Kā iznīcināt vīrusu?

Sākumlapa Forumi Software Windows Kā iznīcināt vīrusu?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #169849
    drunk_lizard
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Iesaku tev lietot AVAST antivīrusu. Viena laba lieta viņam ir tāda, ka tu vari pirms windows iebūtošanās skenēt failus.


    KOOOOOOOOOOO??!!!

    nu sjitais sit visu pusju…..

    apsveicu, zeeni – juusu portaala admins ir {cenzeets} pie kam pilniigs…..

    #169850
    normis_161
    Participant

    Izskatās, ka diemžēl ir vesels stallis.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20070730200814924.jpg[/img]

    Kaut kad šonedēļ būs jāpamēģina jūsu ieteiktie padomi.

    drunk_lizard: ne no tevīm iespējams sagaidīt normālu atbildi, ne tu proti lasīt, jo qiuzzal, tev uzdeva jautājumu, uz kuru tu neatbildēji.

    #169851
    drunk_lizard
    Participant

    tu siikais paali, ja tu maaceetu lasiit, tad t mnecjakareetu mozgu ar savu tupumu……

    kpo man jams uzdeva par jautaajumu?!

    nu protams, ka cietnja logjiskaa sadalja ir partiicija nevis patriicija, mhhhhh

    zeeni – jums ir taada apetiite un tik mazas mutiites(iznjemot samuraju, kursj ir vieniigais daudz maz zinosjais kadrs), bet ponjas nekaadas……

    iisaak sakot tas mazulis fox jau aplauzaas savaa gudriibaa…

    par tevi vispaari komentu nav….

    godiigi sakot juusu zjeel……

    #169852
    drunk_lizard
    Participant

    normis_161

    seviskjs padoms tev – ej par logjistikas straadnieku – nekas praatiigaaks tev nav lemts….

    #169853
    samurajs
    Participant

    ķirzak, izbeidz! Pats tak nepiedzimi ar konsoli pagalvī…:P Labāk paskaidro puikiņam, kā ļauno tārpu izdzīt, nekā apliec te visus… tāpat tavā bootā lohotronu papilnam!

    Foxi vakar satiku, mazliet apšņākts izskatījās[img]https://www.gfx-dream.lv/up/images/1036wine.gif[/img] 😀 , bet man ir skaidrs, ka viņš domāja izdzīt tārpus ar Hiren’s boot CD. Bet šinī gadījumā tas būs normim par grūtu, jo tas Hirens vēl jāsagatavo, jāatjaunina AV bāze. Un hijackthis datus arī drošvien viņš nesapratīs.

    Sāc ar System Restore uz kādu tālāku punktu, kad tev viss vēl gāja normāli. Ja nepalīdzēs – domāsim tālāk.

    Cik var spriest, caur IRC esi atrāvies vīrusus. Tāpēc turpmāk lieto kaut vai to pašu hujubuntu pedofīļu lapu apmeklēšanai un kriminālajam čatam, vismaz neko neatrausies…

    Wow… tagad tik paskatījos uz normis_161 antivīrusa bildi… pēc scrollbar pozīcijas spriežot, tev tur pāris simti karantinēti… tur kāda perētava, taisies pārdot tirgū? Vai makšķerēsi ar tiem tārpiem? :rofl: Un cik vēl staigā apkārt? Baigi ož pēc neizbēgama format C…

    Tu pastāsti, kur viņus dabū? Man uz Virtualbox ir speciāls Windows priekš visādiem, tostarp vīrusu eksperimentiem. Tikai nekādi nevaru sadabūt tos vīrusus…:P

    #169854
    drunk_lizard
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    vienkaarsji izcili….

    lejuplaadee cureit, starteejies safemode un palaid

    cureit ir utilis, kuram nevajag instalaaciju, liidz ar to regjistru ierakstus un lielaakaa dalja zarazas to nespeej kaveet

    jaacer, ka taads guru, kaa tu, zina, kaa uzstarteet safemode?

    un jaa, safe mode var darbinaat utiliitu “hijackthis”, kura preciizi noraada starteetos procesus, to izcelsmes failus un regkejus

    bet nu spriezjot peec tevis – labaak neriskee un ar curvehandiem pa sisteemu nerakaajies….


    samurajs, mana nav vainiiga, ka tava rekstu autore nav speejiiga lasiit, tikai skriceleet

    ps. izlasiiju jamaa vieniigo rakstu par adobi

    izcils tutoriaalis….

    #169855
    Foxsk8
    Participant

    Ne es tiešām domāju, ka ar avastu to visu lietu darīt.

    Lūk attēls, kā tas izskatās

    [img]https://www.digitalred.com/img/support/avast/04right.png[/img]

    [img]https://bcheck.scanit.be/bcheck/hj-images/avast-scan.png[/img]

    Š eit arī neliels info

    Info

    Nu ķirzaciņneaplauzies ko?

    Iesaku avastu lietot.

    Vēl avast iekļauj sevi dažādus vairogos. Pamēiģini pats uzlikt avastu un novilkt kādu zināmu trojanu, vīrusu, redzēsi, ka tas tev nebūs iespējams, jo avast jau pirms tam to failu būs neskenējis un ja rezultātā tas būs kāds kaitnieks, tad automātiski pārtrauks konekciju un izlēks brīdinājuma logs. (Diezgan iespaidīgs) Par šo AV varu teikt tikai labus vārdus. Vienīgais mīnuss, ka iekš draugiem.lv zoli nevar uzspēlēt, tad gan vairogi ir jāatslēdz.

    P.S.

    Ja nu es nekā nejēdzu, tad tāda notepada nemaz nebūtu. Ķirzak vispirms 3 reizes padomā, tad vēl vienu reizi, un tad tikai izsakies.

    #169856
    samurajs
    Participant

    Avasts jau labs, bet tā arī nav panaceja no visām kaitēm. Kaut ko drošvien atradīs, bet ne visu. Pretējā gadījumā visi to vien tik lietotu. Mūsu gadījumā liekas, ka PC pilns ar zarazām. Visefektīvākais, manuprāt, būtu skenēt sistēmu vispār ārpus Windows vides… piemēram ar Hiren’s boot CD sastāvā ietilpstošajiem AV.

    Man pašam līdz šim izdevies visu veiksmīgi iztīrīt (daudz gan arī nekas nav bijis), bet normim laikam nekas cits neatliks, kā saglābt datus un reinstall Windows. Pie tik trūcīgām zināšanām tas būs visātrāk.

    #169857
    drunk_lizard
    Participant

    daargais foxsk8

    veelos veerst juusu augstiibas viedokli uz dazjaam lietaam (kuras starp citu iespeejams izlobiit no juusu sniegtaa linka)

    – neviena PROGRAMMA nav speejiiga straadaat bez OPERACIONAALAAS SISTEEMAS

    – juusu piemineetajaa gadiijumaa dotaas programmas koda prioritaate ir primaara, liidz ar to programmas sniegtaas instrukcijas OPERACIONAALAA SISTEEMA izpilda pirmaas

    – otrajaa punktaa mineetaa iemesla deelj juusu augstiibas operacionaalaja sisteemaa VAR TIKT IZPILDIIA ljaundabiiga komanda, jo juusu rekomendeetais softs NEKAADI neietekmee SISTEEMAS starteesjanos

    ieteikums no sirds – durik, iesaku saakt no pamatiem nevis no jumta…..

    #169858
    Foxsk8
    Participant

    Labi D-L uzcepšu kādu drazu pa brīvo laiku. Varēsi izmeiģināt. Un tad gribēšu redzēt, vai tev kāds AV kaut ko padarīs. Vari lietot kādu AV gribi. Protams, draza būs priekš WIN-XP. Paskatīsimies, kā tu aizsargā datoru gudreli. Varēsi screenus salikt iekšā. Protams drazu kaut kādu izveidošu, nejiešu tavus muzons dzēst. 😀

    Nesapratu šo te?

    Quote:

    otrajaa punktaa mineetaa iemesla deelj juusu augstiibas operacionaalaja sisteemaa VAR TIKT IZPILDIIA ljaundabiiga komanda, jo juusu rekomendeetais softs NEKAADI neietekmee SISTEEMAS starteesjanos

    P.S. Ja pamatos reptīļi iemetušies, tad Jumts arī tāds šķībs palicis.

    #169859
    drunk_lizard
    Participant

    gjeenij, gaidiisju ar nepacietiibu

    manu mailu vari atrast ieksj profaila

    lai atvieglotu tev dziivi – java un activx ir atsleegti

    specom tevis deelj lejuplaadeesju tevis dzemdeeto kodu ar ie uz xpsp2 adnina acc

    paskaidroju otro punktu:

    kasti iesleedzot pirmaa tiek inicializeeta bios, taa atrod (vai neatrod) buutojamu sisteemu un to startee

    sisteemaa pirmais tiek starteets kernel, jeb pamatkodols, kursj taalaak peec dotajaam instrukcijaam inicializee moduljus/servisus

    tikko kaa kodols ar tam nepieciesjamajiem servisiem ir starteejies saakas gui ielaade(vai arii nesaakas, ja tas nav nodefineets)

    tava daargaa win gadiijumaa pirms gui ielaades starteejas tas suunainais avast, kursj nu nekaadiigi nespeej ietekmeet kernelja darbiibu, ibo jams pats ir impotents….

    miiljo puisiit, es saprotu tavas pubertaates probleemas, nu esi jau tu gudrs, esi

    tikai nebaaz savu pumpaino degunu tur, kur tu neko nejeedz…

    BR

    drunk_lizard

    #169860
    shady
    Participant

    Vislabākais līdzeklis uz win ir NELIETOT ADMINA TIESĪBAS!!!!

    #169861
    Foxsk8
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    gjeenij, gaidiisju ar nepacietiibu

    manu mailu vari atrast ieksj profaila

    lai atvieglotu tev dziivi – java un activx ir atsleegti

    specom tevis deelj lejuplaadeesju tevis dzemdeeto kodu ar ie uz xpsp2 adnina acc

    paskaidroju otro punktu:

    kasti iesleedzot pirmaa tiek inicializeeta bios, taa atrod (vai neatrod) buutojamu sisteemu un to startee

    sisteemaa pirmais tiek starteets kernel, jeb pamatkodols, kursj taalaak peec dotajaam instrukcijaam inicializee moduljus/servisus

    tikko kaa kodols ar tam nepieciesjamajiem servisiem ir starteejies saakas gui ielaade(vai arii nesaakas, ja tas nav nodefineets)

    tava daargaa win gadiijumaa pirms gui ielaades starteejas tas suunainais avast, kursj nu nekaadiigi nespeej ietekmeet kernelja darbiibu, ibo jams pats ir impotents….

    miiljo puisiit, es saprotu tavas pubertaates probleemas, nu esi jau tu gudrs, esi

    tikai nebaaz savu pumpaino degunu tur, kur tu neko nejeedz…

    BR

    drunk_lizard

    Nav man nekādas problēmas. Ja nu vienīgi tev. Man vispār tāds jautājums tev. Ko tu centies te pierādīt? Ne es to avastu taisīju ne tu, tāpēc ko tu vari zināt par viņu? Kā un kad viņš bootosies. Nu vienozīmīgi labāks par kaut kādu Kaspersky noteikti ir.

    Tad tev tāds jautājums, esi kaut kāds igaunis, leitis, vai čečens, ka normālā, saprotamā latviešu valodā nevari savu domu, tekstu uzrakstīt? Vai nu arī tev kāda trauma ir, ka valoda jaucās? Varu tev pie LOGOPĒDA SARUNÄ€T atlaidi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    Kārtējais brīdinājums tev par valodu. Nevienam te specializēti nav jāmežgī acis, lai salasītu tavu komentāru.

    #169862
    drunk_lizard
    Participant

    pievieno veel vienu briidinaajumu….

    foxsk8 tu esi parasts mulkjis ar nesameeriigaam ambiicijaam!

    #169863
    samurajs
    Participant

    Citur tēma jau sen būtu slēgta, bet šeit nu parādās labas gudras lietas, ko dažs labs nezin un varbūt iemācīsies. D_l pilnīga taisnība par OS ielādes mehānismu un šeit pilnīgi skaidrs, ka ja zaraza būs kodolā, tad jebkurš šāda tipa AV ir bezspēcīgs. Cita lieta, ja kaitēklis ir kādā aplikāciju failā, bet tad to var parastā kārtībā Safe modē izdabūt laukā.

    Te mēs redzam NIX priekšrocības; ja katrs lietotu to vismaz daļēji, apmeklējot šaubīgās interneta vietnes, tad šī vīrusu problēma atkristu vispār.

    Bet vai nevarētu palūgt kungus būs iecietīgākiem vienam pret otru? Neviens nav ģēnijs, visi mēs tikai mācāmies. Un ja kāds kādā no daudzajiem IT apakšpunktiem zin vairāk kā citi, tad tas nav iemesls noniecināt pārējos. Arī tu, d_l, nebūt nezini 100% visu… jeb varbūt uzskati, ka zini?

    #169864
    Foxsk8
    Participant

    Tās bija rakstisks brīdinājums. Tādu kā tevi jau nav vērts brīdināt, jo pats tu no kļūdām nemācies, tad es tur neesmu vainīgs. Labi pazīmējies, varens juties, ka adminam uzbrauci. 😀 😀 Es tik par to pasmiešos un ar tevīm te nepiesārņošu forumu. Man pat liekās, ka dēļ tevis vajadzētu izveidot vēl vienu rangu sistēmu ar kaut kādu nosaukumu.

    Labāk savu gudrību pierādi un kādu rakstu uzraksti, tutu, da jeb ko. Bet laikam jau ( bērnudārzā, ka bootā teici) neko nevēlies rakstīt?

    #169865
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs, protams, ka es nezinu VISU un uz to pat nemeegjinu kandideet

    bet es NEKAD nelienu teemaas no kuraam es nekaa nejeedzu(atskjiriibaa no foxkaaturviju)

    kaa jau kautkur te piemineeju – tevi cienu kaa savaa jomaa pietiekosji advanceetu un vieniigo kko stukaajosjo sjeitan…

    mhhhh(sjajaa briidii tev pastiepaas par 5 cm garaaks)

    protams vareetu uzrakstiit(nevis truli paarkopeet) kaadu raksteli, bet atkal BET – neredzu jeegu

    lai uzrakstiitu normaalu rakstu ir nepieciesjams zinaams izpeetes, saliidzinaasjanas darbs. ziedojot savu laiku bezjeegaa(ibo publiceejot rakstu sjeit tiek bezjeegaa pateereeti resursi) es noteikti nejutiisju gandariijumu, mhhhh

    spamot es varu iizii, jo tas neprasa ne procenta smadzenju noslodzes 😉

    #169866
    Foxsk8
    Participant

    Par to ielādes laiku un secību neesmu tik dziļi iedziļinājies. Tur tev taisnība. Bet šajā tēmā bija prasīts. Kā lai dabot laukā vīrusu, tad nu arī ieteicu. Tu jau skaties, to ka es nezinu varbūt vienu lietu, bet uz citu lietu tu jau vairs neskaties.

    #169867
    samurajs
    Participant

    @ D_L: Paldies par komplimentu, es pilnīgi nosarku… :rofl:

    Par rakstiem – tas tā, pats zinu, ka labu rakstu grūti uzrakstīt. Bet tu varētu lūk ko: dot ieteikumus, kā uzlabot foruma darbu! Tomēr visai zinošs un pieredzējis esi, un tas cerams tavu smadzeni nepiepūlēs???

    #169868
    drunk_lizard
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    drunk_lizard wrote:

    vienkaarsji izcili….

    lejuplaadee cureit, starteejies safemode un palaid

    cureit ir utilis, kuram nevajag instalaaciju, liidz ar to regjistru ierakstus un lielaakaa dalja zarazas to nespeej kaveet

    jaacer, ka taads guru, kaa tu, zina, kaa uzstarteet safemode?

    un jaa, safe mode var darbinaat utiliitu “hijackthis”, kura preciizi noraada starteetos procesus, to izcelsmes failus un regkejus

    bet nu spriezjot peec tevis – labaak neriskee un ar curvehandiem pa sisteemu nerakaajies….


    samurajs, mana nav vainiiga, ka tava rekstu autore nav speejiiga lasiit, tikai skriceleet

    ps. izlasiiju jamaa vieniigo rakstu par adobi

    izcils tutoriaalis….


    nu, ibio, foxkaatevitur

    es speciaali prieksj tevis quoteeju jau otro reizi!

    kas, te visi nemaak lasiit?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā