Jauns muzikālais tālrunis no Samsung

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Jauns muzikālais tālrunis no Samsung

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148804
    Jaunzems
    Participant

    [imgl]https://bildites.lv/images/q3l9u4y1vtgo9agen2pf.jpg[/imgl]Līdz šim es domāju, ka īstus mūzikas tālruņus ražo tikai Sony Ericsson un Nokia ar saviem Walkman un XpressMusic. Bet es kļūdījos – tīri pieņemami eksemplāri nāk arī no Samsung rūpnīcām. Viens no tādiem – jaunais M2710. Tātad – īpašas mūzikas vadības podziņas, izcilas skandas, akselerometrs un tā tālāk. Katrā ziņā – labs tālrunis ar labu dizainu. Un ko Jūs domājat? Prognozējams, ka tālrunis būs ļoti populārs jauniešu vidū, kuri novērtēs izcilās skaņas iespējas.

    Telefons strādās četrās joslās – GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 , tātad Amerika, Eiropa, Ä€zija un Ä€frika. Interesanti, ka 3G nav atbalstīts. Internetam varēsiet pievienoties ar EDGE un HSCSD palīdzību, bet savas bezvadu austiņas vai “tumbas” ir klausāmas ar Bluetooth.

    Pavisam vienkārši foto ir uzņemami ar tikpat vienkāršu 2 megapikseļu kameru, kurai ir arī autofokuss. Tā pati kamera arī spēj uzņemt video.

    Uzņemtās filmas vai bildes 256 000 dažādos toņos var aplūkot 2.1 collas QVGA ekrānā. Bet tagad – pats labākais – mūzikas iespējas.

    Savus MP3/e-AAC+/WMA mūzikas failus varēsiet izvietot atmiņas kartē ar ietilpību līdz 16GB. Pēc maniem aprēķiniem, pašā lielākajā atmiņas kartē pieejama vieta apmēram 3200 dziesmām 256kB/s bitreitā. Personīgi man ir tikai kādas 92 dziesmas. Interesanta iespēja ir akselerometrs, kura galvenās funkcijas ir Turn To Mute un Motion Play. Pirmā ir jau Nokia 8800 Arte iepazīta iespēja, kura izslēdz skaņu tad, kad Jūs apgriežat tālruni ar ekrānu uz leju. Ļoti noderīga iespēja sapulcēs. Otra – identiska Walkman Shake Control, tātad – pakratot telefonu, varam pārslēgt dziesmas. Toties automātiskais ekvalaizers piemeklēs izcilo skaņas uzstādījumu katrai kompozīcijai. Vēl labāks skanējums būs ar DNSe. Nevis Domain Name System vai dezoksiribonukleīnskābe, bet gan Digital Natural Sound Engine. Augstākminēto sistēmu uzlaboto skaņu varēsiet klausīties parastajās, 3.5mm austiņās, bet ja jums šobrīd skanošā dziesma nepatīk, to varēsiet pārslēgt ar atsevišķiem mūzikas pogām. Metāla un plastmasas korpusā apģērbtais mūziķis būs pieejams baltā vai melnā krāsā.

    [img]https://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-m2710-01.jpg[/img]

    [img]https://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-m2710-02.jpg[/img]

    #199605
    Mateus
    Participant

    Akseleromers = akselerometrs

    “bet savas bezvadu austiņas vai “tumbas” ir klausāmas ” <-- Jaunēkli, vai Tu latv. val. eksāmenu neesi licis? “kameru, kurai arī ir autofokuss” <-- :D Tu raksti par vienu telefonu, tātad: "ir arī atofokuss" “Tā pati kamera spēj arī filmēt video” <- :"filmēt video" un nevis kamera, bet izmantojot kameru, vai ar kameru utm. “Interesanta iespēja ir akselerometrs” <-- akselerometrs tā nav iespēja Godīgi sakot jau noguru, bet tur ir vel vairākas stila un gramatikas kļūdas. 😀 Cilvēciņ… ja Tev pašam ir tik dramatiskas zināšanas latv. valodā un Tu nespēj nevienu rakstu uzrakstīt nepieļaujot gramatikas un stila kļūdas, varbūt palūdz kadam gudrākam cilvēkam, lai tas izkoriģē Tavas kļūdas. Cik nu es te iegriešos, tas tikai viens no Jums šeit raksta tādus vajprātus.

    #199606
    Jaunzems
    Participant

    “Jaunēkli”. varbūt pats pamēģini rakstīt pareizi? 🙂 Ja jau “Cik nu es te iegriešos”, šeit raksta tādus vajprātus… 🙂

    #199607
    Sid
    Participant

    e.j., liec rakstus rakstu pieteikumos, lai kāds (samurajs) pakoriģē un nav te lieka blamēšanās. :p

    #199608
    Wallaby
    Participant

    Atkal sākas… kas tas par Samsung stalli? Var jau tēlaini izteikties, bet stalli var piemērot, piemēram, F1 pitstopiem, nevis Samsung telefoniem. Pēc tam, kuru interesē cik raksta autoram ir dziesmas? Tādi fakti nav nepieciešami.

    Sviesc ar to raxtnieku.

    #199609
    Jaunzems
    Participant

    ej mājās.

    #199610
    Mateus
    Participant

    e.j.

    Nu piedod man ka rakstot no iPod man ir kļūdas, vienīgi es nepretendēju uz zurnālista statusu 😉 Un saproti tak vienreiz, ka arī kritika ir jauztver ar analīzi, nevis pretriešanu. Neesi aizdomajies par domu – kādēļ nevienu citu no rakstu autoriem tik bieži neviens nekoriģē?

    Kārtējo reizi atkārtošos – iemācies kartīgi angļu valodu un vienkārši pareizi iztulko tekstu un būs Tev laime, jo ir daudzi kam angļu valoda nav pietiekami labā līmenī, lai paši lasītu kaut to pašu gsmarena

    Un ja kāds Tev aizrāda… nedzen viņu mājās, bet padomā – vai tiešām aizrāda nepamatoti?

    #199611
    Jaunzems
    Participant

    “kādēļ nevienu citu no rakstu autoriem tik bieži neviens nekoriģē? ” – jo citu te nav:) Tikai samurajs 🙂

    “vienkārši pareizi iztulko tekstu” – netulkoju 🙂 https://www.gsmarena.com/samsung_m2710-2816.php – uzštellēju no šitā te 🙂

    #199612
    Mateus
    Participant

    (headbang)

    #199613
    Sid
    Participant

    Lūk tā ir nelaime. Cilvēkam izsaka konstruktīvu kritiku, bet pieņemt to, protams, ir par grūtu… Es neko neteikšu, jo šādi raksti mani neinteresē un, ja godīgi, tad neesmu to pat izlasījis, taču ņemot vērā to, kā Tevi pakritizēja Mateus, būtu priecājies, ka tas tiek pateikts tik civilzēti nevis pa morpheusiskam. 😛

    p.s. ja jau teik teikts, tad varbūt ir tomēr vērts ņemt vēra?

    #199614
    Jaunzems
    Participant

    lielāko daļu izlaboju.

    #199615
    Wallaby
    Participant

    Nu re, kad gribi tad vari. Tātad vienīgā problēma ir negribēšana?

    #199616
    Jaunzems
    Participant

    nē. vakardienas reibonis 🙂 Rītdien sakarīgas ziņas no manis nesagaidīsiet 🙂 Lieku klavierdēli malā 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā