Labs teksta redaktors – Notepad++ 5.4.5

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Labs teksta redaktors – Notepad++ 5.4.5

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #204764
    Foxsk8
    Participant

    damncrow: dll tože? 😀 Nu tā, šitā varam mūzīgi, beigās vēl kāds ieminēsies, ka frontpage ta best 🙂

    #204765
    daGrevis
    Participant

    Pag, kāds neaizmirsa kompilēšanu?! 😀

    #204766
    Crow
    Participant

    DLL – eto ņi jazik 🙂

    Skaidrs, ka Frontpage rullē. Bet, manuprāt, vislabāk ir uztaisīt Wordā un tad Save As Webpage 😀

    #204767
    Andress
    Participant

    foxsk8 wrote:

    P.S. Un tur sintakses nav 😀 Tie nav argumenti. 🙂 Tā mēs varam močīt mūžīgi, bet kā jau man patīk ar savējiem kašķi nemeklēju, tikai ja paši palūdz 🙂

    Varbūt palūko vēlreiz? :> Un kā jums džekiem ar 20-50mb smagu failu labošanu iekš n++? neaizrijas? :> he he

    #204768
    Foxsk8
    Participant

    Ja nu kādam prasās ccleaner, or kaut ko tādu patūlot, reshackers varētu līdzēt 😀

    daGrevis: Kaut kas uz to pusi 🙂

    Andress: Dažreiz sanāk 200 MB SQL ķidāt, prasīsi kur izrāvu, ir spec DB, tādas kā all world, coutries, cities db, tur tad arī nav problēmu 🙂

    Plus es domāju, ka ja viņš argumentē to, ka notepad ++ ir sintakses, značit editplus tādas nav 🙂

    #204769
    Crow
    Participant

    ResHackers ir cool. Neaizmirstiet PEiD + LordPE, kas lieti noderēs.

    Un XVI32 hex editors ir pats krutākais.

    Offtopic, mļin 😀

    #204770
    Andress
    Participant

    Fox, padalies ra URL :> man šitadus db vajadzetu :>

    #204771
    daGrevis
    Participant

    Nokaunos. man ar 8MiB smagu SQL aizrijās. 😀

    #204772
    FireFoxsitis
    Participant

    Nākošndēļ kāda cita ziņa būs 2x garāka.

    #204773
    daGrevis
    Participant

    Andress wrote:

    Fox, padalies ra URL :> man šitadus db vajadzetu :>

    Nu, piemēram, mana foruma pilnā db backup’s aizņem kādus 8MiB. Tikai 350 lietotaji… 🙂

    #204774
    Foxsk8
    Participant

    Andress: Es pisos 3 dienas caur visādiem avotiem, ja vari tikt cauri sašitai, lūdzu, tur būs vairāk nekā 200 MB 🙂

    https://www.geopostcodes.com/index.php

    Plus pievērs uzmanību pirkšanas sadaļai un arī noteikumiem par pirkšānu, bet kā es teiktu, nekas nav neiespējams 🙂

    Tagad labi, ka izveidorta neliela world DB, protams ne tieši no tiem avotiem, bet ir baigi ok, patt draugiem.lv nav tāda sadalījuma 🙂 Visur liek userim definēt, jebal, tās ir auzas, būs sešās Rīgas, 10 Liepājas, piem Liepaja, liepaja, Liepaj, Libau, utt 😀

    #204775
    Foxsk8
    Participant

    daGrevis: Notepad ap 100 – 200 MB.

    P.S. Padomā, kas draugiem darās 😀 vai myspace, tas ir tā, viņiem 100 MB droši sakrājās jau pirmajā stundā pēc saitu palaišānas 🙂

    #204776
    daGrevis
    Participant

    Par to tieši aizdomājos, fox. 😀 Tur jau GiB, ja ne TiB… 😀

    #204777
    Foxsk8
    Participant

    <


    “Skaidrs, ka Frontpage rullē. Bet, manuprāt, vislabāk ir uztaisīt Wordā un tad Save As Webpage”


    >

    Pirms kādiem 7 gadiem tā arī rīkojos 🙂

    #204778
    Andress
    Participant

    Es jau teicu, ka vislabak kodu rakstit rutinju burtniicaa un pec tam kodu skeneet ieksh pc? or megjinat iebazt floppy vietaa? :>>>

    #204779
    Foxsk8
    Participant

    Andress: Ja interesē kāda daļa no DB, PM.

    #204780
    Andress
    Participant

    TNX, Google jau ar valstu nosaukumu DB palidzeja, ieguvu ļoti funkcionalu dumpu, priekš rēģistracijas menu pietiks 🙂

    #204781
    Foxsk8
    Participant

    Laža iekš LV tur ir? TB Lažas pagasts, etc. Ja nav, tad nav pilvērtīgs, un ja X Liepājas ar galotnes kombinācijām , tad arī nav.

    #204782
    Aldis
    Participant

    man patik notepad++ 🙂 tiesham labs! 🙂 uz citiem notepadiem nespeju pariet vnk.. 😀 jo Notepad++ ir eerts.. kka eertaaks par paareejiem.. 🙂

    #204783
    Foxsk8
    Participant

    Aldis: Pamato ērtumu 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā