Kad iphone būs Latvijā?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kad iphone būs Latvijā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147115
    sir_irius
    Participant

    Būtu ļoti (simtreiz) pateicīgs, ja kāds varētu priekš manis sameklēt šādu infu – kad iphone bus Latvijā, cik viņš maksās, kas īsti bus ar LMT (t.i. viņs bus kā mazcenas vai kautkas cits? )

    Lūdzu neizsmejat mani, bet es meklēju, un tieši tādu infu nespēju atrast… lūdzu palīdziet

    Paldies jau iepriekš 🙂

    #181423
    drono
    Participant

    Vēl debīlāku tēmas virsrakstu jau izdomāt nevarēji?

    Būtu vēl parasts lietotājs, bet “e-žurnālists”.

    #181424
    shady
    Participant

    Tēmas virsraksu izlaboju, jo tēmas virsrakstam ir jāizsaka topika būtība (galvenā problēma/etc), bet tēmas aprakstā tiek sīkāk paskaidrots un aprunātas papildlietas.


    drono wrote:

    Būtu vēl parasts lietotājs, bet “e-žurnālists”.


    Tam nav nozīmes – mūsu portālā var par rakstu autoru pieteikties jebkurš – galvenais, lai raksts ir sakarīgs un nav zagts (tā teikt – visiem tiek dota iespēja).

    Uzskatu, ka tas ir pozitīvi, ja vairāk lietotājus iesaistam portāla veidošanā/līdzdalībā.

    Rakstu autors = parasts lietotājs, kurš sāk palīdzēt portālam arī rakstu ziņā (ne tikai forumā).

    #181425
    sir_irius
    Participant

    drono, no sirds atvainojos, bet.. bija jābrauc, gribēju ātri uzrakstit rakstu, lai vakarā varetu izlasīt kādas atbildes… vēlreiz atvainojos!

    #181426
    samurajs
    Participant

    Ja tu būtu izlasījis kārtīgi ziņu “iPhone-mānija nograuj Apple serverus”, tad pēdējā rindkopā ir ar bold izcelti linki ar papildus info.

    Pēc manām ziņām- augustā varēs dabūt tos telefonus LV.

    Cik šeit cena būs saskrūvēta – nespēju iedomāties… :money: man nav tik bagāta fantāzija…

    #181427
    deivs001
    Participant

    Kaut kur lasīju, ka tie būs ieteiktie 199$

    #181428
    samurajs
    Participant

    deivs001 wrote:

    Kaut kur lasīju, ka tie būs ieteiktie 199$

    Ta itkā es ar lasīju… bet neticu!!! Kurš tad vairs pirks dārgās Klucijas par >200 Ls ja šito brīnumu par ~95 Ls dabūt varēs? Telefonu tirgū masveida pašnāvību vilnis sāksies… :duno:

    #181429
    memorex
    Participant

    Kurš to plāksni pirks? Noklu neizkonkurēs.

    #181430
    sir_irius
    Participant

    es pirkšu. Gribu ievērtēt, ja patiks bus forši, ja ne, tad kautko izdomāšu… 😀

    #181431
    quizzical
    Participant

    memorex wrote:

    Kurš to plāksni pirks? Noklu neizkonkurēs.

    nu nezinu, vai neizkonkurēs. Es jau tagad domaju pārdot savu N80 un pirkt kādu trubu ar 2 sim.

    #181432
    shady
    Participant

    Njā….tie samsungi ar DUAL SIM skan kārdinoši…

    #181433
    marr
    Participant

    Es, personīgi, neredzu īsti vairs jēgu šiem telefoniem, ja vien abos tīklos vienlaicīgi to nevar lietot. Pirms kāda laika, pirms nebiju attiecīgu softu uz symbian s60 lietojis, tad, nenoliedzu, redzēju.

    #181434
    shady
    Participant

    marr wrote:

    Es, personīgi, neredzu īsti vairs jēgu šiem telefoniem, ja vien abos tīklos vienlaicīgi to nevar lietot.


    Tagad man šķiet, ka var gan lietot…..

    Saņemt zvanus var gan no viena, gan no otra, bet zvanot/sūtot sms tu izvēlies no kuras SIM to darīt..

    => https://youtube.com/watch?v=uy5Pvoaoljo

    #181435
    marr
    Participant

    ja var abos tīklos vienlaicīgi, tad jēga varētu būt gan, jo uz teli izdevīgāk zvanīt no teles, lmt no lmt. Tas pats ar sms. Kādreiz jēga vēl bija arī apstāklī, ka ārpus darba laika kāds var nevēlēties, lai būtu sazvanāms, taču ar vienkāršu grupu lietošanu nav līdzēts, jo tas jebkurā gadījumā ir redzams. Nezinu kā citām OS, bet symbian s60 ir iespējams šo problēmu atrisināt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā