ISEC eksāmenu rezultāti

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais ISEC eksāmenu rezultāti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147131
    Foxsk8
    Participant

    Tad nu šeit varam palielīties ar iegūtajiem ISEC vidusskolas eksāmenu rezultātiem, protams tie, kas viņus kārtoja šogad 2008 gadā:

    Tātad, nebiju cerējis uz tik labiem rezultātiem:

    Vēsture: C

    Latviešu valoda, Literatūra: C

    Angļu valoda: D

    Matemātika: E

    #181712
    marr
    Participant

    :wtf: :0

    tā kā nekvalificējos kritērijam par šogad ieguvušajiem, tad es labāk paklusēšu :hmz:

    #181713
    Foxsk8
    Participant

    Vari jau uzrakstīt savus līmeņus.

    #181714
    marr
    Participant

    2005. gads:

    matemātika A

    ekonomika B

    angļu val B

    ģeogrāfija B

    latviešu valoda D 😀

    matemātiskā analīze (8 vai 9, neatceros īsti). <- eksāmens, kas skaitījās kā centralizētais, ja izvēlējās likt. Formāli sanāca pat par 1 eksāmenu vairāk nolikt nekā vajadzēja :duno: 😀 kā redzams no rezultāta, tad, kā izrādās, latviešu valodu nesaprotu/nemāku 😀

    #181715
    Foxsk8
    Participant

    Tagad matemātika būšot obligāta. Nav slikts rezultāts. Man par tādiem tik sapņot. E līmens sanāk kaut kur stabils 4.v Vieglāk kaut ko uzkodēt, nekā to matemātiku mācīties.

    #181716
    Mad182
    Participant

    Man gan tas ir ja gadu kā garām bet bija tā:

    Angļu valoda: B

    Latviešu valoda: B

    Bioloģija: B

    Ķīmija: D

    #181717
    marr
    Participant

    bet matemātika = loģika, kodēšana arī, principā, kur problēma? Matemātikā es, piemēram, pat nepieļāvu variantu, ka varētu kaut kas cits būt. A daļā bija apaļi 97%, B daļā arī ap 90. Latviešu valoda gan cits stāsts 🙂

    #181718
    samurajs
    Participant

    marr: respect! :party:

    Kad es beidzu, bija pavisam cita vērtējumu skala, bet nu fizikā man bija “teicami” + vēl olimpiāžu uzvaras, algebrā – “labi”, ķīmijā, valodās arī tāpat. Ä¢eometrijā gan “viduvēji” 😀

    #181719
    Foxsk8
    Participant

    Diez ir kāds wonderkinds, kas nolicis visus uz A līmeni? Tas tik būtu kaut kas.

    #181720
    samurajs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Diez ir kāds wonderkinds, kas nolicis visus uz A līmeni? Tas tik būtu kaut kas.

    Domāju, ka kirils 😀 😀 😀

    Diez kāds jamo vispār ir manījis tagad?

    #181721
    marr
    Participant

    apšaubu, vai šeit šāds ir :p

    samuraj, respect arī par to D latviešu valodā? 😀 nestāsti pekstiņus :p

    savulaik, beidzot pamatskolu fizikā arī bija olimpiāžu diplomi un tamlīdzīgi brīnumi, bet aizejot uz vidusskolu dažādu iemeslu dēļ fizika mazliet pagāja nostāk 😀

    edit: piedodiet manu pesimismu, bet domāju, ka kirilam nebija visur A :p

    #181722
    papa
    Participant

    Matematika : C

    Latviešu valoda : D

    Anglu Valoda : C

    Informatika : 8

    #181723
    samurajs
    Participant

    marr: dabūt matemātikā A ir daudz grūtāk nekā latviešu valodā, tāpēc arī respect. Bet domāju, ka tevi LV vnk iznesuši cauri- tavas domas izteikšanas/ pamatošanas spējas ir daudz augstākas par to D līmeni 🙂

    protams, kirils šeit nav, bet domāts: vispār web pasaulē!

    #181724
    marr
    Participant

    es atkal par kirilu to domāju, ka viņam diez vai visi bija A līmeņi 🙂

    latviešu valodā vienkārši man sanāca tā, ka skolotājai bija viena alga kā mēs mācāmies, man bija viena alga par to, kas tajās stundās jādara, tāpēc rezultāts nepārsteidz. Man tā literatūras sadaļa jo īpaši sveša, principā. Pamatskolas līmenī es ļoti labi zināju, jo tajā laikā bija ļoti spēcīgas latviešu valodas skolotājas man visu laiku, vidusskolā kaut kā netrāpījās. Pie tam, eksāmenā pārbauda ne jau domas izteikšanas/pamatošanas spējas ;.

    Kāpēc matemātikā grūtāk dabūt A nekā latviešu valodā? Abi divi taču ir obligātie, ne?

    #181725
    samurajs
    Participant

    marr: tāpēc ka matemātikā vēl nāk klāt “nejaušības faktors”: tu vari pārzināt kaut augstāko matemātiku, bet var gadīties kāda idiota sastādīts stulbs, caur ānusu rēķināms uzdevums, kur tu apjūc. Un tad ir “čau!” 😀

    #181726
    marr
    Participant

    bet iespējas ir, ka šis idiota sastādītais uzdevums ne tikai man problēmas sagādās. Un tā kā līmeņi ir relatīvā atzīme no visiem licējiem, tad tas nepadara grūtāku A dabūšanu kopumā 🙂

    #181727
    Foxsk8
    Participant

    papa wrote:

    Matematika : C

    Latviešu valoda : D

    Anglu Valoda : C

    Informatika : 8

    Informātika vai tad ar bija ISEC? Man lielais eksis datorzinātnēs būs kā kvalifikācijas darbs, tad arī iegūšu papīru:

    Datorsistēmu tīklu administrators, vai kaut kā tā, tik savārstīts nosaukums, ka pat pats neatceros kā tur īsti bija.

    Pamatskolu beidzu ar 10 informātikā, ņemot to, ka tā bija tikai vienu gadu, respektīvi 7 klasē 😀

    #181728
    Latvian_D
    Participant

    Man bija šogad jaliek tikai vēsturē un dabūju B! 🙂

    Jā informātika nav ISEC…un lielīšanās pēc man arī 9klasi beidzot bija 10 informātikā 😀

    #181729
    Foxsk8
    Participant

    Tāču pamatskolā jau neko nemāca. Atceros, kan gāju 7 klasē un tiko sākās informātikas priekšmets, jau biju paspējis pāris rajona skolām PC salabot, a tur sāk ar pašiem pamatiem. Pat tagad tehnikumā esmu daudziem priekšā un uzskatu, ka tajās lekcijās neko iemācīties nevar, tāpēc skolā sanāk dažreiz učukam palīdzēt pārējiem pa savam bazaram ieskaidrot, kas kur kā ir jādara.

    #181730
    izredzētais
    Participant

    Vēsture: D

    Latviešu valoda, Literatūra: D

    Angļu valoda: C

    Matemātika: E

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā