Kur nopirkt labas smaržas?

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Kur nopirkt labas smaržas?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #178485
    garaisezis
    Participant

    es atkal iesaku no sākuma viņam nomazgāt nost lieko špakteļa kārtu un par cilvēkiem pārtapt no zosīm.. un tad tikai smaržas pirkt 😀

    #178486
    Chr1s
    Participant

    Protams, protams orģinālās :>

    #178487
    buldozers
    Participant
    #178488
    akms47
    Participant

    Tā kā nokavēts koments, bet… varbūt noderēs…

    Samuraj, iesaku aizbraukt uz Berlīni īsi pirms Zsv. Tu sapirksies daudz ko tu gribēji un pie reizes nopirksi labas smaržas (80% iespējas, ka arī tās, ko vēlējies) u.c. lietiņas. hmmm, vēl mazs joks… Dabūsi vēl otru tādu pašu pudelīti smaržu + dāvanu. Tāpēc man patīk Vācija Ziemassvētkos. + filings+noformējums+ cilvēku attieksme.

    P.s. Pats galvenais, ka tas būs oriģināls, nevis kāda no polijas atgādāta ķīniešu porģelka.

    Es 2-us gadus atpakaļ Sony centā un uz Fridrihshtrāse pavadīju vienus no jaukākajiem Zsv, kaut arī gāju ar 2-ām piekrāmētānm tašām, ar fotosomu uz viena pleca, statīvu kreisajā un fotoaparātu labājā… tik jauki sen nebiju juties. Iesaku visiem pavadīt Zsv Vācijā, tur ir cita gaisotne tai laikā.

    #178489
    Nelabojams
    Participant

    Vai tu tiešām domā, ka franču smaržas ražo Francijā? Pats naivais…

    Es mazliet kaut ko papētīju par to zemi, tās vēsturi un ekonomiku, pirms devos uz turieni. Ja kas.

    Pie tam par šo to liecina smaržu noturība. Jau 13 gadi pagājuši, bet salieto kreklu izvēdināt tā arī nav izdevies.

    #178490
    Willis
    Participant

    SIA “Sirowa” . Ja dabūsi ‘galus’, ņem testerus, tās ir daudz stiprākas un koncentrētākas .

    Pārējais ir firmas noslēpums .

    #178491
    raimix55
    Participant

    Es parasti [DZĒSTS] pērku cidonija.lv

    #178492
    exiy
    Participant

    Piekrītu par «Avon» smaržām. Sievietēm un vīriešiem. Ļoti noturīgs un spēcīgs aromāts ir arī nature produkcijai no «Avon». Ķermenim un matiem.

    P.S. Man, kā puisim atmiņā palika vienas sieviešu smaržas, kuras prezentēja vienā «Oriflame» pasākumā, man blakus sēdoša dāma tas nomēģināja un man sāka griezties galva otrādāk, jo tā smarža bija tāda, ka to nevar aprakstīt ar vārdiem.. Jebkurā gadījumā zemāk norādītās smaržas ir tādām sievētēm, kuram patīk kaisle un romantika, jo tieši to vēlētos ikviens pusis, kurš sajustu, ka viņa meitene ir iesmaržojusies tieši ar tām smaržām..

    Burtiski nogāzt no kājām un tālāk jau paši saprotiet..

    Smaržas ir ļoti saldas, bet to noturība ir patiešām laba. 😉

    Cenu ziņā 7,00 – 25 Ls Ls (Konsultantiem kā nu kurā katalogā)

    Love Potion smaržūdens.

    Kaisles pilns orientāls vaniļas – ziedu aromāts ar kārdinošām dabīgo afrodiziaku – ingvera, šokolādes un kakao pupiņu – notīm. Š ī ir kompozīcija, kas liek aizmirsties un ļauties mirklim. 50 ml. 50 ml

    Godīgi sakot šīs bija tās smaržas, ar kurām mana mazā bija sasmaržojusies, es noteikti iesaku izmēģināt tām sievietēm, kuras vēlās savā dzīvē ienest vairāk kaisles..

    Ja runā pa vīriešu smaržam, tad man atkal velk uz saldām smaržām, es personīgi lietoju «Playboy New York edt»

    Par to, kur pirkt, nu ir daudz un dažādi veikali, bet pagaidām pieturos pie «Oriflame» un «Avon»

    #178493
    Anonīms
    Neaktīvs

    Smaržas un arī kosmētiku var nopirkt pie mums – http://www.draugiem.lv/profumo Mums ir laba izvēle un ļooti labas cenas, pamazām top arī interneta veikals, pagaidām var iepirkties izmantojot draugiem.lv veikalu.

    Ar cieņu,

    Jūsu Profumo

    #178494
    Willis
    Participant

    Piezvani, uzraksti, vienalga kā sazinies ar izplatītājiem “Sirowa” un uzzini uz kurieni, kur viņi pārdot tevi interesējošās smaržas .

    Galvenais zināt ko meklē, var arī meklēt mājaslapā .

    ” SIROWA “

    INFORMATĪVS PORTÄ€LS

    #178495
    Anonīms
    Neaktīvs

    takš izdzēšat/norokat šo topiku

    #178496
    Mahmuds
    Participant

    Pērku smaržas vai nu lidostu TaxFree vai šeit: https://www.fragrancex.com/

    Vismaz ir garantija, ka nav krutka, cenas normālas, piegāde apmēram nedēļas laikā, netā var arī atrast atlaižu kuponus.

    #178497
    Anonīms
    Neaktīvs

    Smaržas un kosmētika interneta veikalā https://profumo.lv

    #178498
    samurajs
    Participant

    Būtu labi ja Jūs uzrakstītu motivāciju – ar ko Jūsu veikals pārāks par citiem? Sortiments šobrīd konkrēti pieklibo.

    #178499
    baikaa
    Participant
    #178500
    Anonīms
    Neaktīvs

    šoreiz vārds vietā.Tas gan vairāk attiecas uz anglenem ,jo neesmu ievērojis ka mūsējās ta spakteletos.

    #178501
    Anonīms
    Neaktīvs

    Rīt pajautāšu tunisietim ,redzēs ko viņš teiks .zinu ka vi’ņš nemelos ,jo zinu jau gadiem ,6 gadi laikam skaitas gadiem .

    #178502
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas nav tikai Vācijā ,bet visās civilizetās valstīs.Esi bijis pi5rms ziemas scētkiem Londonā.

    #178503
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ropažos ir nopērkams Polijā ražotais Sarkanais Spartaks pa 80 santīmiem. Tikai uzmanies, nepaņem Turcijā ražoto Dinamisko Oranžo, tad smaržosi kā pasīvais pediņš.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā