LG W2286L ar LED izgaismojumu – katram pa kabatai

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas LG W2286L ar LED izgaismojumu – katram pa kabatai

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149045
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_it_portal_pic_119686_1.jpg[/imgl]Kompānija LG parūpējusies, lai turpmāk iegādāties kvalitatīvu monitoru ar LED izgaismojumu būtu iespējams katram. Jaunais modelis LG W2286L ar 22″ diagonāli tiks pārdots par ieteikto cenu 310 USD, kas būs ap 200 Ls (ieskaitot PVN).

    Parametri jaunajam izstrādājumam ir patiesi izcili, tas noderēs gan web-dizaineriem, gan spēļu cienītājiem. Bez LED raksturīgā ideālā krāsu atveidojuma dinamiskais kontrasts sasniedz 2,000,000:1 pie reakcijas laika 2 ms. Izšķirtspēja ir 1680×1050. Energopatēriņš, salīdzinot ar tāda pat izmēra CCFL monitoriem, samazināts par 40%.

    Jaunais monitors ir tikai 20 mm biezs, un tam ir tikai ciparu pieslēgvietas – DVI un 2x HDMI.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_129982_1.jpg[/img]

    Avots

    #203132
    jauneklis
    Participant

    Š ajos krīzes laikos pat 200Ls par monitoru ir diezgan dārgi , bet tas kā kuram .

    #203133
    samurajs
    Participant

    Ja kaut cik normāls CCFL 22″ monis tāpat virs 100 Ls maksā, tad nedomāju, ka tas īpaši dārgi… CCFL laiks ir pagājis.

    #203134
    daGrevis
    Participant

    Man interesē vai LG domā, ka visiem patīk tas sarkanais izgaismojums?! :@ To varētu kaut ka atslēgt?

    #203135
    rajah
    Participant

    tā ir seksa liesma

    #203136
    daGrevis
    Participant

    Es nedodu priekšroku seksam ar monitoru… 😉 😀

    #203137
    msh
    Participant

    Atjauc to kāju un nahrenizē to seksa liesmu 😀

    #203138
    rajah
    Participant

    daGrevis wrote:

    Es nedodu priekšroku seksam ar monitoru… 😉 😀


    tas ir fetišam nevis lai tur kaut ko bāztu monitorā :devil:

    #203139
    Jaunzems
    Participant

    Man kā simboloģijas piekritējam monitorā dizains liek domāt, ka dizairnere bijusi feministe.

    #203140
    StyleZ
    Participant

    daGrevis wrote:

    Man interesē vai LG domā, ka visiem patīk tas sarkanais izgaismojums?! :@ To varētu kaut ka atslēgt?


    Cik te pēdējā laikā esmu veselu čupu dažādu LG LCD licis, tad pāris lietas viņiem visiem ir kopīgas, no kurām viena ir tieši tas, ka optionos smuki var visu blingu nahrenizēt 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā