HP Pavilion dv2z – portatīvais dators AMD cienītājiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas HP Pavilion dv2z – portatīvais dators AMD cienītājiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148901
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_minihppaviliondv2zlaptop_1.jpg[/imgl]Pēdējā laikā portatīvās datortehnikas tirgū izteikti dominē Intel procesori. Tāpēc prieks ieraudzīt arī kādu nebūt ne sliktāku modeli ar AMD mikroshēmām. Š ādus PC prezentējis Hewlett-Packard ar nosaukumu HP Pavilion dv2z, un tajos lieto vienkodola procesorus AMD Athlon Neo MV-40 (1,6 GHz), kā arī divkodolu AMD Athlon Neo X2 L335 (1,6 GHz) un AMD Turion Neo X2 L625 (1,6 GHz).

    Elegantais datoriņš sver 1,73 kg, tā izmēri 292 x 240 x 23,6-32,7 mm, un to ražo divos krāsu noformējumos: Espresso Black un Moonlight White.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_minihppaviliondv2zlaptop10_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_minihppaviliondv2zlaptop9_1.jpg[/img]

    Jaunie datori tiek komplektēti ar Windows Vista Home Basic vai Premium un to galvenās specifikācijas ir šādas:

  • Displejs BrightView 12,1″ ar LED izgaismojumu, 1280 x 800

    Grafikkarte ATI Mobility Radeon HD 3410 vai integrētā ATI Mobility Radeon X1250

    RAM 1-4 GB

    HDD SATA 500 GB ar aizsardzības tehnoloģiju HP ProtectSmart Hard Drive Protection

    Stereoskaļruņi Altec Lansing

    Ä€rējais diskdzinis DVD SuperMulti Burner vai Blu-ray ROM/DVD SuperMulti Burner Combo (abiem ir LightScribe un divslāņu disku atbalsts)

    Wi-Fi, Bluetooth, 10/100BASE-T Ethernet LAN

    webcam un mikrofons

    karšu lasītājs 5-in-1

    trīs USB 2.0, VGA-ports, RJ-45, austiņu un mikrofona ligzdas

    6-elementu baterija

    Cena: sākot ar USD 600, atkarībā no komplektācijas


  • Avots

#200967
ob1
Participant

Izskatās ļoti labs. Ar šo jau īsti nevar saprast – netbūks vai notebūks.

#200968
Evers
Participant

Vairāk jau uz notebuku velk

#200969
Foxsk8
Participant

Personīgi mani HP Pavilion DV6000 serijas laptopi ir totāli pieviluši un radījuši negatīvas atskauksmes vispār par HP kā tādu. Uzticība zaudēta.

#200970
izredzētais
Participant

foxsk8, man te viena dv6000 mātesplate ir ceļā no ebaya :)) garantija 180 dienas, domāju, ir to vērts.

*arī es nekad neiegādāšos HP portatīvos datorus*

#200971
ob1
Participant

Jā, ar HP baigā ņemšanās, kamēr sakonfigurē, bet dzelži parasti ir labi.

#200972
Wuu
Participant

Neko para labu par Hp nevaru teikt ,bet izkatas jau smuks!

ob1 wrote:

Jā, ar HP baigā ņemšanās, kamēr sakonfigurē, bet dzelži parasti ir labi.


ak jel… [img]https://www.getsmileyface.com/new/angry/34.gif[/img]

#200973
AlienZ
Participant

Nu nezinu, man abi portaši no HP, nevaru sūdzēties – pirmais Compaq 6715s jau vairāk kā pusotru gadu turās, pie tam ir kafijā izpeldējies, bet pilnīgi nekas nav noticis. Tagad manīsim, cik ilgi Compaq 6735s kalpos. 🙂 Un jā, attiecībā uz rakstu, arī šie abi divi dzīvo ar AMD vēderā (Sempron un Turion x2 Ultra) 😀

#200974
ob1
Participant

Sievai paņēmu to 6735s. Drīz jau būs gads, kā strādā un strādā ļoti labi.

#200975
drunk_lizard
Participant

ob1 wrote:

Jā, ar HP baigā ņemšanās, kamēr sakonfigurē, bet dzelži parasti ir labi.


das ist pizdec!

#200976
Jaunzems
Participant

Tastatūra izskatās ļoti izcila.

#200977
ob1
Participant

Hmm, varbūt kāds man paskaidros, kāpēc tieku šeit citēts par to HP?

#200978
Jaunzems
Participant

divi vārdi – “kamēr sakonfigurē”

#200979
ob1
Participant

Neiebraucu.

#200980
Jaunzems
Participant

Interesanti, vai Tu varētu sakonfigurēt un optimizēt arī DOS? Vai arī manu televizoru….

#200981
samurajs
Participant

ob1: kas HP dzelžos tāds īpašs ka tur baigā ņemšanās?

#200982
ob1
Participant

-> e.j.

Jā, DOS var sakonfigurēt, pat ļoti. Par televizoru – hmm, droši vien var, jāpaskatās… 🙂

-> Samurajs.

HP par katru cenu grib uzlikt savus servisus, kas uzvedās visai dīvaini – palaižās HVZ kad un rij CPU. Līdz ar to draiverus labāk meklēt kaut kur citur, nevis HP saitā, bet klavieres Fn taustiņus viņi ir uztaisījuši nestandartā …

#200983
Evers
Participant

Esmu redzējis vairākus HP kas griežas bez problēmām ar mājaslapas draiveriem.

Tiem kas te kautko stāsta par mistisku konfigurēšanu –

https://atmoz.org/img/bullshit_meter.gif

#200984
izredzētais
Participant

par compaq – nav dzirdētas sliktas atsauksmes..

par to pavilionu konfigurēšanu ar ob1 jau iegājām dziļās diskusijās, ob1 palika pie sava, es pie sava.

pavilions ir mēsls.

#200985
Eudoxus
Participant

ob1 wrote:

Sievai paņēmu to 6735s. Drīz jau būs gads, kā strādā un strādā ļoti labi.

Jūs ko smejaties? Manuprāt, tas nu gan nav nekāds rādītājs. Lūk, ja būs pagājuši trīs gadi un nekas nebūs noticis, tad arī varēsi teikt, ka HP nav nekādas vainas. Man Compaq kādus gadus četrus novilka (tiesa, aķis, lai gan to lietoju maz, nosprāga apm. pēc gada) bet tagad nav dabonams pie dziesmas. Bet savu 1995 (!!!) gadā ražoto ThinkPad vectētiņu varu joprojām piecirst. Tiesa, neko vairāk par rakstāmmašīnu no viņa neizspiedīsi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā