Javasript aizsardzība pret riperiem

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Klienta puse (html, css, svg, xslt, xhtml, js) Javasript aizsardzība pret riperiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148778
    Anonīms
    Neaktīvs

    Domāju diezgan aktuāla problēma webmasteru vidē, jeb koda zagļi. Nav ipašs prieks ja tavu suri gruti drukāto skripu kāds nelietīgs kretins noripā. Tātad viens risinājums – skrembls = https://javascriptcompressor.com , kas ņurņikiem nebūs pa spēkam atkost, bet jautājums tāds- ir kautkas smagāks? Tā lai nu nekādi neko?

    #199018
    daGrevis
    Participant

    Tas nebremzē?

    Code:


    document.write(”Test”);

    …uz…

    Code:


    eval(function(p,a,c,k,e,r){e=String;if(!”.replace(/^/,String)){while(c–)r[c]=k[c]||c;k=[function(e){return r[e]}];e=function(){return’\w+’};c=1};while(c–)if(k[c])p=p.replace(new RegExp(’\b’+e(c)+’\b’,’g’),k[c]);return p}(’0.1(”2″);’,3,3,’document|write|Test’.split(’|’),0,{}))

    #199019
    drono
    Participant

    Negribi, lai nosper – netaisi. Punkts.

    Ko tad tu taisies uz to savu kodu baigo piķi pelnīt?

    Būtu tu gudrs, paņemtu tu arī un izmantotu jau gatavu kodu, nevis mēģinātu velosipēdu no jauna izgudrot.

    #199020
    Anonīms
    Neaktīvs

    daGrevis, nē, jo tas scramblers domāts pamatigam kodam, vismaz 100 rindas, man ir ap 300, gala rezultata saskremblots sanaca kkadas 40. 😛

    Drono, izgāzies. Ej tagad apdomā ko tu tikko pateici.

    #199021
    brainwash
    Participant

    Morpheus, piedod, bet Tu patiešām domā, ka Tavs kods ir TIK īpašs, ka visi skries viņu kopēt? Nu nokopēs viens vai divi cilvēki, ārprāts. Ja Tavs kods ir specifisks, tad vēl jo mazāk kādam viņu vajadzēs.

    P.S Resurss, kuru Tu esi atradis, tikai kompresē Javascriptu, dabūt human-readable kodu ir ļoti vienkārši.

    P.P.S Ko Tu gribi vēl smagāku? Kā Tu iedomājies browseri nolasam Tavu skriptu?

    #199022
    daGrevis
    Participant

    Nu jā, pēc idejas, kā teica brainwash (niks ierullē! :D), tas, kas ir kompresēts, ir arī tikpat viegli atkompresējams. 😀

    #199023
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ar smagāku domaju kautko lidzigu ka php zend encoder. nu ka nav ta nav. un lai viņu ta teikt atkompresetu ir diezgan japapulas. Ej un viegli atkode. Te nav runa par kkadiem pro koderiem, kas paši tadu gvar uzrakstit, man vienkārši beši ka to ko es veidoju ne citiem visādi siki smerdeļi piesavinās ka savu 😛

    #199024
    m*****
    Participant

    1) to nevar izdarīt

    2) nevienam tavs līkais kods nafig nav vajadzīgs

    #199025
    kaqp
    Participant

    neviens tā arī neko normāli envar atbildēt, tikai nodiršs cilvēku. Nezini kā savādāk kompresēt, neatbildat. Nē bet vajag paradīt cik kruts. Neviens šeit nejautā novērtēt viņa kodu.

    #199026
    azazul
    Participant

    drono++, M++

    Tu nevari aizsargāt to ko saņ em browseris.

    Un tu nevari paslēpt arī savas JS kļūdas (vai html, vai svg, vai css .. pat flahs nav grūti atkost).

    #199027
    Wallaby
    Participant

    Morf, parādi, kur ir tas aizsargātais skripts. Pamēģināsim apskatīt, kas tur sanāk ar to ripošanu.

    #199028
    Anonīms
    Neaktīvs

    M wrote:

    1) to nevar izdarīt

    2) nevienam tavs līkais kods nafig nav vajadzīgs

    Līkais kods ir tev apakšbiksēs, cienītais 😛

    [hr]

    Azzazul, kur te ir runa par js kļūdām? Mhh, manos final kodos kļūdu nav 😛 bet ja tu spēj pierādīt pretējo, droši 😀

    [hr]

    Wallaby, kamēr nebūšu 99% parliecināts ka tu viņu neatgrauzīsi , kodu nedabūsi 😛

    [hr]

    Netaisos es savu chata freimworku nodot kkādiem drono, kas to tik prot ka paņemt kautko nopizģīt un parveidot 😛 Maybe kļūdos, bet pēc izteikumiem, šitie uberie koderi kas te tik gudri vervelē (M, Azzazuls, Drono) par dev zin ne vairak kā sivēns no aviācijas 😛

    Laikam iebraucu beidzot kur siem gudrība- paķert kautko, pārcept, pārlikt vietām, uzlikt savus kopyrightus un uzsist gaisā 😛 Par to ka normāli uz jautājumiem atbildēt jūs nespējat nemaz nerunājot, un pēc manām domām tikai viena iemesla dēļ- jums nav ne mazākās nojausmas jūsu trulajās smadzenēs par ko šeit ir runa 😛 Un bļin tagad jau nu toč mana pārliecība ka es koda un pieredzes ziņā ņemu jūs augstākminētos gudriniekus auzās ārā ir tikai nostiprinājusies.

    Tapēc palūkšu pievērt pāksti, un turpināt komentēt tikai tiem kuriem ir racionāls un kaud nedaudz loģisks viedoklis. Vienīgie kas kautko jēdzīgu pateica ir daGrevis un braiunwash, paldies par to.

    +1 arī kaqp,

    #199029
    rATRIJS
    Participant

    Teorētiski:

    Vari uztaisīt, ka JS kodu ģenerē php (padotot sākumā attiecīgo hederi). Protams ne jau lapas source`ā, bet kā external.

    Un, lai nevarētu vienkārši atvērt tāpat to php failu, tad ģenerē php, tikai ja ir pieejams kaut kāds kukijs, sesijas mainīgais vai post/get parametrs.

    Es pats neko tādu nēesmu mēģinājis, tādēļ nevaru spriest kā tas darbosies, bet kaut ko līdzīgu lasīju kādu laiku atpakaļ.

    #199030
    Sid
    Participant

    Hahaha… 😀

    #199031
    Anonīms
    Neaktīvs

    rATRIJS hmz, itkā loģiska doma. Pat loti loģiska. Bet kā lai atšķir riperi no parasta usera kas to kodu izsauc lapā? Man domat ja nu vienīgi ar http referer , kā zinams, katrs get izsaukums kas ir arī script src padod mērķim http referer , tobiš, iespējams izmantot to pašu sistēmu ko izmantoju avatru antiripam, tobiš lai kretini nehostē avatarus lir jaunajā versijā un pēc tam nehotlinko uz citam vietām. Tobiš princips vienkāršs- izsaucot skriptu ko ģenerē php kods (by rATRIJS) tiek padots http referer, tatad, iespējams šo referāli pārbaudīt un ja tas ir tāds kādam tam jābūt, izvadam kodu, ja nav, die(); ka zināms atverot tieso skripta url adresi http referer netiek padots. pie tam- no abām izsauksmes vietām manā gadijuma netiek doti nekādi input fieldi kur fiziski varētu to linku uz scriptu iekopēt un iepostot un pēc tam ar save target as saglabāt, jo save target as arī nodod referer informāciju. briliant. jaapstrādā ideja un būs vnk perfekti. Saprotams arī referer var noviltot, bet tas kas to spēs, man domāt, uzskatīs par vienkāršāku pašam kodu uzrakstīt 😀

    #199032
    azazul
    Participant

    to daGrevis: https://jsbeautifier.org/ .. un jā, ja tu izmanto lielus JS failus, paiet zināms laiks kamēr tos browseris dekompresē.

    to rATRIJS: mahahahaha .. bet ja nopietni, tad visu kodu jau browseris tāpat saņ em,

    kas tev liedz sourci nokopēt caur firebug (vai kādu ērtāku rīku)

    to Morpheus .. nez , manos kodos gan ir kaudze ar kļūdām.

    Besides, cilvēki mēģina kaut ko paslēpt tikai divos gadījumos :

  • – kaut kas viņ iem liekas ļoti vērtīgs

  • – nozieguma pierādījumus nedrīkts atrast 😛
  • Tātad tu esi vai nu iedomīgs vai krāpnieks.

    Anyway, es drošvien neko nesaprotu no reālas kodēšana, bet web-irc skriptam nekā daudz JS pusē tāpat nav ( divas funkcijas : send & get un pārējais ir tikai GUI effekti ), smagākais kods tāpat ir serverside.

#199033
Anonīms
Neaktīvs

Serverside man ir 0,9kb. (php/sql). Ajax ir 4x smagāks par server side. Bet domats nav zaudēts. Ja labi padomās kādas pardesmit stundas varbūt nonāksim pie kāda jauna jauka algoritma kas visu sagāž tiktāl dziļā dibenā ka to saprast spēj tikai browsers, bet firebugs atdod hwz ko 😀

A kļūdas nepieciešams paredzēt un novērst vēl pirms tās ir radušās.

Okei, apdomājam tālak- ko browsers dara? atpako kompreseto scripu un izpilda,, Maybe ir iespeja likt viņam pec izpildes viņu atkal aizpakot. lidz ar to liedzot iespeju firebugiem bugi bugi taisit?

#199034
Mr.Death
Participant

ko ta tu tur gribi tik traki aizsargāt? 😀

documentGetElementById(‘Eleonora’).InnerHTML = ‘Eleonora online?’; :D:D:D

jebkurš normāls koderis, pats uzprogrammēs, ko vajadzēs. sper tikai vai nu diletanti, vai sīkas ļurbas priekš saviem cs saitiem.

#199035
daGrevis
Participant

Edgars wrote:

jebkurš normāls koderis, pats uzprogrammēs, ko vajadzēs. sper tikai vai nu diletanti, vai sīkas ļurbas priekš saviem cs saitiem.

+1 🙂

#199036
Wallaby
Participant

Parasti visvairāk aizsargā tieši tie, kas vismazāk ir radījuši. Es arī pirms gadiem 7 liku visām bildēm ūdenszīmes pa pusbildi, ar laiku nāca sajēga, ka tas, ko ES esmu radījis, nekur nepazudīs, un ūdenszīmes sāka palikt arvien mazākas…

Tagad Copyright vispār neatzīstu, pieturos pie CC principa – visi drīkst lietot visu, ko esmu radījis, tikai ne komerciālos mērķos un nepiedēvējot savu vārdu ja tiek prasīts vārds. Viss.

Pie tam tas pats notiek ar AKKA/LAA mūzikā – vislielākie autortiesību aiztāvji ir tieši nekādie autori – tie, kas ir ko sasnieguši, tiem tas nav vajadzīgs. Tie, kas ir augšgalā, vispār atsakās no C burtiņa – reku, Coldplay atļāva savu disku visiem nokačāt un lietot pa velti.

Think about it.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Tēma ‘Javasript aizsardzība pret riperiem’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā