Iespējas tikt piekrāptam Ebay!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Iespējas tikt piekrāptam Ebay!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148765
    zi007
    Participant

    Jau pāris gadus aktīvi izmantoju Ebay pakalpojumus un šajā laikā esmu piedzīvojis arī krāpšanos!

    1. pēc kā mēs vērtējam pārdevēju ir reitings! Š eit gan ir jābūt uzmanīgam, jo pats par sevi atsauksmju skaits vēl neko īpašu neliecina! Īpaši jāpievērs uzmanība;

    a.) cik sen konkrētais pārdevējs ir reģistrējies sistēmā!

    b.) ar cik lieliem reitingiem ir lietotāji, kuri ir uzrakstījuši atsauksmes par konkrēto cilvēku!

    Ir preču grupas, ar kurām krāpšanās iespēja ir īpaši iespējama! Man sanāca reāli “uzķerties” uz USB Flash diskiem, kurus parasti tirgo Honkongas, Ķīnas pārdevēji!

    Preces aprakstā diska ietilpība ir 16 Gb vai 32Gb, bet kad prece ir atnākusi, ar speciālas programmas palīdzību atliek vien secināt, ka diska reālā ietilpība ir 5x mazāka! Nekādā gadījumā nesūti pārdevējam atpakaļ viņa preci!

    Pēc šī gadījuma secināju, ka daudz lētāk sanāk tieši šo preču grupu pirkt pie vietējā tirgotāja!

    P.S.

    Ja gadījumā tomēr Jums sanāk “uzķerties”, tad visreālāk situāciju var mainīt ar negatīvām atsauksmēm konkrētam pārdevējam, kā arī iekš Paypal.com jāatver pretenziju(Dispute) lieta pret konkrēto pārdevēju, obligāti ziņojumā iekļaujot pārbaudes programmas rezultātu! Reāli tas process ir pietiekami sarežģīts un kādos 50% gadījumu esmu atguvis naudu!

    Vairāk info var atrast, https://sosfakeflash.wordpress.com/

    #198813
    Jaunzems
    Participant

    Ne pēc katra teikuma jālieto izsauciena zīme.

    #198814
    Anonīms
    Neaktīvs

    mlje, daudz to slimo kas šitos draņķus izmanto 🙂 nu ko , ir tāds teciens ” skopais (muļķis) maksā divreiz”

    #198815
    grisha
    Participant

    LAbu laiku jau iepeerkos ebajaa. Pagaidaam probleemas nav bijushas. Iepircies esmu desmitiem reizhu, diezko daudz gan tas nav. Apskatos tikai cik shis ir “pozitiivs” un sliktaas atsauksmes ,ja taadas ir. Iisti ar neesmu nekad bidojis, pamataa izveelos “buy now”.

    Es domaaju ka vairaak tiek chakareeti potenciaalie klienti no citaam valstiim ,jo diez vai dosies tuukstots juudzes, lai ar vinju skaidrotos 🙂 .

    Ak jaa, piekriitu tam ka no Kjiinas Honkongas neko nevajag suutiit, ir veiksmiigi gadiijumi, bet ir arii daudz sliktas atsauksmes par tiem tirgojiem dzirdeetas, laimes speele.. .

    P.S. man jau vairaak liekas shis posts peec paardomaam, nevis raksta, pat nevienas bildes nav 🙁 un jaa, kas ar taam izsaukuma ziimeem? Tieshaam par daudz… .

    #198816
    samurajs
    Participant

    Autor: Normālos apstākļos teikums vienmēr beidzas ar punktu nevis izsaukuma zīmi! Kur ir obligātā 250×100 titulbilde?

    Manuprāt šito nav vērts likt kā atsevišķu rakstu… Pievieno labāk kā komentāru tam rakstam, kas jau ir par eBay.

    #198817
    normis_161
    Participant

    Tā kā nekad neesmu sakāries ar preču pirkšanu ebay, tad radās jautājums. Sanāk tā, ka sākumā es samaksāju visas preces pilno cenu, un tad viņš tikai man sūta to preci?

    #198818
    Loading
    Participant

    Gelvenais, ka liela daļa komentē, lai gan šis ir raksta pieteikumi… psssss 😀

    #198819
    samurajs
    Participant

    Š is nebūs raksts, tā kā komentējam vien 🙂

    Pārvietoju uz Forumu.

    #198820
    wersoo
    Participant

    Nu nez.. Pasūtu no eBay jau kādus divarpus gadus, un ir bijušas tikai 4 problēmas. 3 reizes paciņa noklīda (noteikti, ka LV pastā vai muitā) un man sūtīja vēlreiz, un 1 reizi naudiņas atdabūju, kad paciņa neatnāca.

    Bet vajag būt uzmanīgam – ja kaut kas jau max 3 nedēļas nav atnācis, vajag jau sākt prašņāt pārdevēju, un ja viņš ir neaktīvs, tad ierosināt lietu gan eBay’ā, gan PayPal’ā.

    Un – vismaz puse no precēm, ko esmu sūtījis, ir nākušas no Ķīnas – nevarētu teikt, ka ar viņiem būtu vairāk problēmu kā ar amīšiem, angļiem vai indiešiem..

    Un jā – sākumā samaksā, un pēc tam gaidi preci.

    #198821
    m*****
    Participant

    Nu nopietniem pārdevejiem ar lielu skaitu preču kuriem ebay ir reāls bizness jau pievērš ļoti lielu uzmanību savam reitingam, tāpēc labak no savas kabatas izsūtīs preci vēlreiz nekā pasliktinās savas atsauksmes. Ļoti jāuzmanās ja pērc kaut ko no jauniem lietotājiem.

    Un nav tik traki ar tiem ķīniešiem. No populāriem pārdevejiem tā pat var droši pasūtīt.

    #198822
    grisha
    Participant

    Wersoo, pats esmu suutiijis pacinjas uz LV. parasti max. nedeelja, ja apliimee ar AIRMAIL uzliimeem. Vienreiz gan jau ggribeeju iet skaidroties uz pastu (pacinja bija ierakstiitaa). Celjaa bija chetras, piecas nedeeljas, iisti vairs neatceros. Tomeer peedeejaa briidii pienaaca otraa galaa. Vispaar jau veestules, siikpakas ieksh LV ir jau paaris dienu laikaa, atakriigs, cik biezhi kaads lido uz LV. LAtvijas pasts jau kaa parasti marinee gurkjus, nevis straadaa. Mums te UK, ja pakai jaabuut otraa galaa naakoshaa riitaa, tad vinja arii ir.Tu par to arii tad maksaa vairaak tad. Parastaa, otraa klase arii straadaa ljoti labi, paaris DARBADIENU laikaa ir klaat.

    Jaa, arii pastam ir briivdienas.. .

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā