Ietekmējoties no ob1, un pārējiem kompju optimizētājiem

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Ietekmējoties no ob1, un pārējiem kompju optimizētājiem

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148895
    Aldis
    Participant

    Tā tad, manā rīcībā nonāca galīgi vecs laptops! 🙂 Doma viņu optimāli sastellēt tā lai ietu kautcik labi, un ar visu atdevi kas vien viņām ir! Ietekmējoties no tā ka – Pentium 3, u.t.t.. parasts dators var strādāt normāli man ideja veikt kko līdzīgu ar to manu veco laptopu! 😀

    Parametri samērā vāji, bet salidzinajuma ar jaunu netbuku ir ok:

    Procesors 500mhz Pentium D, ram – 256mb, video 4mb, cietais disks 5GB [!]mazs[!]!

    Lūk pēc skata, jams tiešām līdzīgs kkādam NetBook – ar 12″ ekrānu, un mazu smieklīgu skatu! 🙂

    Bildē ir X3 modelis, man ir X2 – pa gadiem diviem vecāks par bildē redzamo

    Tajā laikā tāds jēdziens NetBook – un Asus eee pc nepastāvēja, kgan tagad salīdzinoši daudzi tie NetBook-i ir šāda datora prātā! Nu ko, visa šī garā savārstījuma konspekts būtu tāds: Optimizēšu – vecu, mazu laptopu, lai jams varētu pildīt gandrīz normāla NetBook funkcijas, kā arī strādātu kā nākas! 🙂

    Par to pareportēšu šeit forumā! 🙂

    #200913
    Foxsk8
    Participant

    Tas lapsis nemaz nav tik sūdīgs. Pašām līdzīgs bija.

    #200914
    aoma
    Participant

    Pareportē gan. Man šitāds tikai nedaudz jestrāks (1,7Celeron un HDD40GB) kaut kur uz skapjaugšas mētājas. Varbūt arī beigās vēl sadomāšu uztjūnēt. 🙂

    Ak jā, apmēram trešdaļa taustiņu trūkst, bet varētu jau USB klavieri piespraust.

    #200915
    Foxsk8
    Participant

    Ja nu kāds vēlas notirgot kādu vecu lapsi, piemēram ar tādiem konfigiem, cenas piedāvājumus uz PM.

    #200916
    ob1
    Participant

    Gaidam reportus. 🙂

    #200917
    Evers
    Participant

    ar nLite apgraizītu XP iekšā, i labi strādās i nepieciešamajām programmām vieta būs. 🙂

    Pats esmu senos laikos ar pilnīgi neapgraizītu un nenoregulētu XP (performance effekti utt..) dzīvojis uz 128 MB RAM 😀

    #200918
    nostreb
    Participant

    Ar manu nLitoto konfigu strādātu ļoti labi. Pat labāk nekā dažam neiznēsātajam sertifikātu specam ar viņa “prasmi” 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā