Google adsense noteikumi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Google adsense noteikumi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148801
    quizzical
    Participant

    Gribētu zināt vai google adsense mani neizbanotu, ja es uztaisītu tukšu lapu un ieliktu iekšā tikai google adsense. Tālāk adresi lapai kkur piespamotu un cilvēki kas ieies lapā redzot ka nekā cita nav spiestu uz adsense.

    #199582
    kaqp
    Participant

    nobanos, jo sanāk ka tu piespiedu kārtā liec spiest uz reklāmu.

    #199583
    quizzical
    Participant

    ok. Bet ja es ielieku vienu video un blakus google adsense tad jau vajadzētu būt visam ok? un kā ir ar spamu, googlei ir pie kājas kādā veidā dabuju traffiku, vai tomēr nav?

    #199584
    daGrevis
    Participant

    Domāju ka nav gan. Izlasi noteikumus, nevis prasi tos. 😀

    #199585
    kaqp
    Participant

    muļķīga doma, ka ja lapā būs tikai adsense, tad visi to spiedīs. Vajag normālu SEO. Labāk uztaisīt vienu sakarīgu lapu ar kuru tu katru dienu darbosies, updatosi un uzalbosi, nevis 100sūdlapas.

    #199586
    rihardsss
    Participant

    kaqp wrote:

    muļķīga doma, ka ja lapā būs tikai adsense, tad visi to spiedīs. Vajag normālu SEO. Labāk uztaisīt vienu sakarīgu lapu ar kuru tu katru dienu darbosies, updatosi un uzalbosi, nevis 100sūdlapas.

    Piekrītu, apnikušas “Pure spam” lapas.

    #199587
    quizzical
    Participant

    kaqp wrote:

    muļķīga doma, ka ja lapā būs tikai adsense, tad visi to spiedīs. Vajag normālu SEO. Labāk uztaisīt vienu sakarīgu lapu ar kuru tu katru dienu darbosies, updatosi un uzalbosi, nevis 100sūdlapas.

    nu to jau es zinu, pašam spams arī besī ārā. Bet ja par to var kko nopelnīt, tad visi veidi atļauti 🙂

    Galvenais ir zināt kas ir ar to spamu, ja es visur piebāzīšu linkus utt. Lasu tos noteikumus bet par spamu nevaru saprast kas un kā 🙁

    #199588
    kaqp
    Participant

    @quizzical, tu ar vienu sakarīgu lapu nopelnīsi daudz reiz vairāk, nekā 20 sūdlapām.A ar spamu dabūsi googlē banu, izmetīs no indeksācijas. Varēsi izmest savus domenus miskastē.

    #199589
    quizzical
    Participant

    Jautājums bija par googles noteikumiem, nevis ieteikumi kā vairāk nopelnīt. Atradu, noteikumos teikts, ka reklāmas nolūkos nedrīkst arī sūtīt nevēlamus e-pastus.

    #199590
    kaqp
    Participant

    quizzical wrote:


    nu to jau es zinu, pašam spams arī besī ārā. Bet ja par to var kko nopelnīt, tad visi veidi atļauti 🙂

    ÄŒakarējies uz veselību

    #199591
    Wuu
    Participant

    Ka tu dabūji addsens man barās par angļu valodu 🙁

    #199592
    daGrevis
    Participant

    kaqp wrote:

    @quizzical, tu ar vienu sakarīgu lapu nopelnīsi daudz reiz vairāk, nekā 20 sūdlapām.A ar spamu dabūsi googlē banu, izmetīs no indeksācijas. Varēsi izmest savus domenus miskastē.

    Nu vismaz ir viens gudrs cilvēks. 🙂

    #199593
    quizzical
    Participant

    kaqp wrote:

    quizzical wrote:


    nu to jau es zinu, pašam spams arī besī ārā. Bet ja par to var kko nopelnīt, tad visi veidi atļauti 🙂

    ÄŒakarējies uz veselību

    bljin, ātraudzi, nevelc no konteksta ārā vienu teikumu. izārstē savu alčeimera paveidu un neatkārtojies. jautājums atrisināts. topiku jaslēdz ciet

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Tēma ‘Google adsense noteikumi’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā