Izmaiņas Noteikumos: foruma valoda

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Izmaiņas Noteikumos: foruma valoda

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145864
    samurajs
    Participant

    Ar lielu balsu vairākumu mūsu lietotāji izvēlējās latviešu valodu par foruma pamatvalodu. Līdz ar to Noteikumos ieviests punkts 4.2:

    4.2 Forumā rakstām tikai Latvijas Republikas valsts valodā.

    Nepieciešamības gadījumos atļauts lietot citātus arī svešvalodās.

    #169052
    usins
    Participant

    Labi! Brīdināšu visus, kam nebūs lietota normāla latviešu valoda! Brīdiniet arī mani, ja kaut ko nepareizi uzrakstīšu.

    #169053
    Mr.Death
    Participant

    Jēē, urlām nāvi! :die: (nē tas nav rasisms! :D)

    #169054
    usins
    Participant

    Nu, man ar tagad vienalga. Vismaz domāšu līdz,kad kaut ko rakstīšu, un likšu brīdinājumus, kas neakstīs normālā valodā.

    #169055
    kvarchil
    Participant

    usins wrote:

    Nu, man ar tagad vienalga. Vismaz domāšu līdz,kad kaut ko rakstīšu, un likšu brīdinājumus, kas neakstīs normālā valodā.


    Ups!

    #169056
    usins
    Participant

    kvarchil wrote:

    usins wrote:

    Nu, man ar tagad vienalga. Vismaz domāšu līdz,kad kaut ko rakstīšu, un likšu brīdinājumus, kas neakstīs normālā valodā.


    Ups!


    Paldies, ka pamanīji 😉

    #169057
    osh
    Participant

    kvarchil wrote:

    usins wrote:

    Nu, man ar tagad vienalga. Vismaz domāšu līdz,kad kaut ko rakstīšu, un likšu brīdinājumus, kas neakstīs normālā valodā.


    Ups!

    Tu nepiefiksēji vēl vismaz 4 kļūdas, tā ka tādu mazu upsu vien tev sanāca izspiest.

    #169058
    kvarchil
    Participant

    kur tad vēl ir, ja neskaita atstarpes pie komatiem? xD

    #169059
    Jonis
    Participant

    usins wrote:

    Nu, man ar tagad vienalga. Vismaz domāšu līdz, kad kaut ko rakstīšu, un likšu brīdinājumus, kas neakstīs normālā [kādā normālā valodā? English ????] valodā.


    Domāju, tev jau tagad pienākas pamatīgs brīdinājums. Gandrīz katrā vārdā :suck:

    #169060
    Loading
    Participant

    Normāls ir stiepjams jēdziens. Parasts ir mazāk stiepjams jēdzines.

    Normāls cilvēks un parasts cilvēks?

    #169061
    Mr.Death
    Participant

    usins wrote:

    Nu, man ar tagad vienalga. Vismaz domāšu līdz,kad kaut ko rakstīšu, un likšu brīdinājumus, kas neakstīs normālā valodā.

    Aiaiaiaiai ūsiņ! Kļūdas ka biezs! [Citāts no angļu valodas] “Me” [Citāta beigas.] saka, ka Tev vajag Warn 😀 :rofl: :die:

    #169062
    usins
    Participant

    Itkā jau beztēmā (offtopic) aizgājis. Pietiek, ka viens pamanīja.Nelaboju šo, lai jums ir par ko papriecāties.

    #169063
    samurajs
    Participant

    Ei, jūs tur! Mūsu vidū gramatikas učenes nav. Tā kā katram komatam nepiekasīsimies. Bet, ja kāds sāks sistemātiski un tīši izrādīt necieņu pret saviem biedriem un Forumu – jums būs darīšana ar samuraju. Un tik daudz laika, lai katram piešķirtu attiecīgās vārnas, man arī nav… Tas tā – zināšanai!

    #169064
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    jums būs darīšana ar samuraju.

    Pie vārda “samuraju” vajag izsaukuma zīmi nevis punktu. :win:

    P.s. šī ir mana 200 atbilde 😀

    #169065
    usins
    Participant

    Nu, edgar, labāk pārlasi savus postus. Atradīsi dažus labojumus tajos.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā