Ko domājam par portāla jauno veidolu?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko domājam par portāla jauno veidolu?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267815
    mist
    Participant

    Pilnīgi piekrītu, vispār nevar saprast vai kas jauns ierakstīts! Vecais labais teiciens – viss vienkāršais ir ģeniālais!

    #267816
    AlienZ
    Participant

    “v2 bija labāks, bet gan pie šī pieradīšu”

    Ienākot vecajā, uzreiz bija skaidrs, ka šo rakstu esmu redzējis, aber tos divus nē. Tagad grūti orientēties. Izskatās jau modernāk un tā, bet man, kā konservatīvam cilvēkam, vecais piezīmjbloks patika labāk.

    #267817
    flasherr
    Participant

    *dizains – nokrita lapas elementi kā pagadās, gan jau pieradīsim.

    *sākumlapā – pēdējiem foruma rakstiem noņemt to ‘komentāri’ , atstāt tikai kom. skaitu. neskrollējot būs redzama vairāk info. V2 versijā iegāju, uzreiz redzēju visus aktuālos foruma rakstus, tas bija forši

    *ja ir vairāk kā xx komentāri, dalīt lapās (pagination). pie daudziem komentāriem raksts pārvēršas par gigantisku palagu

    nerunājot par to, ka atverot foruma rakstu automātiski varētu pārlekt uz 1.nelasīto komentu (boot forumā tā ir, forši)

    #267818
    Foxsk8
    Participant

    Viss tika veidots tā, lai nebūtu nekādu bling bling, vienkārši vizuāli uztverami bloki, kuri ir novietoti tiem paredzētajās vietās, ļoti simply layouts lai neko nesarežģītu.

    Par nelasītiem postiem, jau kaut kur minēju, ka būs fīča, ar next un prev pogām atlasīt visas tēmas zaļos kvadrātus, jeb nelasītos ierakstus.

    #267819
    Evers
    Participant

    Pāris lietas, kas nepatīk ir…

    1) Tie pelēkie hovera bloki sākumlapā slikti izskatās, tāpat tur nekādu īpašu informāciju negūstam manuprāt tur uz hoveru neko vairāk nevajag par nosaukuma burtu krāsas toņa maiņu.

    2) Nav “Atcerēties mani” ķeksīša un lai ielogojoties no saglabātajām parolēm automātiski nepaņem, paņem tikai tad, kad sāku rakstīt niku.

    Citādi nekas tāds īpaši acīs man nekrīt pagaidām. Ir forši!

    #267820
    grisha
    Participant

    Neko sliktu nesaku, bet uzjautrinaaja aptauju atbilzhu skatiishanaas. NEvis rezultaati, bet gan vizuaali. Taas iekavas, skjiet galiigi nevietaa.

    [img]https://notepad.lv/userpix/277_notepad_aptauja_1.png[/img]

    #267821
    vincister
    Participant

    Tās nav iekavas, bet gan to svītriņ u (heh, kā tos brīnumus vispār sauc?) gali.

    #267822
    grisha
    Participant

    Ej nu saproti, varbuut taa domaats, bet varbuut vienkaarshi bugs. Pie bugiem likt negribeejaas, jo taas taadas personiigaas domas un foksis var vienkaarshi ignoreet, ja tas taa arii domaats.

    #267823
    Mad182
    Participant

    Nu pēc 3 gadu izstrādes un solījumiem, ka supermegaūber v3 atrisinās visas cilvēcei zināmās problēmas, varēja jau gadīt arī mazliet vairāk. Bet ir labāk kā bija.

    #267824
    Foxsk8
    Participant

    Tur bildītēm vienai starp otru ir uzlikts margins. Neliels gļuks tur ir, kas tiks arī izlabots.

    #267825
    Foxsk8
    Participant

    Bija jau izveidotas vismaz 3 notepad versijas, bet visu laiku nebija tas, ko es vēlējos redzēt, tāpēc visu nācās aizmirst un domāt pa jaunu.

    Un ja tas viss ir hobijs, tad reāli who cares, 3 gadi vai 5 gadi? Linux jau arī netapa gatavs 1 dienas laikā. Tā pat Androids arī, nemitīgi attīstās un tādas final versijas nemaz nav.

    #267826
    izredzētais
    Participant

    hoorey par mobilo versiju! kārtējais cepums foxim 🙂

    #267827
    vincister
    Participant

    Es sapratu vienu lietu, kas šausmīgi nepatīk.

    Izlasu topiku, skatos postu skaits topikā palielinājies – brienu iekšā lasīt atkal, bet pēdējais protams ir tas pats posts, jo kāds redz ir atbildējis uz postu kaut kur topika vidū.

    Un pat ja šie jaunie posti kaut kā būtu izcelti, lasīt vienalga sanāk grūti – jālēkā pa visu topiku.

    #267828
    Foxsk8
    Participant

    Š ī lēkāšana tiks atrisinātā ar next un prev pogām. Tāpēc jau ir labi, ka tas toolbāris ir visiem, jo reāli es tur varu normāli novietot tās podziņas, kas vienmēr ir pieejamas. Tāda doma jau tam toolbārim ari ir, ka viņš vienmēr staigā līdzi, un tur ir taka visi kontroļi un lietas.

    #267829
    norixs
    Participant

    Vai nu esmu par vecu, bet pat ljoti nepatiik! Viss zhib un njirb. Neko vairs nesaprotu,kas kur atrodas. Nu bet jaunajiem jau droshi vien ir o.k. Lai jau priecaajas. Es saku- bai bai!

    #267830
    bluebird
    Participant

    Man patīk, ka darbojās ātrāk un, tas ka rāda jaunākās foruma tēmas. Jo vieglāka informāciajs plūsma šeit būs, jo vairāk lietotāju šeit rosīsies 🙂

    #267831
    Willis
    Participant

    Noteikti saspiestu IT, Raksti, Testi un Preses ziņas logus, lai uzreiz var redzēt vairāk informācijas un NOTEIKTI blakus Jaunākais Rakstos sadaļai pievienotu Nelasītie , tā pat kā sadaļā Jaunākais Forumā , tā kā redzams šajā -> paraugā .[/url][/color]

    🙂 A moš vēl neesmu izkodis foruma lietošanu, dators bija mazliet nokāries .

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā