Kādas programmas izmantojat/instalējat?

Sākumlapa Forumi Software Windows Kādas programmas izmantojat/instalējat?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #228659
    shadowmen
    Participant

    Nja nav slikti tad,bet vēl nesen butu baigi noderējis,bet tagad jāmeklē ,kas līdzīgs tik priekšs windows 7,tik jāmeklē uzreiz pamācība,ko atslēgt,ko atstāt,lai butu gan smuki gan atri 🙂

    #228660
    Foxsk8
    Participant

    Nu re kur vari performance apskatīt:

    https://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=108377&ext=RAR

    Cik nu objektīva var būt, ja fonā iet camstudio. FF ar Operu nedaudz ieķērās deļ tā, bet tā, viss lido.

    P.S. Office uz sekundi šķiļas. 🙂

    #228661
    shadowmen
    Participant

    heh jautrs video,ātrums labs un ar tadiem datora parametriem 🙂

    nespēju pat iedomāties cik labi justos mans 2.0Ghz procesors,412mb video un 3gb DDR3 rams…

    Vot varētu varbūt kāds ieteikt optimizēšanas programmu priekšs windows 7????

    Foxsk8 bija interesanti ieiet tavā datorā 😀

    #228662
    Foxsk8
    Participant

    Visa pamatā jau ir labi, sabalancēti dzelži. Nesen nācās instalēt, P4 2,4 Ghz, 256 DDRAM, 10 GB old HDD, uz aci skatoties, arī tur viss bija ok 🙂 Vienīgi priekš Photošop un citām lietām gan tā pašvaki. Tas jau ir tas pats, ka nevar salikt nāvīgu PC, un ielikt švaku v-karti. Lab, laiks strādāt tālāk, no tehniķu lietām, sen jau kā esmu off, lai citi izpaužās. 🙂

    #228663
    elvisburdajs
    Participant

    Īsumā kādas programmas pamatā lieku (Win):

    Birojs: MS Office 2007, Adobe Reader 9, Thunderbird (dodu priekšroku aplūkot meilu caur pārlūku),

    Laacz vai Alt, Tildes Biroju negribu redzēt kopš Google translate parādīšanās.. (Ja nu vienīgi atsevišķi izvelku no Mapes Karogu un Lingo, nostaļģija :)).

    Bildes: Windows Live photo gallery, Paint.Net.

    Mūzika & Video: Wmp (defaultā), Audacity, Vlc, Gome (Ja kkas nešancē uz Vlc).

    Pārlūki: Opera, IE, u.c. + Visi flashi un Javas.

    Decompress: WinRar, 7zip, Power iso.

    Citas prog: Teamviewer, FileZilla, uTorrent, StrongDC++, Google Earth, Live movie maker, camtasia, VirtualBox, Skype, Irc – Opera.

    Linux’ā lieku: Amarok, Rhytmbox, OpenOffice, Adobe reader, Skype, Compiz Fusion, Irc – Xchat

    foxsk8, Visneērtākā taskbara konfigurācija, manuprāt.

    #228664
    dzhonsons
    Participant

    Visi parasti pieprasa WinXP.

    Pēc tā uzmešanas un draiveru uzstādīšanas lieku:

    Mūzikai – AIMP

    Video – VLC

    I-netam – Opera

    Skype

    “Aizsardzībai” Avira.

    Ja pieprasa, tad arī “DC++”

    uTorrent.

    CCleaner.

    Sainstalēju visus flash, javas utt..

    Winrar

    Foxit reader

    Rakstībai uzstellēju universālo taustiņu kombināciju – lai der visām rakstīšanas gaumēm.

    Tās ir +/- galvenās, ja klients nedefinē savas prasības. Ar optimizācijām īpaši neaizraujos.

    Un tad jau nāk papildu vēlmes – fotožopi, opisi, utt.

    #228665
    Wuu
    Participant

    Home Premium 7 vai Xp Pro

    Adobe Reader

    Avira

    Firefox + adblock

    Flash playeri

    javu

    Shockwave

    Nero 6

    RevConnect

    uTorrent

    VLC

    Winamp

    WinRar

    Microsoft .NET Framework 3.5

    Direct X

    Deamon Tools Lite

    garumzīmes – https://rush.lv/forum/viewtopic.php?t=5989

    Offisi pēc pieprasījuma.

    Pēc tam jāķeras pie optimizācijas, kā arī neaizmirsti instalējot programmas IZŠ…EMT VISUS NEVAJADZĪGOS ĶEKŠ US.

    Bet vispār tā tik liekas ka vis tik vienkārši, kas nemāk jau instalācijas brīdi piedrazo datoru. Un nemaz nerunāsim par ātru startu un lai Office atverams 0,1 sekundē.

    #228666
    darklight
    Participant

    Windows XP Pro

    Office 2003 + compability paka

    Avira

    7Zip

    Adobe Reader

    Winamp

    K-Lite standart ar iekļauto Media Player Classic

    Nero 7

    Apostrofs / Tildes birojs

    Java, fleši u.t.t. tam pašam IE.

    Tālāk atkarīgs no klienta – cits interneta pārlūks (cenšos pielauzt uz Chrome), Skype, bilžu apstrāde, torenti, e-pasts utt.

    #228667
    shadowmen
    Participant

    Tik tiešām interesanti,negaidīju tik lielu atbalstu 🙂 Par ko esmu priecīgs 🙂

    Sasummējot(tā pa lielo) ,Programmu TOP3

    1.VLC(noteikti pirmais),

    2.Avira(izskatās,ka varētu būt pat 90%)

    3. Adobe reader stabili turas 🙂

    Un interesanti,man likās šis,negaidīju tādu atzinību 🙂

    4.Open office(ari īstenība padaudz liek,par ko biskiņbrīnos,jo mans loks cilvēku ir pārāk pieradis pie office 🙂 )

    Nju jā pa lielām tāds būtu mazais topiņš 🙂

    Un tiešām Paldies par lielo atsaucību,bija traki interesanti palasīt un šo to jaunu būs jāizmēģina 🙂

    #228668

    Linux – vairāk ņemu nost, nekā instalēju klāt. Uz ubuntiem un susēm vispār ap 400mb pēc update nākas izvākt, sākot ar OOo, evolution un beidzot ar bluetooth, cups… (atkarībā no PC). Kopumā vairāk laiks paiet kamēr pieslīpē swapiness, bashrc, sources, nm u.c. default stuff.

    Windows – cenšos atstāt PC pēc iespējas tīrāku, neko neinstalēju, atslēdzu kādus 10 servisus, un IE uzlieku home page uz mozilla.org 😀

    #228669
    RicoPico
    Participant

    Parasti “klients” pats palūdz ko šim vajag. Smuki tiek man uz lapiņas saraksta veidā piestādīts. Un godīgi jāsaka- cik klientu, tik vēlmju. No sīka minimālisma līdz fotošopiem un 3d Maxiem.

    Pats priekš sevis esmu par slinku, lai uzreiz pēc OS uzlikšanas visu instalētu. Laika gaitā apaugu ar sev nepieciešamajām palīgprogrammām. Pirmo parasti uzstellēju Firefox, pēc tam AV un winamp. Un viss. Ja vajag dokumentu aplūkot, tad Adobe Reader un/vai MS Office. Sagribās filmu nolūrēt- krāmējam virsū uTorrent un VLC. Uz šo brīdi (OS pārinstalēju pēdējo reizi pirms 2 gadiem. Upgade neskaitās) man instalēto programmu sarakstā ir aptuveni 30 – 50 dažādi softi, kurus kaut kad kādreiz esmu izmantojis. Pamazām sāku domāt par Clean Install. Nevis tāpēc, ka kompis bremzētu, bet tādā veidā vēlos ieviest kārtību sistēmā. Tas būs daudz ātrāk, nekā visu sākt škirot. Turklāt aizvakar Windowsis nobļāvās, ka palikušas pēdējās 14 dienas windows 7 RC licencei.

    #228670
    tox3
    Participant

    OpenOffice var likt cik grib, lielākā daļa tāpat uzkraus MS office

    #228671
    Mr.Death
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Jā, ātrums ir ok 🙂 Padomā no otras puses, vai es savu kaujas, darba mašīnu turētu “sūdīgā” levelī? Protams ka nē. Sēžu uz 2 GB DDRII, 1,8 Ghz, Sempron, 3 SATA HDD, Onboard video, tīrs, lidojoš darba PC.

    mhhhhhhhhhhhhh, bez izceltaas specifikaacijas, sjis posts nebuutu kljuvis par anekdoti. sjai naktij man devas pietiks :>

    attieciibaa uz teemu:

    Prieksj audio lieku visiem foobar2000 (nokonfigureetu, lai sjancee trayaa) un viirusiem, neskaitot Antiviru, piemetu veel klaat arii Malwarebytes Antimalware. I-netam, protams, ugunslapsu ar adblokji, kas noreguleets speciaali lai blokjeetu visas googles reklaamas (vinnee iphone, saderiibas noskaidrosjana, taro kaartis online, kad tu nospraagsi u.tml)

    elvisburdajs wrote:

    Tildes Biroju negribu redzēt kopš Google translate parādīšanās

    zelta vaardi!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā