Jaudīgs dators visām jaunākajām spēlēm par 350 Ls

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Jaudīgs dators visām jaunākajām spēlēm par 350 Ls

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #271852
    Evers
    Participant

    No Adobes, man tikai bezmaksas flashplayeris ir uzinstallēts (PDF verās ar Chrome). Offisam – bezmaksas LibreOffice. Pārējais praktiski freeware, nu konvertēšanai un atskaņošanai Splash Pro Ex, kas nav nemaz tik dārgs. Videomontāžai nopirkšu Pinnacle vai Avid. Vēl WinRar nopirktu, kas ir sīkums.

    Esmu vairāk kā vidējais normālais latvietis PC lietotājs.

    Avid ~ 85 Ls

    W7 HP OEM ~ 60 Ls

    Winrar ~ 15 Ls

    Splash Pro Ex ~ 13 Ls

    Pārējais mierīgi dabūjams freeware.

    Iekļaujos zem 200 Ls, kur tad tas tūkstotis?

    Nu ir jau tā, kā nevertell saka, ka netrūkst pokemonu, kas sakačā un sainstallē nejēgā visu ko tādu, kas viņiem reāli nav vajadzīgs un jūtās kruti.

    #271853
    Wuu
    Participant

    Lošara, sory, bet nevaru vairs nociesties. Tavs PS3 ir uzlauzts vel vairāk nekā tu domā. Neviens neatceras kā Activision gribēja klapēt ciet COD BO serverus dēl čīteriem? Uz PC ja tu spēlē oriģinālās spēles, čīteri ir izmiruši, it īpaši stemā. Imho neviens negrib iegūt banu un pazaudēt steama kontu. Vienīgais kur viņus vel var satikt, tas ir Free to Play spēlēs, bet tur pat tu viņus redzēsi labi ja pāris minūtes.

    #271854
    vincister
    Participant

    Katram savs uzdevums, savas spēles. Nevaru iedomāties sevi spēlējam šūteri, kur nu vēl Starcraft ar kaut kādu konsoli. Tāpat jāatzīst, ka konsoļu spēles bez kursorsviras (joystick, kā man patīk šitas vārds 😀 ) spēlēt datorā nav ērti.

    PC tomēr ir universāls.

    #271855
    tastins
    Participant

    nomierinies, neuzbudinies tik ļoti! starp citu, negāja runa par BO serveru klapēšanu ciet, bet gan par MW2.. to ka ir uzlausts, tas ir ikvienam zināms, bet nav tik traki daudz tie āīteri kā uz PC un tur viņ i nav izmiruši, nestāsti… tie kas ar to aizraujas, tiem bani nerūp!

    #271856
    nevertell
    Participant

    Man ir 90 stundas iekš TF2, nevienu čīteru neesmu redzējis.

    Jā, man nav dzīves.

    #271857
    Raivix
    Participant

    Mēdz teikt tā: kas der visam, tas neder nekam.

    #271858
    Willis
    Participant

    Wuu : 4 Jūlijs 2011 9:02:45

    “.. Tieši otrādi, es stipri šaubos ka ir daudz cilvēku kas var atļauties konsuļu spēlēšanu. …”

    =================

    Ja geimeri var atļauties komplektēt datorus pa ++500.Ls. kuri pārsvarā ir domāti spēlēm, tad kāpēc viņi nevarētu nopirkt normālu konsoli un daudz maz sakarīgu datoru netam ?!

    #271859
    nevertell
    Participant

    Bet daži geimeri nopērk PC par 300 latiem.

    #271860
    eelektro
    Participant

    es domāju ka TV pa 200Ls ar vel japieskaita 😀 un kinozāle 😀 pa 80 😀

    #271861
    msh
    Participant

    Es saprotu, kāpēc te lielākā daļa ir pret konsolēm 🙂 Es agrāk, esot latvijā, domāju tieši tāpat. Nekad mūžā man neviena konsole nebija bijusi un es uzskatīju ka nahuj vajag kādu konsoli, dators var vairāk, utt utjpr. Š ajā zemē, kur es atrodos, esot mazliet izmainījās skatupunkts. Pirmkārt, konsoles te vienmēr ir lētākas par datoru – nu varbūt jauns PS3 nav. Otrkārt, konsoli tu paņem, ieslēdz un aiziet. Tu zini ka tā spēle uz viņas ies. Treškārt – Ever, neaizmirsti ka tie tik mīīīīlzīgi novecojušie dzelži [ai ai, jauno dzelžu fan] ir ar labu cenu [vari par ~110 ls nopirkt datoru ar trīskodolu procesoru?] un tās spēles tiem dzelžiem ir nooptimizētas – salīdzini GTA4 PC prasības ar konsolēm – tur vienīgi sakrīt GPU prasības. Skaties un brīnies kāpēc PC versijai vajag 4x-8x vairāk RAM, nekā pieejams konsoles versijai 😀 Un kas notiks ja pazudīs vai saskrāpēsies disks? Priekš kam eksistē modčipi un hakoti diskdziņi? Novilks citu, ieceps un spēlēs – tas ir tikpat legāli kā tev no tava “tvaika” novilkt spēli.

    #271862
    karlis
    Participant

    Tieši tagad domāju par jaunu PC, noderēs info 🙂

    #271863
    Raivix
    Participant

    msh pareizi saka, nav jāzutraucas, ka palaižot spēli metīsies kaut kādi mistiski errori un vēl sazin kas. Vispār PS3 ir septiņu kodolu procesors, kas uz PC vēl būs jāpagaida krietnu laiciņu. Konsoles kļust aktuālas arī tāpēc, ka daudzas spēles vienkārši uz PC vairs netaisa lielā pirātisma dēļ, taču jaunajās konsolēs visas pirātisma iespējas ir likvidētas. Un uz PC nav tādu ekskluzīvo konsoļu spēļu kā Gran Turismo, Forza, Alan Wake u.c.

    #271864

    Nu personīgi es esmu pret konsolēm tāpēc, ka tādas pamatīgi bremzē spēļu attīstību. Uztaisa vienas paaudzes konsoles ar tā brīža top of the line dzelžiem un tad konsoles nemainās n gadus. Vispār. Bet PC pa to laiku ir aizskrējis tālu tālu, un spēles varētu taisīt tā, lai izmanto visu, ko PC spēj. Bet nē, jāpieskaņojas vecām konsolēm. Vļek.

    + tad, kad spēles taisa vairākām platformām, tad neviena versija nebūs tik laba, kā būtu tad, ja spēli taisītu tikai vienai platformai (pat atmetot dzelžu iemeslus). Kā piemēru paskaties TES IV: Oblivion un Fallout 3 un New Vegas lietotāja interfeisu. Kā primāro mērķauditoriju Bethesda paņēma konsoļu cilvēciņus un uztaisīja tādu interfeisu, lai visu varētu uz televizora salasīt, esot tālu tālu no ekrāna. Un tā kā tas vismaz teorētiski strādā arī uz PC, tad nemainīja.

    #271865

    Nu ja konsoļu nebūtu, tad visas tās ekskluzīvās spēles būtu uz PC. Viss vienkārši.

    #271866
    nevertell
    Participant

    Bļe, ko tu vispār zini par to septiņkodolu processoru ?

    Tur ir tikai 1 “parastais” PowerPC kodols, tad vēl ir 7 SPE, no kuriem 1 ir atslēgts, lai lētāk būtu ražot. Prastajam kodolam vēl ir hyperthreading’s, značit tas ir kas līdzīgs vēlīnajiem P4. Tos SPE vispār zini cik maz spēļu patiesi izmanto ? Tie ir ķipa gpu kodoliem līdzīgi, un tiem nav šārēti keši, kas ir trulums.

    Playstation’s ir labs priekš tiem, kas nesteidzīgi grib spēlēt un nevēlās/nespēj nokonfigurēt PC, lai tas spēlētu spēles bez zilajiem logiem, kas, kā te izrādās, ir tumšās zintis. Vai arī tiem, kas grib spēlēt Gran Turismo 5.

    Konsoles stipri bremzē spēļu tehnisko attīstību, tagad pat telefoniem ir vairāk atmiņas nekā mūsu iemīļotajām konsolēm.

    #271867
    msh
    Participant

    A kādu tev attīstību tas bremzē? Ja tev vajag tikai lai palielinās grafikas izšķirtspēja, tad piedod, bremzē tie cilvēki, kas nav tik stulbi, lai katru gadu pirktu jaunu high-end kasti 🙂 Galu galā, spēļu izstrādātāji domā kā pārdot vairāk tās savas spēles – mērķauditorijai ir jābūt pēc iespējas lielākai, attiecīgi sistēmas prasībām jābūt reālām nevis kosmiskām. Un spēļu PC porti no tā necieš, galu galā konsoļu portiem ir jāizstrādā citi dzinēji citu plātformu dēļ un beigās tur paliek tikai tie paši dati. Spēļu izstrādātājiem arī ir labi, ka nav jāpipelējas, testējot spēli uz entajām konfigurācijām kā PC – varbūt dažām.

    Ja spēle ir vienai platformai, tad tas nekam neder 🙂 Uz PC PS3 vai 360. xkasti nepaemulēsi… Jau pat ar iepriekšējās paaudzes konsolēm ir problēmas…

    P.N. Par tām spēles kontrolēm – nezinu tās tavas spēles, bet es savulaik brīnījos, kāpēc NFS tur tie jaunumi atainojas segmentētā aplī ekrāna augšējajā kreisajā stūrī – kad nopirku PS2, sapratu 😀

    #271868
    msh
    Participant

    Nevertell, bik jauc, ir astoņi SPU, viens atslēgts un viens rezervēts sistēmai. Bet jā, tas ir viens no iemesliem, kāpēc man PS3 nepatīk – 360. xkaste atkal amūrikāniskā veidā ir stiprāka par savu japāņu konkurentu – ar savu 3×2 kodolu PowerPC proci.

    #271869
    Kon
    Participant

    Pagājušajā vasarā savācāmies pāris reizes pie drauga garāžā, pie salīdzinoši maza (54 cm) TV ar piejūgtu 2. soņku. Ar aliem kapājām futbolu, mk, tekken un flatout, normāli piedzērāmies un pēc tam uz klubu aizlaidām. Neiederās dators šeitan :> Teikt, ka konsolēm nav lielāks FUN ir tikpat muļķīgi teikt, ka datori paredzēti tikai spēlēm .. vnk .. priekš kam ēst zupu ar dakšiņu?

    #271870
    Wuu
    Participant

    Tas ir tavā “īpašajā” pasaulē neiederas, nez kāpēc man sanāk NBA2K11 uz PC, ar sešiem cilvēkiem rambāt vienlaicīgi :>

    #271871
    nitro
    Participant

    Dators ir daudz noderiigaaks un veertiigaaks par konsoleem taapeec Dators > Konsole. Protams tie kas var atljauties njems abus jo ar konsoli ir labi speeleet braukshanu un tamliidziigas speeles(kautgan muusdienaas var dabuut labus aksesuaarus datoram kas aizvieto konsoles pultis) bet FPS vai strateegjiju piem.? Netaa seedeet, dokumentus rakstiit, u.tml. lietas arii nav iipashi eerti. Datorkomplekts ir arii leetaaks un ilgaak dziivo ko nevar teikt par konsoleem..vieniigais kur datori tieshaam nav domaati speeleem ir portatiivajaa laucinjaa..

    p.s.Veelviens iemesls kaapeec konsoles riebjas ir tas ka peedeejaa laikaa daudzas sakariigas speeles iznaak prieksh konsoleem bet prieksh datora izveido portu parodijas kas vnk rada veelmi apzagt ierochu veikalu un ierasties pie izdeveeja ciemos..

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā