB

    HDD 500GB

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CTqVlGRlJoM[/youtube]

    #195743
    Stat1CX
    Participant

    Tīri smuks OS response time. Pats gan sēžu uz pilnīgi neoptimizēta windows 7, tāda kāds defulta ir no instalēšanas tādu arī lietoju tikai atslēgts windows defender jo manā skatījumā viņš ir nevajadzīgs krāms. Performance ir ļoti līdzīga tavam PC, taču man ir nedaudz labāks PC ar 4 GB RAM un athlon 64 x2 4800+ uzdzīts uz 2.9 Ghz.

    #195744
    aoma
    Participant

    Var jau būt, bet filmiņā es vēl labāku uztaisītu. :p

    #195745
    rihardsss
    Participant

    Optimizēts diezgan labi. Tgd es pat apdomāju, ka es arī varētu beigt slinkot un optimizēt savu.

    Mani tikai interesē kādus skinus tu tur izmanto? Vnk es labprāt savu resursu rijēju rocket dock un vienna navigator nomainītu pret kādu citu.

    #195746
    ob1
    Participant

    Lietotie skini ir rakstā par XP izskatu. (+theme XPMC sākumā, pēc tam BW, beigās Zune)

    #195747
    faq
    Participant

    Š ītādos viģikos galvenais uzsvars tiek likts uz cold boot. Tagad šo te pašu parādi, pie tiko ielādētas vindas.

    PS. Š eit šķiet, ir tas par ko es Ob1 jautāju pāris dienas atpakaļ. Atbilde bija, it`s not me.

    https://www.datuve.lv/saites/3174/cite/20665/ . Man nepatīk, ka melo.

    Š eit, izskatās ir Siguldas ģēniju turpinājums. https://eoz.lv/showthread.php?t=16364 .

    #195748
    Stat1CX
    Participant

    Kā diez tiek mērīts tas boot time un kā rezultātā tiek panāktas 5 sec? Tas fiziski nav iespējams, ja nu vienīgi ar 10 SSD diskiem saslēgtiem RAID 0 un tad vēl stipri šaubos par to jo CPU būs pa īsu lai to visu apstrādātu tādā ātrumā 😀 Datora konfigurācijas apraksts vispār ļoti izsmeļošs – tur vispār nav nekāds apraksts.

    Varbūt runa iet par datora piedarbināšanu no S3 sleep režīma, ja tas tā ir tad nav ko cilvēkiem čakarēt prātu, datora piedarbināšana no sleep mode nav datora piestartēšana (boot up) ko 5 sekundēs nav iespējams dabūt ar standarta konfigurāciju bez neskaitāmiem diskiem kas saslēgti RAID 0 un ar uber ātru CPU.

    #195749
    ob1
    Participant

    -> faq

    Es gandrīz nekad nemeloju. Palasi vēlreiz savu jautājumu un manu atbildi. Un es nestrādāju datorpasaule.lv un man tā nepieder. Jā, es konsultēju datorpasauli, bet es konsultēju arī daudzas citas firmas.

    Un šī nav reklāma. Vienkārši nevar runāt par datora optimizāciju, ja nav skaidrs kādu rezultātu vēlams sasniegt, tāpēc arī šis video. Bez skaņas, bez linkiem.

    #195750
    ob1
    Participant

    -> Stat1CX

    Tavs komentārs man saka, ka šāda veida video vajag vairāk. 🙂 Cilvēki netic kamēr neredz, bet kad redz, domā, ka kaut kas ar redzi nav kārtībā. 😀

    #195751
    Foxsk8
    Participant

    ob1: Manās acīs tas nekas īpaš nav, žēl, ka kameras nav pa rokai, iemestu savu performances outcam.

    #195752
    ob1
    Participant

    -> foxsk8

    Tieši tādus cilvēkus es meklēju šeit, lai apmainītos ar infu. Iemet privāti skype adresi?

    #195753
    Stat1CX
    Participant

    Atļaušos ielikt video ar savu windows 7 kasti kas nav optimizēta nekādā veidā, atskaitot atslēgtu nekam nederīgo windows defender. Visas aplikācijas tika palaistas cold startup veidā uz pirms dažām minūtēm restartētas sistēmas. Protams ar screen capture softu nevar tā īsti visu kārtīgi saskatīt jo video strādā ar aizturi un zemu kadru skaitu sekundē.

    https://www.youtube.com/watch?v=j-WZmhda5wg

    Dzelža parametrus var atrast video aprakstā.

    #195754
    ob1
    Participant

    Paldies par video. Tagad būs pamats tālākai diskusijai. Š odien, ja iznāks laiks, uztaisīšu jaunu tēmu par datora ātruma mērīšanu.

    Tas Win7 tiešām izskatās labs. Žēl, ka nedrīkstēšu to lietot vēl pāris gadus 🙁

    #195755
    memorex
    Participant

    ob1 jau ne pirmo reizi parāda sevi… Ko tu gribēji ar to video pateikt? Man kaste ar Duron un 256mb ram iet tikpat ātri (tik cietinim access time 12s). Tu neesi pāris gadus aizgulējies ar savu XP? Saprastu uz tā config Vistu būtu ar tweak sarakstu ko esi darijis.

    #195756
    nevertell
    Participant

    Tu nevari kādu pitonā vai C rakstītu benchmarku palaist ? Tu, piemēram, varētu 3 dažus estus veikt:

    1. ar gentoo, optimizētāko

    2. ar prastu xp (fresh install)

    3. ar gatavu xp (ar nero/office/u.c.)

    4. ar optimizētu xp

    5. paškompilētu linux.

    #195757
    ob1
    Participant

    Jā, tāda arī bija tā doma. Pašreiz rakstu. Kad būs gatavs, padalīšos.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā