Google- Chrome pirmais nopietnais atjauninājums

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google- Chrome pirmais nopietnais atjauninājums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148309
    Anonīms
    Neaktīvs

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/726_chrome_1.png[/imgl] Vakar Google laida klajā pirmo nopietno pārlūkprogrammas Chrome atjauninājumu kopš ienākšanas tīmekļa pārlūku biznesā sešus mēnešus atpakaļ. Š is atjauninājums vairāk domāts pārlūka lietošanas ērtuma palielināšanai, iekļautas tādas funkcijas, kā lietotāja datu autoaizpildīšana tīmekļa formās un jauns veids kā pārvietot minimāllogus (tabs) pārlūka galvenajā logā. Saskaņā ar otrdien Google Blog publicēto informāciju, atjaunotā Chrome versija ielādē tīmekļa resursus par 25 līdz 35 procentiem ātrāk kā iepriekšējās Google Chrome pārlūka versijas.

    Google Chrome pašreiz ieņem ceturto vietu pasaules populārāko tīmekļa parlūku topā, kurā pirmo vietu stabili ieņem MS Internet Explorer ar 67,4 procentiem lietotāju, otro vietu iekaro Mozilla Foundations ar pārlūku Firefox iegūstot 22 procentus no vispasaules interneta tīmekļa lietotājiem un visbeidzot trešajā vieta ierindojas Apple ar Safari pārlūku ar 8 procentiem tīmekļa pārlūka lietotājiem.

    Pagājušajā mēnesī Google oficiāli pievienojās ES prasībā pret Microsoft, pret pārlūka Internet Explorer ievietošanu operētājsistēmas Windows pakotnēs.

    #193069
    izredzētais
    Participant

    vaitad autoaizpildīšana nebija iekļauta līdzšinējajās lapās? manas paroles un lietotājvārdi vienmēr ir tikuši saglabāti..

    tabus līdz šim esmu bīdijis ar peli – no viena loga otrā, arī pārbīdijis un izbīdijis uz jaunu logu. kā bīdīsies tabi jaunajā versijā?

    ātrāka lapu ielāde priecē 🙂

    #193070
    Aldis
    Participant

    velku lejā, šas pēc laika izteikšos, labi ka padevi ziņu! 🙂

    #193071
    samurajs
    Participant

    Nu par šo es gan izteikšos:D

    Vispirms jautājums autoram – par kādu versiju šobrīd top rakstīts? Jaunākā patlaban ir 2.0.170.0 (bet es pat nezinu, vai tā ir final, beta, vai dev :D)

    Katrā gadījumā acid3 test = 100%!

    Formu autoaizpildīšana sākās jau ar 2. alfa versiju (izredzētais – neputro to ar paroļu saglabāšanu!).

    Patīk ātrāka lapu renderēšana, bet par ātrāku ielādi es negarantēju. Vnk princips te citāds: ja citi pārlūki pie lēna neta velk un liek lapā bildes pa vienai, tad Chrome vispirms savāc visus lapas elementus kopā un izspļauj lapu jau gatavu. Tāpēc brīžam rodas mānīgs iespaids.

    Besī, ka tur nevar nekādus filtrus uzlikt pret spamu, vismaz pagaidām.

    Visumā Chroms ir labs, iesaku to kā defaulto pārlūku visiem ne-IT cilvēkiem!

    #193072
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vispirms jautājums autoram – par kādu versiju šobrīd top rakstīts? :D:D

    Par jaunako 😀 anyway, domāju ka 90% vienalga kāds un no cik skaitļiem sastav versijas nummurs bet gan cik un kas tur ir iekšā 😀 BTW tika izziņots vakar , tā kā hwz… Es litoju netscape navigator, vnk info pec te iedrukaju 😀

    #193073
    Aldis
    Participant

    +1 samuraj…

    Pagaidam nesapratu kur un ka un kas mainijies.. mēģinu saprast, bet neveiksmīgi..

    Pie reizes tiešām nekas diži nav mainījies, palikšu pie ugunslapsiņas, jo tai man ir šādi tādi add-on, bez kuriem neiztieku!

    #193074
    CHROMEFANS
    Participant

    Cik saprotu, šitas ir beta.

    #193075
    vincister
    Participant

    samurajs wrote:


    Katrā gadījumā acid3 test = 100%!


    Linktest failed.

    samurajs wrote:


    Besī, ka tur nevar nekādus filtrus uzlikt pret spamu, vismaz pagaidām.

    ABP pietrūkst. 😀

    #193076
    Tmkks
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/5gfta1i7h5370x7wb0w_thumb.png[/img]

    Es nesapratu vai succes vai fail. 😀

    #193077
    dzhonsons
    Participant

    Jau labu laiku Opera 10 alfai acids iziets uz 100.. Vot tev brīnums.

    #193078
    izredzētais
    Participant

    asdfgfh, jā, bet kurš gan lieto operu!? 😀

    #193079
    dzhonsons
    Participant

    Nu nesaki vis, ka neviens nelieto.. Un tas, ka visi “uuberkrutie” pacani lieto FF vai Chrome, nenozīmē, ka tie arī ir labākie.. ;]

    P.S. Lai nu kas, bet tas Chrome jau nu ir nelietojams.. Labāk lietotu Safari win versiju..

    #193080
    rihardsss
    Participant

    Acīmredzot kāds jau lieto Operu, savādāk jau Operas veidotāji pārtrauktu jaunu versiju veidošanu. Nu izdzirdot Chrome man vēl aizvien nāk atmiņā tas skandāls par to lietotāja licenzi . Kur agrāk bija teikts, ka lietotājs piekrīt, ka visus viņa datus google var izmantot sevis uzlabošanai (visi dokumenti, kam ir kkāda saskare ar internetu utt.). Lai gan to viņi jau sen izņēmuši no lietotāja vienošanās par izmantošanu, bet pēc tā gadījuma Chrome laikam manu uzticību nekad neatgūs…

    #193081
    izredzētais
    Participant

    rihardsss, tad jau tev nevajadzētu lietot win pēc win ME debijas? 😀

    #193082
    samurajs
    Participant

    Par Chrome un Googles izspiegošanu – es domāju, ka ir tīrā veidā tradicionālā IT-cilvēku paranoja 😀

    Vai kādam ir infa, ka Google būtu kādam nodarījusi kaitējumu?

    Par Skype, piem. šai ziņā ne mazums ir lasīts.

    Kāpēc izredzētais saka: kurš gan lieto Operu? Diezgan daudzi lieto, tikai nedaudz mazāk kā FF. Man Opera Turbo it sevišķi iepatikās; ļoti praktiska ja kādreiz nets velkas.

    #193083
    deivs001
    Participant

    Es lietoju Operu. Gadus 3 jau (laikam).

    #193084
    izredzētais
    Participant

    samurajs, tas bija domāts ar humoru.. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā