kkas grab korpusā!?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU kkas grab korpusā!?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146925
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hi, man jauns kompis nujau kadus 2 meneshus lietoju, tagad pedeja laika ta uzmanigi ieklausoties, vai spelejot kadu speli, skanejot cieto.. no korpusa nak divaina klusa skanja itka kas nepilnigi grieztos, 😀 taka puspradzis ventilators… Kas notiek vainu cietais vai kas? itka ari vis strada nav nevainas bet tomer mani mac shaubas ka kas var notikt pec ilgaka laika

    #179575
    Graafiene
    Participant

    Pēc skaņas jau var atšķirt vai pie vainas ir ventilators, vai cietais. Ja ventilators, tad vajag ieeļot (ja korpuss plombēts tad uz servisu), bet cietais mirst nost tad cerams tev ir garantija tam datoram :win:

    #179576
    rajah
    Participant

    atskrūvēt korpusu vaļā var?

    #179577
    normis_161
    Participant

    Nju tad tam datoram nav garantijas vairs, tad nebrīnos kāpēc viņš dīvaini uzvedas, jo es neesmu dzirdējis, ka datora garantija varētu būt mazāk par gadu. 😀

    Ja Tavs dators ir likts pa detaļām, tad attaisi viņu vaļā un varbūt pietieks ar to, ka tu viņu tikai iztīri. 🙂

    #179578
    Genādijs
    Participant

    Ko pie velliem nozīmē nepilnīgi grieztos?

    #179579
    samurajs
    Participant

    Ja jauns kompis – cietais visticamāk nebūs vis vainīgs, visdrīzāk grab kāds no ventilatoriem. Nočeko to HDD drošības pēc. Praksē bijis tā, ka stellētam datoram videokartes ventiņš no vibrācijas atgājis vaļā un palicis vados karājoties. Videokartei kaput no pārkaršanas. Un arī pāris mēneši tam PC.

    #179580
    rajah
    Participant

    Genādijs wrote:

    Ko pie velliem nozīmē nepilnīgi grieztos?


    nekad vēl neesi redzējis sprūstošu ventilatoru redzējis?tādu kas pagriežas un apstājas, pagriežas un apstājas.

    #179581
    Anonīms
    Neaktīvs

    nenu vdenei ventilatora nav, bet es pieliku blakus jaunu jo nesen bij ta ka parkarsa tagad videnei temp ir 55 gradi rtatad normali, nezinu isti atskruvet var bet vis darbojas skatijos, tachu kad ir kada noslodze tikai tad ta nepatikama skanja paradas

    #179582
    memorex
    Participant

    Graafiene wrote:

    Ja ventilators, tad vajag ieeļot.


    Es neiesaku bojāt cooler, labāk nopirkt jaunu!

    ArtursK wrote:

    nenu vdenei ventilatora nav, bet es pieliku blakus jaunu


    noņem to nost, nezinu cik tu tur labi viņu esi pie piestiprinājis!

    Ja vēl joprojām ir kādi skaņas effekti, tad atver case vāku palaid kādu spēli un kad sāk kautkāda skaņa parādīties klausies no kurienes tā nāk (ausis cerams ir….)

    A varbūt droseles sīc?

    #179583
    karnaiss
    Participant

    es domaju ka cietais man ar tada problema un drosi saku 70% cietais… vecie cietie darija taa, bet vini jau uzreiz nemira nost, ar jaunajiem varetu but lidzigi…

    #179584
    shady
    Participant

    memorex wrote:

    Graafiene wrote:

    Ja ventilators, tad vajag ieeļot.


    Es neiesaku bojāt cooler, labāk nopirkt jaunu!


    wtf??? No kura laika apkope datoram skaitās kā tā bojāšana?

    Tu, kad tev sāk čīkstēt durvīm enģes vai kāds cits kustīgs mehānisms, tu ar met to laukā un pērc jaunu? huh..

    #179585
    preddetor
    Participant

    Principā, ja ieeļļo cooleri, tad tur ļoti aktīvi sāk lipt un krāties putekļi…

    #179586
    samurajs
    Participant

    Sid: nu protams, ka gultņi! Tikai ne jau 2 mēn. vecam ventiņam tas vajadzīgs.

    #179587
    memorex
    Participant

    shady wrote:

    wtf??? No kura laika apkope datoram skaitās kā tā bojāšana?

    Tu, kad tev sāk čīkstēt durvīm enģes vai kāds cits kustīgs mehānisms, tu ar met to laukā un pērc jaunu? huh..


    Atkarīgi kādu eļļu izmanto, bet tā eļļa izmaksās vairāk nekā coolerīts. Nopirksi normālu coolers nekas nečīkstēs/neķersies. Nu ir gan tev salīdzinājums… 😀

    Sid wrote:

    shady, pastāsti man ar: kas tieši coolerī tiek eļļots?


    Sid arī asīti.

    #179588
    samurajs
    Participant

    memorex wrote:


    Atkarīgi kādu eļļu izmanto, bet tā eļļa izmaksās vairāk nekā coolerīts.

    Nu tu dod… ne jau pulksteņmehānismu eļļosim, bet kūleri! 😀

    #179589
    shady
    Participant

    Lasot šos postus, rodas sajūta, ka vairums cilvēku (izņemot samuraju) neko nelabo, jo negrib vai vienkārši nav spējīgi to izdarīt, tas jau būtu vienalga, bet traģiskākais, ka vēl gvelž visādas muļķības, kas veicina tikai tālāko degredāciju..psc….

    #179590
    samurajs
    Participant

    Tagad jau citi laiki, tik daudz neplīst murķi, bet bija tāds periods, kad bez lodāmura vispār dzīve bija neiedomājama 🙂

    #179591
    shady
    Participant

    Sid, es nepērku jaunu datoru vai kūleri, kad tas sāk radīt pārlieku lielu troksni….un vairums cilvēki nemaina datoru, kad beidzas tā garantijas laiks..

    #179592
    memorex
    Participant

    Man liekas ka jūs visi lietojat box coolerus un izmantojat kautkādu cepamo eļļu vai margarīnu, nerunāsim par durvīm vai pulksteņiem…. tā ir īpaša diagnoze . Nopērkat normālus coolerus pa 10-20Ls un nevajadzēs eļļot. Man patīk ka notepad ir tik daudz “diagnozes”, varbūt pagaidat tēmas autora atbildi nevis sākat atkal dzeju stāstīt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā