"Krutais Gārnis" pametis ligzdu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas "Krutais Gārnis" pametis ligzdu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146863
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080424185804558.png[/imgl]Precīzi pēc grafika iznācis populārākā no Linux distributīviem – Ubuntu kārtējais laidiens 8.04 LTS Hardy Heron.

    Jaunajā uz Debian bāzes veidotajā Ubuntu versijā ir 2.6.24 Linux kodols, 2.22 Gnome, X.org 7.3.

    Izstrādātāji veikuši daudzas izmaiņas sistēmā:

    Firefox 2 nomainīts pret Firefox 3 beta 5,

    Gnome BitTorrent downloader vietā tagad ir klienta Transmission GTK versija,

    Failu pārlūkā Nautilus integrētā DVD/CD rakstīšanas programma Serpentine nomainīta pret Brasero utt.

    Tagad, pateicoties wubi, Ubuntu var instalēt uz Windows PC kā parastu programmu un lietot 2 OS vienlaikus.

    Uzlabots darbs ar portatīvajām ierīcēm (telefoni, PSP u.c.)

    Lejuplādēt un pasūtīt CD var Ubuntu mājaslapā.

    #178880
    deivs001
    Participant

    Iespēja, ka var uzinstalāt tā pat kā parastu Windows programmu liekas tāda interesanta, jo tie kas vēlēsies uzstādīt kādu Linux operētājsistēmu izdarīs to arī bez tik vienkārša procesa, bet tie, kas tik vienkārši to uzstādīs, jau pēc īsa laika to dzēsīs un uzskatīs par kaku, jo neko daudz nebūs mācējuši izdarīt.

    #178881
    samurajs
    Participant

    Tas wubi labs lai patestētu dažādus Linuxus. pastāvīgai lietošanai jau protams, ka vajag normālu instalāciju.

    #178882
    Anonīms
    Neaktīvs

    es gan izmantošu wubi :)))

    #178883
    Dree
    Participant

    hmm. man šis viss ir svešs. a izdzēst arī varēs tikpat viegli, kā vienkāršu programmu? Un piemēram es ieslēdzu pc man ir Windows, bet kad uzspiežu uz Linux “Iconas” man atveras linuks takā programma – un kā tad no viņas iziet? ( viņa atvērsies “logā” ? )

    #178884
    samurajs
    Participant

    Dree: apskaties ekrānbildes un viss taps skaidrs!

    https://wubi-installer.org/screenshots.php

    #178885
    Dree
    Participant

    un kā ar atgriešanos uz windows? Un izdzēšanu? Ä€āā par izdzēšanu laikam sapratu – ķip vnk uninstal un viss? 😀

    #178886
    Foxsk8
    Participant

    Būs jānoprovē.

    #178887
    rikis15
    Participant

    Nu sorry, teikšu ka ubuntu ir kļuviss gandrīz par vista rijības ziņā.

    windows Vista Ultimate ar aero rija 10-30% skatoties video 60-70% no procesora

    Ubuntu aktivizējot compiz arī 10%-30%, bet lai lupītu video vajag uzinstalēt xgl un tad jau viņš rij 70% default un skatoties video 100% no procesora .avi video raustās. vienīgi ram ubuntu rij uz pusi mazāk default ap 300mb nu vista ar aero +/- ap 600mb protams lietojot progas izmantotais ram palielinās. Ubuntu 7.10

    Tākā ubuntu ir kļuvis par rijīgu sūdu. un gļuku pilns

    Testēts uz Acer extensa 5220 ram 2gb celeron 2ghz

    #178888
    Sid
    Participant

    Meh, es kak raz vakar novilku, šodien jāietestē…

    #178889
    elvisburdajs
    Participant

    es tagad rakstu no viņa tev par to rijību ir pilnīga taisnība :win:

    #178890
    Sid
    Participant

    Godīgi sakot – man nav skaidrs, ko jūs te čīkstat par lēnu darbību, man pat no live cd nekas negļuko. 🙂

    p.s. athlon 5200+/2Gb

    #178891
    normis_161
    Participant

    Bet interesanti, kurš lielums ir jāņem, lai ierakstītu. Es paņemšu 30 GB :D, bet droši vien tas nav gudri darīts.

    #178892
    shady
    Participant

    Kāds lielums? Cik hdd vietu atvēlēt priekš ubuntu? Sistēmai pietiek ar +/- 5GB. Es parasti jebkuram distributīvam atvēlu 10 – 20GB (atkarība no tā, kādiem mērķiem domāts, kas uz tā stāvēs utt).

    #178893
    normis_161
    Participant

    Sapratu. 😀 Vnk sākumā man tas lielums saistījās ar kaut ko citu. 😀

    #178894
    karnaiss
    Participant

    Tēma: “Krutais Kārnis” pametis ligzdu 😀

    #178895
    rodgerz
    Participant

    hmm neziniet varbuut kas par probleemu? uzliku ar wubi ubuntu un viss ekraans zaljaa kraasaa…

    #178896
    shady
    Participant

    Uz kaut kādiem wubijiem es skatos ļoti skeptiski – testam un nekam vairāk… Liec normāli un miers – iespējams, ka kaut kas gļuko. Bez tam, arī tavi dzelži, videokarte var būt pie vainas, ja linux kernelis ko neatpazīst.

    #178897
    samurajs
    Participant

    rodgerz wrote:

    hmm neziniet varbuut kas par probleemu? uzliku ar wubi ubuntu un viss ekraans zaljaa kraasaa…


    Tas wubi jauns un zaļš – laikam tāpēc viss zaļā krāsā 😀

    Es ieteiktu ja negribi pastāvīgo install, uzmest kādu pārbaudītu virtuālo mašīnu – VMware player, Virtualbox u.c. un tad uz tā instalēt. Tur varēs ne tikai bubuntu, bet praktiski jebkuru OS uzlikt.

    #178898
    Holmss
    Participant

    VMware ļooooti bremzē datora iestartēšanos…

    +1 Virtualbox, lai gan uz windows nav iespējams (neizdevās izveidot) strādājošu network bridge

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā