Lētā Džonija pārdomas – Lielais Jautājums(1.daļa)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Lētā Džonija pārdomas – Lielais Jautājums(1.daļa)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149129
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kad izdomāju rakstīt šo rakstu fonā uz mana TV gāja Veiksmes spēle ’’Lielais Jautājums,,. Pie sevis domāju par to – Kā cilvēki var ļaut sevi apmuļķot? Un cik cilvēkus savieno visas spēles laikā – maksimālais 10. Vienreiz skatoties bija jautājums: Kas atrodas virtuvē? Bija dots vārds *****s. Tā jau jautājums bija normāls, bet uzminiet kāda bija pareizā atbilde! Pīrāgs! Galvenais, ka tā tantiņa visu spēles laiku teica – tas var atrasties tikai virtuvē, nekur citur tas nevar būt u.t.t. Bet kāpēc lai es nevarētu sēdēt uz poda un ēst pīrāgu?

    [img]https://bildites.lv/images/q0zifnzr05n2y71fssni.jpg[/img]

    Es brīnos, kā stundu var nostāvēt kameras priekšā un vislaik atkārtot: Zvaniet 171, tā ir tava iespēja, pazvani pirmais, viens septiņi viens, tā ir tava veiksme u.t.t. Nesaprotu vispār kā tās tantiņas uz ielas var iziet, viņām ar akmeņiem nemet un neapsaukā viņas? Vēl man liekas, ka tam operatoram ir saraksts ar cilvēkiem, kurus drīkst izlozēt, tā teikt sarunāts lai nebūtu jāizmaksā tā summa, un varētu labi nopelnīt.

    Īstenībā šai veiksmes spēlei vajadzētu saukties:

    KUR AITAS, TUR CIRPĒJI!

    Mēs noņemsim tev naudu, bet vinnēt neļausim! Zvani 171, un dod mums peļņu!

    Protams, dažreiz vinnēt jau viņi ļauj, lai neizskatās aizdomīgi. Visbiežāk tas ir ar mazajām summām, un tikai reti ar lielajām, bet tad to rāda reklāmās, piemēram, tajā, ko tagad rāda pa LNT.

    Š ī ir raksta pirmā daļa, un šīs ir tikai notepad.lv lietotāja LētaisDžonijs pārdomas.

    #204458
    Crow
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    KUR AITAS, TUR CIRPĒJI!


    Bet nu pareizi un precīzi esi sapratis! Par to pīrāgs pienākas!

    #204459
    Sid
    Participant

    Man gan neliekas, ka tās vadītājas, ir tantiņas, but thats just me.

    #204460
    ob1
    Participant

    Viss ir relatīvs. Ja Tev būtu 11 gadi, arī sauktu viņas par tantēm. 😀

    Džonij +1 par smadzenēm. Ja tauta n reizes lielākā vecumā nevar saprast šo slaukšanas algoritmu, tad tā viņiem arī vajag. 😀

    #204461
    Crow
    Participant

    Aprēķinā otrās klases matemātika…

    Na haļavu – šo “tantiņu” vecums: 30

    Lētā džonija gadu skaits: 10

    30 : 10 = 3

    Tantiņu vispārpieņemtais vecums: 75

    Na haļavu – jūsu vecums: 25

    75 : 25 = 3

    3 == 3

    Katram savas “tantiņas” 😀

    EDIT: džedaju meistars pasteidzās izvirzīt šo pašu teoriju, visu cieņu 🙂

    #204462
    KaNeiet
    Participant

    Nevajadzīga reklāma.

    Iemācies pārslēgt citu programmu, neticu, ka tā ir vienīgā, kuru vari uztvert.

    “Es brīnos, kā stundu var nostāvēt kameras priekšā un vislaik atkārtot: Zvaniet 171”

    Es savukārt brīnos kā kāds labprātīgi var to stundu skatīties, ja nav atkarīgais vai mazohists.

    #204463
    Anonīms
    Neaktīvs

    KaNeiet wrote:

    Nevajadzīga reklāma.

    Iemācies pārslēgt citu programmu, neticu, ka tā ir vienīgā, kuru vari uztvert.

    “Es brīnos, kā stundu var nostāvēt kameras priekšā un vislaik atkārtot: Zvaniet 171”

    Es savukārt brīnos kā kāds labprātīgi var to stundu skatīties, ja nav atkarīgais vai mazohists.

    Noskatos tikai pirmās 20 minūtes, kur ir tā studijas spēle. Pēctam slēdzu prom. Bet ja slikts garstāvoklis, tad vispār neskatos, jo tā tantiņu runāšana nokaitina.

    #204464
    rATRIJS
    Participant

    Nekad nēesmu skatījies uz visdrīzāk neskatīšos to raidījumu (un TV kopumā), tapēc nevaru īsti objektīvi spriest taču:

    – ne jau “tantiņas” uzražoja to šovu. Viņas tikai to vada – tas ir viņu darbs. Daži rok grāvjus, citi sēž saeimā, viņas vada šovu.

    – šaubos vai tur notiek krāpšana. Tikai laimes spēle – tāpat kā visādi latloto, kauliņu mešanas un pērkamās loteriju kartņas

    – kamēr būs cilvēku bari, kuri gribēs kaut ko dabūt tāpat no zila gaisa, tikmēr arī šādi raidījumi un vispār vairums azartspēļu būs.

    #204465
    Genādijs
    Participant

    Kārtējais muļķis kurš īd par kaitnošu raidījumu 😀 Neskaties idiot! Tev ir tiesības un brīva izvēle izslēgt tv kast un vispār uz poda sēžot labāk izlasi kādu grāmatu nevis ēd pīrādziņus ar speķi!

    #204466
    Anonīms
    Neaktīvs

    rATIJ:

    -Zinu, raidījumu uzražoja SIA ZELTA DRUDZIS

    -Atbildēji pats ar trešo, vienīgi latloto, kauliņu mešanas un pērkamās loteriju kartņas nav tik liela krāpšana kā TV spēles, jo tur izlozē, nevis pazvani un ceri ka tevi savienos, kamēr tantiņa saka “Mums nav zvanītāju,,

    -Tieši tā, cerams ka kādreiz tie cilvēki nāks pie prāta.

    #204467
    ob1
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    latloto, kauliņu mešanas un pērkamās loteriju kartņas nav tik liela krāpšana kā TV spēles, jo tur izlozē


    Nē tur ir tāda pati aitu cirpšana. Savulaik nepaslinkoju un parēķināju. Laimestos izmaksā ne vairāk kā 10% no ieņēmumiem.

    #204468
    Anonīms
    Neaktīvs

    ob1 wrote:

    LētaisDžonijs wrote:

    latloto, kauliņu mešanas un pērkamās loteriju kartņas nav tik liela krāpšana kā TV spēles, jo tur izlozē


    Nē tur ir tāda pati aitu cirpšana. Savulaik nepaslinkoju un parēķināju. Laimestos izmaksā ne vairāk kā 10% no ieņēmumiem.

    Skaidrs.

    #204469
    KaNeiet
    Participant

    Kārtējā..

    Azartspēļu un izložu likums

    ..

    41.pants. Azartspēļu organizēšanas ierobežojumi

    (1) Azartspēļu organizētājam ir aizliegts organizēt azartspēles, ja pastāv vismaz viens no šādiem nosacījumiem:

    7) kopējā totalizatora, derību un bingo laimestu kopsumma ir mazāka par 50 procentiem no iemaksāto likmju kopsummas, spēļu automāta laimests — mazāks par 80 procentiem no iemaksu kopsummas, veiksmes spēlei pa tālruni — mazāks par 45 procentiem no iemaksāto likmju kopsummas.

    ..

    73.pants. Izlozes organizēšanas ierobežojumi

    (1) Izlozes organizētājam ir aizliegts organizēt izlozi, ja:

    ..

    (2) Izložu organizētājs nodrošina, ka laimestu kopsumma visu veidu izlozēm nav mazāka par 45 procentiem no biļešu realizācijas kopsummas.

    ..

    https://www.vgk.lv/lv/files/172/

    #204470
    Mr.Death
    Participant

    mhhhh, siikais, tad jau labaak domaa, par dziivi peec naaves, nevis raksti nekam nederiigas paardomas, par to kaa azartspeeles grauj pasauli. taa ir teema kas paarsvaraa nomoka garlaikotos. tad jau labaak njemies ar filozofiju. un ljauj man mineet beernc. tev tacju ir bail no tumsas un kapiem (tikai nemeegjini man iestaastiit ka taa nav!)? varbuut saac paarvareet taas bailes, tas buus daudz noderiigaak tavai attiistiibai.

    #204471
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mr.Death wrote:

    mhhhh, siikais, tad jau labaak domaa, par dziivi peec naaves, nevis raksti nekam nederiigas paardomas, par to kaa azartspeeles grauj pasauli. taa ir teema kas paarsvaraa nomoka garlaikotos. tad jau labaak njemies ar filozofiju. un ljauj man mineet beernc. tev tacju ir bail no tumsas un kapiem (tikai nemeegjini man iestaastiit ka taa nav!)? varbuut saac paarvareet taas bailes, tas buus daudz noderiigaak tavai attiistiibai.

    Atsevišķi man nav bail, bet no abiem kopā ir nedaudz. Ja gribi uzrakstīšu gāāāru, jo gāāāāāāru rakstu par 2012. gadu, arī tā tēma man intresē.

    #204472
    Mr.Death
    Participant

    un kas tad buus 2012 gadaa? pasaules gals, komeeta, apokalipse? :> sorry, esmu par vecu sjiim mulkjiibaam.

    redzi beernc. aizbrauc naktii uz kapiem sveciisju vakaraa. itseviskji uz taadiem kur ir daudz koku. tu neko skaistaaku savaa muuzjaa redzeejis nebuusi. viss tik mieriigs un kluss, melnaa tumsaa deg daudz mazu gaisminju, kas atmirdz pret koku stumbriem dzeltenaa un sarkanaa kraasaa. pietruukst tikai skaistas muuzikas. kapi ir parks.

    tev ir bail tikai no taa ko apzinies – taapeec ka tur krusti liecina par mirusjajiem apaksjaa. bet tajaa pasjaa laikaa tu neapzinies to, ka visa pasaule ir viena liela kapseeta, un kas zin, varbuut zem tavas maajas pat ir tuukstosj gadus vecas kapenes.

    #204473
    Crow
    Participant

    Mr.Death, nu gan. Dzīvie miroņi, pūķi, milži un citi iztēles augļi 😀

    Ja būtu absolūti skaidrā, pašam diez vai patiktu Kapeņu Stāstiņi Live Edition. Tavā gadījumā neesmu 100% pārliecināts, bet vidējais rādītājs ir tuvu absolūtam.

    Protams, ka tēma ir visai nejēdzīga šeit, bet, cienītie kungi, ļaujat jautāt – nahren jūs mazajam, lētajam Džonim jau šajā agrajā vecumā uzspiesti liekat saprast, ka dzīve ir viena liela sūdu bedre. Tā nav smuk…

    Lai tic pasakām, ka dzīve ir skaista, ar dažām grumbām uz sejas (un citur). Tas ir tas pats, kas būt totālā kodienā, tikai tas nav jāizguļ, bet no tā jāizaug.

    😀

    #204474
    Mr.Death
    Participant

    damncrow, dziivot melos un nezinjaa ir debiili. ja neesi 100% paarliecinaats, parunaa ar mani (atsuuti PM, un es tev kaut ieksj skype izskalosju smadzenes par sjito teemu).

    Dziive nav suudu bedre – taa ir taada, kaadu tu pats to nostaadi.

    #204475
    Crow
    Participant

    Esmu par to 100% pārliecināts; kas attiecas uz smadzeņu skalošanu – to es pats reizēm mēdzu veikt. Protams, meistara padoms nekaitētu 😀

    Nu tas, ka esmu by default pesimists, to nenoliegšu.

    #204476
    shadowmen
    Participant

    katrs pa savam pelna naudu,un musu pasaule vairs pa sadiem raidijumiem(spelem) nevajadzetu brinities,nav jau tev vairs 6 gadi,esi tachu paaudzies….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Tēma ‘Lētā Džonija pārdomas – Lielais Jautājums(1.daļa)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā