Kādā valodā rakstīsim Notepad.lv?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kādā valodā rakstīsim Notepad.lv?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #168924
    usins
    Participant

    nu bļins, a jūs nemanat, ka lielākā daļa latjā dzīvojošo shprehen krieviski! Nav jau galīgi pakaļā jālien, un 2. krievija no tā neradīsies.. 😀 uzliec uz kādu nedēļu to sadaļu, ja nebus neviena posta, tad ktrievu un angļu, ēbreju, franču un tā joprojām būs liegtā valoda!

    #168925
    Jonis
    Participant

    krievi pārsvarā ir lohi. protams, es spriežu pēc tiem, kas dzīvo te, LV, kas cits man atliek, uz rus jau nu nebraukšu. Principā viņi visi ir totāly iedomīgi, kas dzīvo, kaut vai te, LV, bet visu te nodirš, it sevišķi LV valodu, un runā tikai savā rus (ok, pieņemsim, ka lv valoda ir nenormāli sarežģīta viņu iedomīgajiem pauriem, bet kā tad cittautieši, k-vai tie paši eng var mierīgi iemācīties runāt, protams ir akcents, bet tas ir normāli). (ja atvērtu te kādu sadaļu, tad tā bootu viņiem medusmaize, tā jau daudzi trakeri gandrīz ir arī rus valodā, lai gan skaitās lv.) priekš kam viņiem dot tādu iespēju (un līst dirsā, tā jau viņiem atver k-kādas rus skolas un ko vēl. labāk vairāki varētu piedalīties tajā programmā, ko russia ir izveidojusi, lai LV dzīvojoši russiani dotos atpakaļ uz savu saucamo dzimteni, bet diez kapēc viņi to nedara sevišķi aktīvi??, jo viņiem te tāpat ir labi, katrs , pieļauju, trešais ir russians, uz ielas sastopamais. Vajadzētu mums sekot labāk Igaunijas piemēram.). Bet ja runā ši portāla apmēros, kur ir samērā maz cilvēku, un caurmērā ir galīgi neaktīvs, un tie, kas vairāk ko raxta/atbild, ir k-kādi admini, vai modernatori, tad uz šo portālu vispār ši aptauja neattiektos, līdz bootu vairāk cilvēku 😀 . Vienīgi runājot par citātiem, tad vajadzēja nomainī arī to aptauju.

    un, usiņ, diezgan loģiski, ka tu aizstāvi krievus, ja jau tu pats tāds esi. Pieļauju, ka tu esi viens no tiem retajiem, kurš nav tāds, kā es augstāk apraxtīju. :hmz:

    #168926
    usins
    Participant

    Jonis wrote:


    un, usiņ, diezgan loģiski, ka tu aizstāvi krievus, ja jau tu pats tāds esi. Pieļauju, ka tu esi viens no tiem retajiem, kurš nav tāds, kā es augstāk apraxtīju. :hmz:

    Nu es skaitos ukrainis :D:D bet baigi baigi seni snči ira no russia.. kā nekā slāvi vien ira!

    Nu tad taisam vienu sadaļu- internacional- visas valodās var rakstīt, kas mācēs tas atbildēs. jādomā mazs solis uz priekšu!

    #168927
    samurajs
    Participant

    OK, un to sadaļu nosauksim: “Daunīšiem, kuri dzīvo LV un vēl neprot latviski” :duno: :duno: :duno:

    #168928
    fatduude
    Participant

    njā skatos ka te atļauti un nemaz netiek dzēsti rasistiski un citu nāciju aizskaroši teksti, vai vismaz izteikts brīdinājums.. šādus cilvēkus tikai kastrēt! es pat šeit negribu izteikties, vienkārši pretīgi atrasties starp šādiem cilvēkiem un runāt te..

    #168929
    samurajs
    Participant

    fatduude wrote:

    njā skatos ka te atļauti un nemaz netiek dzēsti rasistiski un citu nāciju aizskaroši teksti, vai vismaz izteikts brīdinājums.. šādus cilvēkus tikai kastrēt! es pat šeit negribu izteikties, vienkārši pretīgi atrasties starp šādiem cilvēkiem un runāt te..

    Kāpēc kaut ko vajadzētu dzēst? Atklāti publiski aicinājumi ķipa “Š aujiet tos un tos!” te nav redzēti, bet katram ir tiesība demokrātiski izteikt savas domas. Mēs no citiem forumiem ar to arī atšķiramies, ka esam demokrātiski, un nedzēšam nevienu viedokli. Ja tik tas nav pretrunā ar likumu vai Noteikumiem.

    Un ko tu minstinies? Izsakies par to, kas tev nepatīk!

    #168930
    Mr.Death
    Participant

    viņš tipa jau izteicās! :die: 😀

    #168931
    nitro
    Participant

    Labaak lai katrs raksta tajaa kuru prot vai arii savaa valodaa..un bez parodijaam! Ja krieviski raksti tad arii raksti ar tiem fontiem!

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā