Kā iznīcināt vīrusu?

Sākumlapa Forumi Software Windows Kā iznīcināt vīrusu?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #169869
    Mr.Death
    Participant

    labi drunk_lizard.. ja jau esi tik gudrs, tad izrādi to savu gudrību pārāk daudz nediršot un pieklājīgi runājot, savādāk rodas priekšstats ka esi kautkāds 13-gadīgs gurķis, kas to vien zin kā taisīt nekārtības. un raksti takš lūdzu beidzot latviski nevis translitā! :hmz:

    #169870
    Foxsk8
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    drunk_lizard wrote:

    drunk_lizard wrote:

    vienkaarsji izcili….

    lejuplaadee cureit, starteejies safemode un palaid

    cureit ir utilis, kuram nevajag instalaaciju, liidz ar to regjistru ierakstus un lielaakaa dalja zarazas to nespeej kaveet

    jaacer, ka taads guru, kaa tu, zina, kaa uzstarteet safemode?

    un jaa, safe mode var darbinaat utiliitu “hijackthis”, kura preciizi noraada starteetos procesus, to izcelsmes failus un regkejus

    bet nu spriezjot peec tevis – labaak neriskee un ar curvehandiem pa sisteemu nerakaajies….


    samurajs, mana nav vainiiga, ka tava rekstu autore nav speejiiga lasiit, tikai skriceleet

    ps. izlasiiju jamaa vieniigo rakstu par adobi

    izcils tutoriaalis….


    nu, ibio, foxkaatevitur

    es speciaali prieksj tevis quoteeju jau otro reizi!

    kas, te visi nemaak lasiit?

    Nevaru jau arī katru poustu, katrā tēma pārlasīt un ievērot, ja paralēli kodējies, vai dari vēl kaut ko citu.

    #169871
    samurajs
    Participant

    Varbūt beigsim spamot?

    Neko nevajadzēja 2x atkārtot, Dr.Web’s cureIT uzreiz tika piefiksēts. ja normis_161 guļ darbā, tad laikam tik ļoti nemaz nevajag.

    @D_L: vai pats esi testējis to utilīti, patiešām tik laba?

    #169872
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs, nee, nepiepuulees, mhhhhh

    uz visaam juusu kljuudaam esmu noraadiijis

    tas, ka juusu jaukais un draudziigais kolektiivs to nesaprot – taa nav mana vaina

    redz, lvneta telpa ir ljoti maza un ierobezjota, liidz ar to piedaavaajums paarsniedz pieprasiijumu

    kaa pats labi saproti – sjajaa gadiijumaa klients izveelas kvalitatiivaako vai brendotaako preci. jaunam speeleetaajam piesaatinaataa tirguu ielauzties ir bezcers…..

    uz ko speeleejaat juus – uz stikla krelliiteem(kraasainiem vaardinjiem), mhhhh

    protams var to izdariit, bet tad jaapiedaavaa unikaala prece vai p0rns

    pirmo celju gaaja sameeraa jaunais eoz.lv(extremal overclocking team) un jamiem izdevaas

    juus sjobriid piedaavaajat gumijas sievieti(pie kam tiesjaa noziimee, mhhhh, topic kkur tepat karaajas)…..

    kaa pats atziimeeji – labu rakstu uzrakstiit ir gruuti, pie kam ne tik daudz gramatiski, kaa tehniski

    pie kam jebkuru labu rakstu var nogremdeet debili komenti (ooo, te nu spicie rakstu autori/power useri nekaveejas likt lietaa savas speejas)

    samurajs, buutu nu seedeejis un ceelis datuvi – sjis strunts par spiiti manai reklaamai(mhhhh) ir, bija un buus beernelju(lasi – kruto adminu) kabatas forums….

    #169873
    drunk_lizard
    Participant

    Edgars wrote:

    . un raksti takš lūdzu beidzot latviski nevis translitā! :hmz:


    diemzjeel juusu krutaa kodera deelj turpinaasju rakstiit translitaa

    es neciesju, ka manaa tekstaa peeksnji diakrisko ziimju vietaa paraadas kubi vai jautaajuma ziimes…..

    Starp citu es tīri ciešami protu rakstīt gramatiski pareizi.

    #169874
    Foxsk8
    Participant

    Hmzz. Man liekas. Ka notepads ir labāk sakartots nekā boot.lv to pēc izskata, funkcionalitātes spriežu. Kāpēc tur sākuma lapā kaut kādi freimi? Dažreiz mysql kļūdas. Mēs šeit lielu lietu pievēršam ērtumam un funkcionalitātei, kvalitātei. Nav te nekas uz ļepu ļepu sataisīts. Negribu jau te arī notepadu slavēt debesīs. Ir jau kā tu teici, ka iekš IT jau ir grūdi ielauzties. Visiem ir pieradums pie datuves.lv un boot.lv tāpēc, ka šiem forumi jau ir pastāvējuši gadiem. Bet domāju, ka notepad.lv ir nākotne. Bet bez useriem nāktnes nav, tas nu ir fakts, tāpēc arī administrācija, un visi šeit raksta un apspriež kādu tēmu. Nevis citur admini baidās sevi blamēt un pataisīt par muļķiem, tikai tāpēc, ka nokļūdījās vai ne tā domu savu pasniedza. Laiks rādīs. Nav ne mums īpašas reklāmas bijušas, nav mums lielu sponsoru. Bet tomēr laužamies kā varam. Projekts drīz būs labs, ar ko piesaistīsim phpbb forumu saimniekus. Idejas mums ir daudz, vajag tik cilvēku, kas padarīto spētu novērtēt un kritizēt.

    #169875
    shady
    Participant

    drunk_lizard – Atļaušos arī es ko piebilst..

    Quote:

    samurajs, buutu nu seedeejis un ceelis datuvi – sjis strunts par spiiti manai reklaamai(mhhhh) ir, bija un buus beernelju(lasi – kruto adminu) kabatas forums….


    Kādēļ piemini datuvi? datuve un boot ir forumi ar mazliet savādāku ievirzi. Š eit nav tikai IT!

    Es ienāku šeit, lai arī padalītos ar ko interesantu – nejau tikai izlasīt kārtējo topiku un guglēt vai auto-pilotā atbildēt uz jautājumu.

    Gumijas lelle? par to laptopu? and? es viņu ieliku – ja nepamanīji, tad ir tāda sadaļa “humors”. Kādēļ lai nebūtu?

    Redz..ja kas nepatīk, tad cilvēkam nav jālasa viss, bet tikai tas, kas viņu piesaista. Es ar neskatos visas sadaļas, ja nu vienīgi ir garīgais.

    Ja gribēji zināt, tad interesantāk ir mēģināt pacelt augšā ko jaunu! Nevis sēdēt visu mūžu datuvē.

    Un neredzu šeit interešu konfliktu.

    #169876
    drunk_lizard
    Participant

    dzjeki, karogs jums rokaas…

    tagad nu es iesju cjucjeet, mamma teica lai tik ilgi pie compuutera neseezju

    ta4u es esu kruc 4uwaks un neklausos…..

    till next time

    #169877
    samurajs
    Participant

    @D_L: paldies par skaidrojumu!

    No datuves nekur neesu aizgājis, bet tur ir samilzušas pietiekami dziļas iekšējās problēmas… drošvien esi lietas kursā. Kādreiz draudzīgā un vienotā adminu kolektīva vietā tagad katrs velk uz savu pusi. Bet tas nav jautājums, kuru būtu jāapspriež te.

    Bet varbūt tomēr par Notepad tev nav taisnība, mēs nemaz nevēlējāmies taisīt to līdzīgu lielajiem IT portāliem. Ideja bija – forums, kurā var atpūsties, apspriest IT jaunumus bez zinātniskas piekasīšanās… resp. vieta, kur tauta sadzīvotu draudzīgi. Ne viss uzreiz izdodas, bet laiks rādīs.

    Nesalīdzini mūs ar portāliem, kuri pastāv 3 un vairāk gadus, mūsu mūžs pagaidām ir dienās mērāms…

    #169878
    normis_161
    Participant

    Pagaidām viss ir kārtība, jo es ar to Avast izskanēju. Bet ja nebūs tad būs vien jādara tā kā teica drunk_lizard, vai arī caur to hiren boot.

    drunk_lizard: Un kā tad ar tavu tekstu varetu saistīt šos piecus failus par datora ielādi (autoexe.bat, command.com, msdos.sys,config.sys un io.sys). Es esmu dzirdējis tikai par šiem pieciem failiem (tikai netaceros kādā secībā tie ielādējās), ka tiem noteiki ir jābūt, citādi, ja kāds no tiem nav, dators neieslēgsies.

    #169879
    drunk_lizard
    Participant

    normis_161 wrote:

    drunk_lizard: Un kā tad ar tavu tekstu varetu saistīt šos piecus failus par datora ielādi (autoexe.bat, command.com, msdos.sys,config.sys un io.sys). Es esmu dzirdējis tikai par šiem pieciem failiem


    cieniitais rakstu autor, es saprotu, ka juus kautko kautkur kautkad esat dzirdeejis

    attieciigie faili ir DOS opereetaajsisteemas faili, mhhhhh

    autoexe palaizj buutu no hdd, msdos ir nosaciitais kodols, command.com ir shells, config un io ir DOS draiverus un parametrus saturosjie faili, mhhhhhh

    juusu gadiijumaa (pieljauju, ka juus izmantojat xp opereetaajsisteemu) buutu nodrosjina ntbuutloaders(ntldr), buuta kaartiibu boot.ini un sisteemas starta parametrus ntdetect.com

    juusu lietotajaa operacionaalajaa sisteemaa tomeer ir iekljauti juusu augstaak mineetie faili, bet tie ir domaati komandrindas darbiibas nodrosjinaasjanai….

    varbuut juus esat dzirdeejis arii par ne windowsveidiigajaam operaaciju sisteemaam(unix, linux, os2) kuraam noteikti nav juusu mineeto failu – tomeer neskatoties uz to perfekti tiek nodrosjinaata datora darbiiba….

    es ceru, ka mans necilais paskaidrojums juus padariija laimiigu

    #169880
    drunk_lizard
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Man liekas. Ka notepads ir labāk sakartots nekā boot.lv to pēc izskata, funkcionalitātes spriežu. Kāpēc tur sākuma lapā kaut kādi freimi? Dažreiz mysql kļūdas. Mēs šeit lielu lietu pievēršam ērtumam un funkcionalitātei, kvalitātei. Nav te nekas uz ļepu ļepu sataisīts.


    cieniijamo it portaala administraator, veeleetos veerst juusu uzmaniibu uz nieciigu bagu, kursk drosji vien deelj juusu paaraakaas aiznjemtiibas ir pasliideejis garaam juusu visuredzosjajaam aciim….

    [img]https://photo2.poga.lv/photos/0708/0801/drunklizard/3639622920_b.jpg[/img]

    mhhhh

    #169881
    samurajs
    Participant

    Nenē, šitais laikam tikai tāpēc, ka tev visai retais Maxthon Browser. Uz Firefox nav šī baga.

    Bet par bugiem: lūdzu, nākošais – ielogojoties no ēzelīša ĪĒ7, šitāds parādās… kas mums draugiem.lv filiāle, vai? :rofl:

    Fox: uzkodētos jaunumus 6x pārbaudīt uz visiem pārlūkiem, un tikai tad laist gaisā!

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20070801152222755.jpg[/img]

    #169882
    drunk_lizard
    Participant

    maxthon izmanto ie engini un patiesiibaa ir tikai ie skins ar plaginiem, taa ka vainiite buus liikajos pirksteljos 😀

    #169883
    Foxsk8
    Participant

    Kā jau samurajam teicu, jaunās fīčas ir uz deox skinu. Neesmu vēl uz pārējiem salicis. Paldies, ka atradi bugu.

    #169884
    samurajs
    Participant

    normis_161: vēl nenāktu par skādi iztīrīt reģistru no drazu atliekām, piem. ar CCleaner iebūvēto automātisko RegCleaner. Tikai kādreiz CCleaneram gadās izjaukt kādus dependencies, (piem. var nebūt video Skypā) tāpēc saglabā reģistra kopiju, ko proga pati piedāvās.

    #169885
    Foxsk8
    Participant

    Jā ccleaner dažreiz labi visu izdzēš. Labāks tiešām ir par iebūvēto system cleaner. Vēl ccleaner ļauj dzēst I neta drazu, labot reģistra kļūdas, kā arī iekļauj sevī add remover iespēju, ar kuru labi varam atinstalēt instalētās programmas.

    Adrese:

    https://www.ccleaner.com/

    #169886
    normis_161
    Participant

    Un rādās vēlviens jautājums. Kā varētu nodefinēt, kas ir safe mode, un kā arī ja dators ļoti bremzē un ir pilns ar vīrusiem, tad safe mode arī bremzēs?

    #169887
    samurajs
    Participant

    Safe mode ir tikai windows pamatprocesi. Neviena ārējā programma netiek palaista. Līdz ar to antivīruss var brīvi skenēt programmu failus un nekas to netraucēs. Ja zaraza jau ir kodolā, tad sliktāk. Skenē ar D_L ieteikto cureIT, tas varētu palīdzēt.

    Bremzēšana – varbūt jā, varbūt nē, nezinu kur tie tārpi atrodas…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā