Diskusija: LIR is so fu*kin’ back?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Diskusija: LIR is so fu*kin’ back?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #232455
    root
    Participant

    Samuraj, varbūt vēlies nākt paadministrēt kādu i-radio like tas bija LIR pirms kāda pus gada? Droši, es pat parādīšu pirmos soļus tehnikā, kā jalūr trafiks, kā ar dj softiem apieties, kā nespļaut miķī ( 😀 😀 😀 ), kas tas tāds serveris un ko ar viņu pasākt. Tas tev nav ielekt lapā un iedrukāt pārsimt rindas, tas ir 24/7 sēdēt un raustīt kloķus, budināt stuff lai nesēž un kko dara. Bet tas tev ta ka butu jazin, jo 90% visa kontenta te ir made by you.

    daGrevi, nodzēs to ko tu pīpē un welcome to real life.

    #232456
    Aldis
    Participant

    jāpiekrīt vien būs samurajam.. 🙂 Ne notepad, ne arī mani webi pelna tik ļoti daudz, ka no tā pārtikt varētu 🙂 Pat servera uzturēšana nenosedzas.. 🙂 Jaieliek patstāvīgs darbs, lai vai kā – hobijs, un vēlēšanās ko cilvēkiem noziņot, un sniegt kvalitatīvākas lietas – tas dzen uz priekšu vnk.. 😉

    #232457
    root
    Participant

    Jeah, nu nav web lapele salīdzināma ar radio, nu nav. To laikam zin tikai tie, kas tur ir pamatīgi rāvušies lai sagādātu kaut to mazumiņu.

    #232458
    root
    Participant

    BTW pašlaik skan kautkas ļoti interesants 😀 Elvis pamanijies atrast pirmo LIR & Notepad ziņu apskatu

    #232459
    nevertell
    Participant

    Reklāma ? Žēl, ka ar adbloku nevar filtŠ—ēt no foruma lietotāju postus, mļe.

    #232460
    cracks
    Participant

    visiem nekad neizpatiksi un ja ir runa par latvieti, tad vnk aizmirsti 😀

    #232461
    Aldis
    Participant

    Esmu ņēmies arī internet rādio ziņā =] okei, mani tas nepiesaistīja, respektīvi nobaidījos no akka/la, online 5 jūzeri klausījās.. un visiem jau neizpatiksi, gaumes atsevišķas un tā, kādu pusgadu aiz savas dullības pakrāmējos ar to, un projektu godam aizvēru – klusi, un bez lielas sērošanas..! 🙂

    #232462
    elvisburdajs
    Participant

    nevertell, Reklāma ir samuraja raksts, nevis foruma ieraksti.. 😀 Un ja godīgi neesmu neviena pusē.. 🙂

    #232463
    nevertell
    Participant

    Ne jau par to, ka samurajs ko rakstīja. Bet par to, ka nešķīstais izdzimtenis ar miljons vārdiem to uzskata par reklāmu, un filtrēt gribētos viņa postus.

    #232464
    root
    Participant

    Vispār jau tas bija joks, bet nu labi…

    #232465
    Wuu
    Participant

    Kādreiz patika paklausīties, bet mamma pieviļ.

    #232466
    aoma
    Participant

    Arī tais laikos, kad tā lapele vēl skanēja, nebiju īpašā sajūsmā, bet par gaumi nestrīdas 😀 ja nu vienīgi tas, ka tiek blamēts tāds skaļš nosaukums, bet laikam jau puisēns to būs piereģistrējis, tā kā atliek vien paraustīt plecus un izlikties, ka ar Latviju tev nav nekāda sakara.

    #232467
    root
    Participant

    Nosaukums tika izvēlēts pirms manis. Atliek vien izlikties, ka esi gemofrodīts.

    #232468
    root
    Participant

    P.S Serverim ir atpakaļ draņķīgā 128 Kbps MP3

    #232469
    izredzētais
    Participant

    hm, skan labi! nepagāja ne diena kad pēc šī raksta k-kas iekustējās 😀

    pašlaik klausos & esmu visai apmierināts 🙂

    #232470
    drunk_lizard
    Participant

    palasiiju…

    ieguvu 2 atzinjas.

    andreass, jeb nu kas nu tur ir – totaals pajols.

    otrais. kautkaa biju palaidis garaam vunderkinda firefoxitis pazusjanu un paarveersjanos, kaut gan aizdoma man bija :> par sjo es juutos nedaudz paarsteigts.

    samurajs, vai tiesjaam ir tik traki, ka jaaizmanto mazgadiigie? manupraat jamaa vecumaa paarliecinosjaa vairumaa forumu nemaz oficiaali nevar pieregoties by terms.

    katra zinjaa, firefoxitis bija manaa melnajaa burtniicinjaa un vinja “mantojuma” paarnjeemeejs ir turpat.

    veel tagad naak reeka par jamaa debiju ieksj youtube :>

    #232471
    root
    Participant

    Lizards saņammājies murgu sēnes? :>

    #232472
    daGrevis
    Participant

    Nu, kāpēc diskusija netiek turpināta?! 🙁

    #232473
    samurajs
    Participant

    Bet nu LIR atkal darbojas, tātad rakstam bijusi pozitīva ietekme. Un tas ir pats galvenais.

    #232474
    Crow
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    andreass, jeb nu kas nu tur ir – totaals pajols.


    THIS

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā