jaudīgāks rūteris

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas jaudīgāks rūteris

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #296372
    migors
    Participant

    Paņēmu šo rūteri:

    Cisco RV042G Gigabit 4-port 10/100/1000 VPN Router – Dual WAN

    https://www.cisco.com/en/US/prod/collateral/routers/ps10907/ps9923/ps12262/data_sheet_c78-706724.html

    Un šo switchu:

    Cisco SF100-24 24-Port 10/100 Switch

    https://www.cisco.com/en/US/prod/collateral/switches/ps5718/ps10863/sf100-24.html

    #296373
    crazyy
    Participant

    Nu Cisco jau tev vilks to tīklu. Ja grib lētākus variantus, tad gan bez ieteikumiem neiztikt.

    #296374
    Andron MacBeton
    Participant

    Pakonsultējies ar citu *** ***, Gunchu no Latvijas Pašvaldību Savienības!

    Tie ir līdzīgi ***!

    #296375
    Triggers
    Participant

    Betons iedzerot Vanaga stipro dzemdēja šo ģeniālo postu.

    #296376
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kur Betons kautko zina tur viņš ir šausmīgi lielīgs,bet paskaidrot tāpat neko nepaskaidro.iesaku administrācijai banot uz mūžu.

    #296377
    Andron MacBeton
    Participant

    Es neesmu lielīgs, tu (ne vienīgais) vienkārši esi tik nenormāli ***ka nesaproti vispār pamatus kautkādai tēmai, bet sagaida atbildē pāris teikumos ka jums iemācīs to ko citi pat 30 gadus nespēj iemācīties. *** apvainojās ka es viņiem neiesakot routeri uz 30 wireless klientiem. Jautājums savā būtībā jau norāda ka jautātājs ir *** un *** ! KO man tur ieteikt? Sākt atkal no sākuma un skaidrot pamatus? Tērēt savu laiku lai apmācītu kaukādi *** *** kuram par to nejēgšanu vel algu maksā?! *** *** !

    #296378
    Anonīms
    Neaktīvs

    es nēesmu stulbs un arī negaidu atbildes(es savas atbilbes atradīšu kur man atbild).Vienkārši nebāz degunu ja neko nejēdz paskaidrot.

    #296379
    Anonīms
    Neaktīvs

    Beton es nupat kā pārskatīju DATUVI ,BOORT un arīNOTEPAD un neatradu nevienu tevis vērāmā ņemamu komentāru,kāda sūda pēc tu vispār komentē.Ja kļūdos(pēc tavām domām)parādi man piecus vērtīgus komentārus.

    #296380
    migors
    Participant

    Necepies, betonu tu nopāraudzināsi. Viņš no sava stūlbuma cieš visvairāk. Mēs izslēdzam datoru un mums ir sava dzīve, bet betonam ar sevi ir jādzīvo visu laiku.

    Viņš praktiski no sevis cieš visvairāk 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā