Kapēc datuve tik stipri sūkā ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Kapēc datuve tik stipri sūkā ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148303
    nevertell
    Participant

    Pēdējā laikā datuve.lv rakstu kvalitāte un administratoru inteliģences līmenis ir stipri krities. Viens no iemesliem, kas liek man tā domāt, ir rakstu parādīšanās nepastāvība. Tad vienā dienā iebāžam piecus rakstus, tad nedēļu sēžam bez darba. Laikam viņi gandarīti sēž pie televizora un strebj alu, iedzerot par labi padarīto darbu. Vēl jau ir paša servera stabilitāte, par kuru te nav lemts spriest.

    Otrām kārtām, administratoru uzvedība ir nepieņemama. Pat visstulbākā skolotāja skolā paskaidro, par ko viņa ielika piezīmi, lai cik stubls iemesls tas nebūtu bijis. Š ie umņiki māk izcelties, un uzliek “ban’u” ne par ko. Kaut gan varbūt tās ir tehniskas problēmas, jo ir brīži, kad man vienkārši datuve neiet, tad ir tā, ka varu pat ieiet savā kontā, bet kad gribu kaut ko komentēt, man vienkārši izmet baltu lapu. Pats interesantākais ir tas, ka man nekas netika nedz paziņots, nedz es pats atcerētos, ka būtu ko ne tā uzrakstījis. Viņi laikam atrada pārāk daudz grammatikas kļūdu, vai arī nesaprata ironiju vai angļu valodu, ko es bieži vien izmantoju savos komentāros. Tas jau laikam arī ir izsecināms pēc citas uzvedības.

    Vissbeidzot mēs nonākam pie slinkuma. Kaut gan tas pats boot.lv katru dienu uztaisa vismaz 5 jaunus rakstus, kas ir pilni ar drazu, datuvieši labi ja 1, un tas pats sastāv no substancēm, kuras var raksturot ar necenzētiem vārdiem. Protams, viņi varbūt ir mazāks uzņēmums ar mazāku darbaspēku, bet nedrīkst tač tā haltūrēt. Tas jau ir lielāks stimuls darīt kaut ko labāk, lai cīnītos pret goliātu (boot.lv). Bet to, acīmredzot, viņi vēl nav sapratuši. Būtu vismaz viņi KATRU dienu uztaisījuši to vienu, bet kvalitatīvu un informatīvu, nevis par jaunu samsung telefonu, par kuru ir uzrakstīts tik pat daudz, cik var pateikt pēc bildes un vēl bišķīt.

    Es nezinu, vai šo kādreiz lasīs kāds no datuves redaktoriem vai administrātoriem, bet es domāju, ka viņiem derētu saņemt savas konstruktīvās kritikas devu.

    #193026
    Foxsk8
    Participant

    Līdz 10 postiem un tēmu slēdzu. Jo šo tēmu mēs jau esam vairākas reizes izrunājuši.

    Datuve manās acīs bija dead jau pirms diviem gadiem, kad arī tapa šis projekts.

    Links uz bērēm.

    https://notepad.lv/jaunumu-tiesraide-ka-vienmer-20-00-t3413.html

    #193027
    marr
    Participant

    nevertell, kāds sakars notepad.lv ar datuves problēmām? Tikai tāpēc, ka lielākai daļai šejieniešu ir/ir bijusi darīšana kaut kādā mērā ar datuvi momentā nozīmē to, ka vietnes ir identiskas, šejienes lietotāji var ietekmēt tur notiekošos procesus? NĒ!

    Ja Tev tik ļoti rūp datuves liktenis, tad Tev vieta ir tur, rūpējies, dod vismaz kaut kādu ieguldījumu, lai situācija uzlabotos, nevis tik staigā un citur bazūnē, cik viss slikti ir tur. No tā nekas labāk nepaliks. Piekrītu fox, ka tēmai šeit nav vietas.

    #193028
    WerNeo
    Participant

    Es šo tēmu ne tikai slēgtu, bet arī dzēstu, lai “aģenti” nereklamē. 🙂

    #193029
    Foxsk8
    Participant

    Kam tur reklamēs, sētas suņiem vai? Visiem tak tā pat viss ir skaidrs. Lai posts stāv, vienkārši lock un alles. Ne nu es saprotu, ka gribās izteikties ļoti skaļi, kā edgars jau te bija pieminējis. Taka, lai jau paliek. 🙂

    #193030
    elvisburdajs
    Participant

    foxsk8: Lai šis ir tāds kā rezumē par visiem datuves nedarbiem. :win:

    #193031
    normis_161
    Participant

    Drīzāk šis jau ir kārtējais rezumējums. 😀 Par datuve.lv un viņa slikto slavu būšu jau atlasījies no A līdz Z

    #193032
    Mr.Death
    Participant

    Es kļūdījos sakot, ka par to ir jārunā, bet pēc pāris pazīmēm, te vnk ir skaidrs, ka pat vairs nav vērts runāt 😉 Datuve.lv ir officiāli izslēgta no it portālu aprites. Š ajā gadījumā šo apgalvojumu pierāda tas, kāpēc pēdējā laikā, visi kam ir bijis kāds sakars ar tās administrējamo pusi, rakstu veidošanu un moderēšanu no turienes vai nu tiek izsviesti, vai atkratās. Skaties pats – drīz tā būs tādā pašā līmenī, kā te daža laba veidotais system32.lv, kas smuki nogājis, kā skatos, jau pa burbuli 😉

    R.I.P. It will always stay in my memory, like it was in old version. the DOT.

    BTW. faili.murds.lv derēja atdzīvināt, joprojām ilgojos pēc tās lapas 🙂

    #193033
    samurajs
    Participant

    Vells, jūs tā kā pareizticīgie… visas 40 dienas pēc bērēm par to vien runā 😀 Ä€men un pietiek!

    #193034
    shady
    Participant

    Kāpēc pareizticīgie? Tas ir kristietības (un ne tikai) uzskats, ka 40 dienas ir tās, kamēr dvēsele vēl var uzkavēties uz zemes. (lai gan ir daudzas nianses un katrs gadījums ir individuāls).

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Tēma ‘Kapēc datuve tik stipri sūkā ?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā