Datorprogrammas latviešu valodā

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Datorprogrammas latviešu valodā

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #173100
    msh
    Participant

    samurajs wrote:

    Esmu iztulkojis fotogrāfiju retušas programmu MakeUp Pilot, ko ikdienā lietoju. Ja kādam vajag – varu padalīties ar LV failu.


    Tu varētu padalīties ne tikai ar lv failu, bet arī visu eng progu 😀

    Es piekrītu rajah par to pogu spiešanu – man pirms trijiem gadiem sanāca pāris dienas dānijā lietot dānisku kasti – viņiem nav kā mums – kaut kāda līka winxp latviešu valodas paka tizlā latviešu valodā un parastās qwerty klavas – viņiem ir 100% dāniski winxp – gadījās atrauties BSOD – tas arī bija dānisks :rofl: – un klavām papildus pogas – stunda pagāja, kamēr piešāvos pie taustiņu izkārtojuma (gribēju jau uzrakstīt keyboard layout :die: ), bet pa visām izvēlnēm gāju tīri uz atmiņu + tā kā negribēju tur neko instalēt, tad novilku netā mirc failu, bet tas bija spānisks – arī bija po :rofl:

    #173101
    samurajs
    Participant

    msh wrote:


    Tu varētu padalīties ne tikai ar lv failu, bet arī visu eng progu 😀

    Tu jau gan gana advancēts izskaties, lai pats spētu atrast… nav paslēpta 😀 https://www.softpedia.com/get/Multimedia/Graphic/Digital-Photo-Tools/MakeUp-Pilot.shtml

    https://www.colorpilot.com/makeup.html

    #173102
    msh
    Participant

    A tu pastāsti, kur meklēt pilno versiju [img]https://www.audi-style.lv/forum/images/smiles/crazy1.gif[/img]

    #173103
    samurajs
    Participant

    msh wrote:

    A tu pastāsti, kur meklēt pilno versiju [img]https://www.audi-style.lv/forum/images/smiles/crazy1.gif[/img]

    Ja neizdodas atrast šeit – varu atvērt savu zāļu skapīti. Bet tas tik caur PM.

    #173104
    Maris77
    Participant

    Vai kāds nav mēģinājis tulkot Daemon Tools? Nekādi nesanāk panākt, lai progā attēlotos garumzīmes. Varbūt kāds var palīdzēt?

    #173105
    rajah
    Participant

    Atsūti man uz pastu paskatīties to tulkojumu

    #173106
    Maris77
    Participant

    Tikko iznākušais Firefox 3 nav iztulkots latviešu valodā, vai nav iespējams modificēt Firefox2 tulkojumu uz trešo versiju, jo principā jau nekādas lielās atšķirības nav starp versijām? Un tad atliktu iztulkot tikai papildinājumus.

    #173107
    samurajs
    Participant

    Maris77 wrote:

    Tikko iznākušais Firefox 3 nav iztulkots latviešu valodā, vai nav iespējams modificēt Firefox2 tulkojumu uz trešo versiju?

    Ir iespējams gan. Cerams, ka tie, kuri šo LV paku izveidoja – drīz to arī izdarīs. Kas ir speciālists FF lietās – var to arī pats paveikt.

    #173108
    Maris77
    Participant

    Tika forumā runāts, ka kāds tulkos Operu latviešu valodā, ir kādi rezultāti?

    #173109
    aoma
    Participant

    Opera sen ir iztulkota, cik zinu, pat vairākos variantos.

    #173110
    Maris77
    Participant

    Bet oficiālajā versijā ir tikai baltkrievu, leišu, igauņu valodās, bet latviešu nav.

    #173111
    Mr.Death
    Participant

    Operai naids pret latvāņiem 😀

    #173112
    Aldis
    Participant

    Heh.. tulkojis esmu vairakas progas.. 🙂 Patiik jau itkaa tas process.. bet piemeram par to pashu GIMP gan ir dusma, ka nu pat velos macities to no tutorialjiem – kas ir angliski, GIMPS man iemet tikai un vienigi LV valodu! stulbi! :S

    Iztulkojis esmu hubsoftu ynhub, Google Talk [cik nu tur bij ko tulkot + vel smailus pieliku klat] 🙂 unj vel visadus nenozimigus sikumus, ko pats lietoju! 🙂

    #173113
    aoma
    Participant

    Es drīz būšu pabeidzis nLite, tur gan netrūkst to garo paskaidrojumu, kas maigi izskatoties, dažviet izklausās vienkārši dīvaini. Krieviski kaut kā labāk skan.

    edit: Operas latviskojums darbojas arī v.10, mapē locale izveidojam jaunu mapi lv un tur iemetam latvisko lng. Tā kā tais lokalizācijas mapēs ir vēl 3 faili, pilnai laimei tos var aizņemties kaut vai no kaimiņiem. 🙂

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā