google nepalīdzēja :(

Sākumlapa Forumi Software Windows google nepalīdzēja :(

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146228
    keen
    Participant

    Sveiki!

    Kad vēlos instalēt kādu programmu, tad dēļ šitā errora to nevar izdarīt. Kāds varētu viņam būt risinājums?

    googlē skaidrojumu ļoti līdzīgam erroram, bet tas nepalīdzēja.

    [img]https://rush.lv/forum/upload/errror2_125.jpg[/img]

    Userim ir Administratora tiesības, tākā to variet neminēt kā iemeslu.

    #172438
    Foxsk8
    Participant

    Tā kļūda tev parādās bieži? Iespējams, ka esi “atrāvies” kādu vīrusu, vai kaut kur reģistros ieviesusies kļūda. Ieteiktu sistēmu izskenēt no “drazas”. Ja nekas netiek atrast, pameiģini softu caur Safe mode uzlikt. Ko tad “spļauj” laukā.

    #172439
    usins
    Participant

    Laiks sakārtot datoru. Jo īpaši Windows mapīti.

    #172440
    samurajs
    Participant

    A kas tev par OS? ka tik nav “pasaules drošākā OS – Vista no Tadaiķu pagasta kūts”? Te pēc vīrusa itkā neož, bet vienalga noskenē Safe Modē. Ja neko neatrod, tad atgriez reģistru uz agrākiem laikiem, kad viss vēl gāja. Cerams, ka System Restore atslēdzis neesi?

    #172441
    keen
    Participant

    OS ir Windows XP, bet man bija Vistiņas tāds kā patch uzlikts, kurš izskatās kā Vista, bet to es izdzēsu, un tas nelīdzēja, savukārt caur Safe mode nezinu kāpēc, bet nevaru ieiet. Kad gribu ieiet, tad itkā normāli lādē failus, un tad vienkārši restartējas PC un atkal ir izvēlne iet caur Safe mode, Safe mode with networking/Command promt vai Start windows normally. :win:

    #172442
    Foxsk8
    Participant

    Ja jau tev pat Safe Mode nejiet, tad izskatās ka Tavs “XP” ir nedaudz iedragāts un strādā nekorekti. Ieteiktu uzlikt jaunu.

    #172443
    usins
    Participant

    Vīrusiņš, kurš neļauj palaist safe mode, lai nespēj no tā atkautis. Hairena būt cd tev vajaga 🙂 Tur bija labi antivīrusa tūļi 🙂

    Bet izskatās, ka nāksies pārinstalēt Windows

    #172444
    shady
    Participant

    Pamēgini System Restore: Last Good Configurations

    Un.. start -> run -> sfc /scannow {Ir tikai jāieliek WinXP install CD + admina tiesības}.

    Un cerams, ka vismaz safemode tev sāks iet.

    Par drazām: Nejau vienmēr vainīgs ir kāds vīruss, bet man nav kristāla bumba, lai izzīlētu.

    #172445
    keen
    Participant

    Paldies, ka centāties palīdzēt. Izmēģināšu vēl to safe mode palaist, bet laikam nāksies tomēr pārinstalēt windws. 🙂

    #172446
    Foxsk8
    Participant

    Ieteikums:

    Jauno OS, saliec visu ko tev vajag darbam. Pēc tam, izveido partīcijas klonu. Pēc tam, kad atkal vajadzēs OS pārlikt, varēsi likt jau no sistēmas klona. Ietaupīsies laiks, ko tu būsi patērējis atkal visu no jauna liekot. Vidēji, atjaunošanas procedūra ap 15 min aizņem no sistēmas klona.

    #172447
    memorex
    Participant

    foxsk8 tas aizņem vietu uz cietā, vel labāks variants ir sabāzt win visu sev nepieciešamo klāt un ierakstīt matricā.

    #172448
    shady
    Participant

    memorex: Kas tev liedz klonu taisīt uz dvd matricas?

    #172449
    Foxsk8
    Participant

    memorex wrote:

    foxsk8 tas aizņem vietu uz cietā, vel labāks variants ir sabāzt win visu sev nepieciešamo klāt un ierakstīt matricā.

    Spēlēm, video, other stuff vieta ir, bet kā 3 GB var nebūt vietas?

    #172450
    keen
    Participant

    Haha, labi džeki, pietiks strīdēties, peace ! 😀

    #172451
    memorex
    Participant

    ir visāda lieluma OS…. Un ka tu gribēsi uz jaunas kaste uzzinstalēt savu OS ar visu pārējo stuff un config? Tavs variants ir ātrāks, mans ilgāks bet noderigāks priekšdienām 🙂 Vispār es jūtu panesas offtopic.

    #172452
    KaNeiet
    Participant

    Ne jau google vainīgs, bet vājās meklēšanas prasmes..

    Installation will try to install to specific folders that are defined under the Windows operating system. You need to check the Windows registry under:

    HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersion

    Check the value of CommonFilesDir.

    By default, it should be set to :Program FilesCommon Files

    #172453
    drunk_lizard
    Participant

    KaNeiet, jaaj uz savu uuberkruto it portaalu, kur tu vari izlikties advanceets

    nejaaj mozgas veel te

    es saprotu, ka uuberkrutaa portaala dauns izsauc pokemonu fluudu

    mlje, ja jau tu esi ADMINISTRATORS, tad pacel to suudu!!!!!

    ponjal?!

    D_L: personiskās attiecības varētu kārtot kaut kur citur, ne te, OK?

    Samurajs

    #172454
    KaNeiet
    Participant

    Ja ir problēmas, jāārstējas, medicīna darot brīnumus.

    Š ķiet, ka ne tikai IQ ir maziņš.

    Jā, patiesi visai draudzīgs portāls..

    #172455
    keen
    Participant

    Tas error vairs nav, bet tagad ir cits.

    could not access network location%ALLUSERSPROFILE%StartMenuProgramsAdministrative Tools.

    #172456
    keen
    Participant

    Jēēēēj, tomēr tā google palīdzēja. Atradu skaidrojumu tam otrajam erroram un viss tad nu beidzot aizgāja. Paldies visiem, kas kaut ko ieteica, un nežēloja laiku, lai palīdzētu izdomāt kā šito error atrisināt. :party:

    BTW, Lizard, nelamājies. Tas, ko viņš ieteica, arī man ļoti palīdzēja visu šito atrisināt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā