Kā Jums ar lasīšanu? (tests)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Kā Jums ar lasīšanu? (tests)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146434
    shady
    Participant

    [img]https://img211.imageshack.us/img211/5337/bildelasisanastestsqi5.png[/img]

    Heh, pamanīju šādu testu – kurš spēja izlasīt tekstu bez kļūdām? Kad pamanījāt, ka tekstā ir kļūdas?:D

    #174470
    msh
    Participant

    Vecs, pie tam anglisks joks, šijā izpildījumā diezgan nesaprotams, speciāli jākāpina temps, lai saprastu 😀

    #174471
    shady
    Participant

    Sid – nav pat nekas jācep – es tā visu laiku iekš IRC runāju:D

    #174472
    aidskillz
    Participant

    Bet tisanbīa vein ir, ilazīst var. Pietam mierīgi. Jālasa gan nedaudz tempā.

    #174473
    Mr.Death
    Participant

    Nu mnois stiias bigai lbas pkrilos! :rofl:

    EDIT: Š…hiujā, nav kruš īlbis no kdāas driass štio ir ivziclis? Man gūtri salaīst. (Avoitanjos)

    #174474
    preddetor
    Participant

    Baigi interesants tests… Ļoti izbrīnija, ka nekādas grūtības nesagādāja izlasīt un saprast to, ko tas analfabēts gribēja teikt…

    #174475
    Mr.Death
    Participant

    Nepiekrītu par analfabētu preddetor. Lai spētu manipulēt ar kādu lietu tā pa priekšu ir jāiepazīst, tā kā šams ir tīri zinošs 😀

    #174476
    Loading
    Participant

    Salasīt nebija problēmas 🙂

    #174477
    preddetor
    Participant

    Nu labi, nav jams analfabeets… Gan jau sjito atklaaja lasot mazo liikpirkstainju tekstus… 😀

    #174478
    usins
    Participant

    Sid wrote:

    Eh… esmu spiests piekrist msh 🙁 – vecs tas joks. Latviski, manuprāt, tos vārdus nebūtu tik viegli saprast.

    Quote:

    Lsaīnšaas Tsets

    <- un iedomājieties, ka tā tas izskatītos garākā tekstā, ja kādam nav slinkums - uzcepat kko tādu. :D

    Es salasīju tavu lasīšanas testu un tikai tad sapratu ka kljuda :D:D ir ir ta, gribas lasit pareizi, tape jau skoleni raksta ar kljudam un lenas uchenites katru burtu parlasa 😀 ble.. laba lieta, nebiju zinaajis 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā