Kur veido savus backup’us?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kur veido savus backup’us?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146875
    deivs001
    Participant

    Tā kā ne tikai fiziskas personas, bet arī juridiskas cieš dēļ datu zaudēšanas, kas radīta, jo netiek veiktas kopiju veidošanas failiem, gribēju uzzināt cik bieži un kur kopijas veidojat/glabājat Jūs. Ir dzirdēts par softiem, kas veic šādu datu bublēšanu automātiski, esat ar tādiem saskārušies?

    #179034
    WerNeo
    Participant

    Backupus saviem failiem neveidoju… Svarīgāko informāciju turu uz 300Gb ārējā cietā. Datora abus cietos diskus pārsvarā aizņem ne tik svarīga informācija. 🙂

    Darbā gan, rezervi vismaz reizi mēnesī cenšos uztaisīt.

    #179035
    Foxsk8
    Participant

    Reāli 80 GB ar failiem nav iespējams noklonēt. Ja HDD aiziet pa pieskari, esmu 3 gadus interneta dzīvi pakāsis. Protams visdārkākās lietas ierakstu diskos. Reāli backupoju notepadu, un ar to saistītām lietām, kā arī savu mājas lapu, skirptu krājumu kolekciju, jo tā ik dienas tiek papildināta vidēji ar 20 – 30 MB web staff.

    #179036
    Mad182
    Participant

    Kādu reizi mēnesī sakopēju svarīgos datus no ķepļapa uz desktopu, bet principā jau izņemot dažas web lapas un bildes, nekā svarīga uz personīgajiem pc nav, mp3 un filmas var vienmēr novilkt par jaunu 🙂

    #179037
    samurajs
    Participant

    Bilžu arhīvi man nokopēti uz CD, datiem izmantoju arī 50 GB kvotu uz https://mail.no.lv . Audio/video patiešām nav vērts kopēt…

    #179038
    preddetor
    Participant

    Nu man pirms trim dienām gadījās tā, ka aiz sava stulbuma un nagu niezes biju sabrucinājis partīciju galdu. Nekas nebija bakapots. Lamājos, raudāju, jūdzos nost, jo tur bija viss mans darbs, no kā divi jauni projekti, kuros biju ieguldījis vairākas nedēļas sava darba, laika un nervu. Vairākas stundas lamājos. Tad sāku domāt. Paņēmu veco cietni un iestellēju Windu. Pameklēju netā kādu softu. Atradu. Pirmais nestrādāja, tāpat, kā otrais, trešais,… četrupadsmitais, bet piecpadsmitais gan strādāja! Baigi priecīgs biju. Tagad izdomāju, ka pirkšu ārējo cietni, uz kura glabāt darbu kopijas. Negribu neko tādu atkārtot, tāpēc iesaku lietot ārējo cietni. Tā gan.

    #179039
    shady
    Participant

    Ä€rējais HDD, CD/DVD, flash => viss ir atbalstāms, jo dati un vajadzības ir dažādas.

    #179040
    bee
    Participant

    Pilno datu rezerves kopēšanu datoriem veicu vienu reizi nedēļā un katru dienu diferenciālo kopēšanu pārrakstot iepriekšējās dienas diferenciālo kopiju. Izmantojot šādu metodi mēs iegūstam visu datu rezerves kopiju un ar diferenciālo tiek kopēti faili kuri ir izmainīti kopš brīža, kad tika veikta pilnā datu kopēšana.

    Protams tas viss notiek automātiski. Izmantojot Windows iebūvēto Backup tooli. Dati tiek kopēti uz kādu ārējo cieto disku vai vienkārši tiek ielikts papildus cietais disks.

    Protams vēl var izmantot RAID tehnoloģiju, bet tai ir savi mīnusi un plusi. Ja izmantosiet RAID tehnoloģiju un neveiksiet datu rezerves kopēšanu, tad tas jūs nepasargās no nejaušas failu izdzēšanas vai nejaušas to informācijas izmainīšanas. Jums nebūs kur atgriezties!

    #179041
    RicoPico
    Participant

    Backupu taisu tikai OS pārinstalācijas gadijumā. Pēdēja reize bija liekot Win 7.

    #179042
    Evers
    Participant

    Īsti vīri bekapus netaisa 😀

    Nekas vitāls man uz kompja neglabājas, ja nu vienīgi svarīgāko programmu installāciju pakete ir divās kopijās – kompī un līdzņemšanai USB fleškā. Firefoxa bookmarkus/paroles uzticu Xmarks serverim. Kad pārinstallēju windows, tad nepieciešamo (ff, utorrent appdat mapes) pārkopēju un pēc installēšanas atkal atpakaļ

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā