Genius lāzerpele NS220 – kvalitāte par supercenu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Genius lāzerpele NS220 – kvalitāte par supercenu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146567
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080214230115129.jpg[/imgl]Kompānija Genius iepriecinājusi savus klientus ar jaunu lāzerpeli Genius Net Scroll 220 Laser. Tai ir melns simetrisks korpuss, kurš ļauj strādāt, turot peli gan labajā, gan kreisajā rokā. Vēl viena īpatnība – iespēja pārslēgt izstrādājuma izšķirtspēju no 800 uz 1600 dpi, pielāgojot kursora kustības ātrumu dažādām lietotāja vajadzībām.

    Arī pogas tagad kļuvušas ievērojami lielākas un parocīgākas. Jaunā lāzerpele jau ir iegādājama Latvijā, internetveikalā SMS Computer.

    Cena pavisam demokrātiska: tikai 5.19 Ls.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080214230156825.jpg[/img]

    #175868
    deivs001
    Participant

    Lūk tā ir pieejama cena!

    #175869
    msh
    Participant

    Samurajs sāk nodarboties ar reklamēšanu? 😀 Š itajām ir tikpat pretīgs dizains kā dažai labai colorsit pelēm, tikai krutākas fīčas, bet rokā tur peli, nevis fīčas 😉

    #175870
    samurajs
    Participant

    Es neko nereklamēju, bet informēju, ka par 5Ls nekur citur lāzernieci nedabūsi. Kāda pele kuram rokā labāk ieguļ – 100% gaumes lieta!

    #175871
    Foxsk8
    Participant

    samurajs wrote:

    Es neko nereklamēju, bet informēju, ka par 5Ls nekur citur lāzernieci nedabūsi. Kāda pele kuram rokā labāk ieguļ – 100% gaumes lieta!

    Savējo pa 1,5 Ls nopirku. Labi strādā uz jebkuras virsmas. Paņemu uz segas uzlieku, vai uz ceļa, strādā vienkārši ideāli. Firma Xpoint, lētā gala pele. Ne vienmēr vis dārgais ir krutāks par lēto.

    #175872
    samurajs
    Participant

    Fox: Vai tu vispār zini, kas ir lāzerpele un kopš kura laika xPoint tādas ražo? 😀 LED pele un lāzer pele nav 1 un tas pats! Par savu xPoint tu esi baigi pārmaksājis, Maximā par 99 sant. redzēju :devil:

    #175873
    Foxsk8
    Participant

    Tad bija dārgāk, kad pirku. Vai tiešām tā ir Led pele? 😀

    #175874
    msh
    Participant

    Kas tad ir “lāzerniece” un kāda tur ir tik baisa atšķirība – izšķirtspēja? Vairs jau nav tie laiki, kad mehāniskās peles bija labākas par optiskajām, un tāpēc tas ir pilnīgi pokuj 🙂 Man tikai ir žēl, ka liepājā nevaru nopirkt tādu peli, kāda man bija pirms trijiem gadiem – ļoti liela sweek optiskā pele ar piecām pogām – bija ļoti ērta un viegla, bet pēc kāda gada lietošanas izbeidzās 🙁

    #175875
    samurajs
    Participant

    msh: lāzerpele no LED peles atšķiras ar ļoti šauru gaismas stariņu (kā CD-ROMā). Pat pa stiklu normāli strādā. Ja vajag kaut ko precīzi izgriezt datorgrafikā – jutīsi atšķirību!

    #175876
    Creep
    Participant

    interesanti kad peliites kas straadaa arii gaisaa maksaas tikpat cik tagad parastaas? baigi taada nodereetu… bet naudu negribu izshkiest tik daudz…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā