Jūsu iecienītākais alus?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Jūsu iecienītākais alus?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148952
    Jaunzems
    Participant

    Kādu miestiņu ta’ dzeram?

    Mans mīļākais ir Guiness, bet tā kā tas ir dārgs, pārsvarā lietoju Tērvetnieku. Krīzes Jāņus svinēšu ar kausu Aldara.

    Mana izvēle – Tērvetes…

    [img]https://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/b/bc/Poke.PNG[/img]

    #201794
    azazul
    Participant

    Užavas vai Brenguļu .. tie pārējie nav ‘alus’.

    #201795
    linx
    Participant

    Nu nesaki gan, ka citi nav alus.. lai gan vislabāk garšo Brenguļu alus, taču Cēsu arī ne vainas nav 😉

    #201796
    Foxsk8
    Participant

    Cēsu, dzimtenes alus jāciena 🙂 Iepirktas jau 10 kastes alus, taka, velns ies vaļā.

    P.S. Taka esmu Jānis, priecīgus svētkus notepad.lv lietotājiem, jau svinos. 🙂

    #201797
    Sid
    Participant

    azazul, tad nomēģini Valmiermuižas.

    Mans variants: alus negaršo 😀

    #201798
    WerNeo
    Participant

    Iecienītākais – Tērvetes Senču. Otrajā vietā manā topā – Užavas gaišais. 🙂 Antitopā visi Līvu alus varianti un otrajā antitopa vietā – čehu Budweiser. 🙂

    #201799
    Crow
    Participant

    Nedzeru vispār… sitiet mani maigi :lala:

    #201800
    aoma
    Participant

    Jādomā, lielākā daļa datuves lietotāju nemaz nezin, kas ir alus 😀

    Protams, kārtīgs miezītis ir pats labākais, bet to tagad arī Jāņos ir tik grūti sadabūt, ikdienā šad tad kādu zeltinieku izdzeru.

    labots: nupat sētā ieripoja mašīna ar radiem no Ventspils, bagāžniekā īsta paštaisītā alus muciņa, baaayyy 😀

    #201801
    samurajs
    Participant

    Š ķiroju alus 2 grupās: dzeramie ali un nedzeramie (pēdējā ietilpst arī visi 7-9% spirtotie un saldie/tumšie).

    WerNeo: Tu esi Līvu Oriģinālo mēģinājis? Laiki mainījušies, tas vairs nav Griģa brūzis…

    aoma: kāpēc tu Jāņu priekšvakarā piesauc Datuvi? Kas konkurējošo portālu piesauc, tas Jāņu rītā bikses pieslapinās 😀

    #201802
    aoma
    Participant

    ups, sorry, tā ir kad uzreiz izdzer lielo kausu, biju domājis notepad, vēlreiz atvainojos 🙂

    #201803
    Jaunzems
    Participant

    Es jau domāju, ka pareizi, jo dat*** jau lieto trīspacmitgadnieki (pārsvarā)

    #201804
    QueenZ
    Participant

    Uzhavas

    #201805
    wayne
    Participant

    WALTER,CUBA,EURO,Garais,Apiniitis 😀

    #201806
    Evers
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Cēsu, dzimtenes alus jāciena 🙂

    Gluži manas domas, man arī tīk “made in Cēsis” 🙂

    #201807
    ob1
    Participant

    Laikam būšu mazākumā – Aldara Zelta alus.

    #201808
    jazzer
    Participant

    Neesmu nekāds baigais alus dzerājs.Man atkal tumšie labāk patīk. Portera alus,piemēram.Tapēc ,ka vienkārši garšīgs.

    Visšausmīgākais,ko esmu pamēģinājis,ir Tuborg bleķa bundžās.

    #201809
    dzhonsons
    Participant

    Dzeram ta visādu miestiņu.. Bet tā, visbiežak lietotais ir Cēsu žļurgas (pārsvarā Light).

    #201810
    vincister
    Participant

    Budžeta variantā dzintariņ š, bet kad rocība atļauj tad Bauskas, Tērvetes. Dažādos krogos parasti sanāk Piebalgas, Užavas vai Brenguļu.

    Valmiermuižas arī pāris reizes nobaudīts, tīri labs.

    #201811
    WerNeo
    Participant

    samurajs wrote:

    WerNeo: Tu esi Līvu Oriģinālo mēģinājis? Laiki mainījušies, tas vairs nav Griģa brūzis…

    Es cenšos pagaršot katru gaišo alu, kas nopērkams Latvijas(un ne tikai) veikalos.. Līvu oriģinālo tagad uz sitiena neatceros.. parādi “šilti” (varbūt pat tad izstāstīšu, kas tieši konkrētajā alū nebija tā kā man vajag). Ja nebūšu pagaršojis vēl, obligāti centīšos to izdarīt tuvākajā laikā. 🙂 Bet nu vienu, ko atceros, visi Līvu ali man likuši tikai un vienīgi viebties.

    #201812
    Jaunzems
    Participant

    Vispār tagad iemēģinu Mītavas, maN JAU NU ļoti patīk…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā