Ir kādam Asus R7260X-OC-2GD5 ?

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Ir kādam Asus R7260X-OC-2GD5 ?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #332662
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    Nevis kaukāds pajākslis forumklauns, bet gan tehnisks kadrs kas izprot problēmu “at hand”


    Pfff, hahahaha. Kā tad. Tehniskam cilvēkam, kā minimums, vajadzētu spēt aprakstīt problēmu. Tu to, acīmredzami, nespēj.

    #332663
    cesedy
    Participant

    Pašpasludinātais datorspecnaz 😀

    Nožēlojama, nemākulīga lupata tu esi.

    #332664
    m_janis
    Participant

    Beton, līdz šim biju pārliecināts, ka augsti kvalificēti speciālisti strādā nopietnās vietās, ar labu atalgojumu. Izrādās, esmu kļūdījies savās domās :D. Nu kādēļ tu nestrādā ja ne Googlē vai Microsoft, tad vismaz kādā bankā par superadminu un nebraukā ja ne ar Bently, tad vismaz Mersi 😀 ?

    #332665
    Andron MacBeton
    Participant

    Esmu šo problēmu sastapis, jā.

    Pie teikšanas parasti ir neiznēsāti kuņu izmetņi, kuri negrib pieņemt gudrus cilvēkus.

    Tas ir tas kas kavē Latvelānijas attīstību.

    Ja “personāldaļā” būs noteicēja tāda izmetne kā šeit pajolciems, tad nekad nepieņems gudru kadru. Viņiem 1kārši bail.

    Piemēri – UPB, PATA, Metalurgs(ex), Servicenet. Un visi pārējie gnīdu abortu kantoreļi, kas pelna ar zagšanu.

    #332666
    Andron MacBeton
    Participant

    A es kauku aprakstīt kauko?

    Es pateic ko man vaig, kas nau skaic?

    Jūs, gnīdas neiznēsātās, sākāt gvelzt tukšu.

    Es ta zinu ko man vaig, a jūs, klauni, nevarat pat elementāru lietu paveikt.

    Āksti.

    Pajoli.

    Nedapisteņi.

    U.t.t.

    #332667
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu, sīkais utes bērns, vari jebkurā brīdī izaicināt mani uz sacensībām.

    #332668
    ruukjis
    Participant

    Tu esi uzrakstījis savas infantilās vēlmes, bet ne problēmas aprakstu. Es varu saderēt, ka mēģini triviālu problēmu risināt ar caur-dibena metodēm, ja reiz esi nonācis pie secinājuma: “Asus mājaslapā nepareizie”. Nekas tur nav nepareizs. Tu esi idiots un tas ir fakts.

    #332669
    russo
    Participant

    Beton, piedod, bet Tev tiešām būtu jāpierakstās Tvaika ielas sanatorijā.

    Mēģini meklēt caur Yandex. Google slikti indeksē krievu forumus.

    #332670
    3Dklucis
    Participant

    BEtonam jau taisnība vien ir par tiem zagliem un protams ka viniem jabaidas gudrus vienkarsus stradniekus pienemt-kas sapratīs ka sie peln…jabaidas ir ka neizceļ gaismā soes modernos čekas maisas varoņus-kautgan tas jau zinams kuri tie ir,tik pieradījum nav….tapec labak muļķis ar atalgojumu neka gudrs kas iegāzīs….

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā