M79 piegāde dārgāka, diskusija par tehnikas iegādi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais M79 piegāde dārgāka, diskusija par tehnikas iegādi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148049
    Foxsk8
    Participant

    Tātad sanāca viena nepatīkama lieta ar m79.lv. Pasūtīju nokomplektētu datoru klientam.

    pasūtījuma summa 241.64 Ls

    piegādes izmaksas 5.99 Ls

    kopā apmaksai 247.63 Ls

    Ok viss ir kārtībā un esmu apmierināts.

    Klientam pasaku gala summu 247,63 Ls, nauda jau iedota, gaidu preci. Te pēkšņi pazvana no m79 un saka, ka svars tam visam ir pa lielu un piegāde sanāk kopā 10 Ls.

    Beigu beigās dabonu vēl šķirties no pāris latiem, no sava maka, līdz ar to peļņa par darbu arī sanāk nedaudz mazāk.

    Tagad tiem kas gribēs pasūtīt piemēram nokomplektētu datoru, vēl kādu monitoru klāt, varēs rēķināties ar vēl 10 Ls pasta izdevumiem.

    Atceros, kā labos laikos tādu pašu datorkomplektu sanāca dabot vēl par 2,99. Respektīvi neilgā laika posmā piegādes cena ir ļoti celusies, šajā gadījumā 3 kāršojusies.

    Ok saprotu, viņiem ar jāēd, bet lieta ir pa visam kur citur, ja es samaksu par preci būtu veicis caur pārskaitījumu, ko tad?

    Vismaz nākošo reizi būs jāpadomā, vai to pašu preci ņemt no Rīgas, vai tomēr samaksāt nedaudz dārgāk un saņemt to pašu te pat uz vietas, jo reāli arī no tā m79.lv pasūtot kaut ko, garantija vienmēr notiks Rīgā, tātad piemēram 2 gadu laikā, ja nu kaut kas notiek, tad reāli vēl varam rēķināt ceļa izdevumus līdz Rīgai un atpakaļ.

    Tātad ko Jūs par to visu domājiet. Kā labāk darīt pie esošās situācijas, ņemt te pat uz vietas no vietējiem, vai tomēr ņemt no tiem pašiem interneta veikaliem (Protams, ja preces ir dabonamas gan uz vietas, gan arī caur netu).

    #189917
    deivs001
    Participant

    Nesmuki no viņu puses, ka šādi sanāk. Bet varbūt, ka noteikumos ir norādīts, ka piegādes cena var jebkurā brīdī mainīties atkarībā no piegādāmjamo preču svara.

    #189918
    Loading
    Participant

    m79.lv laikam caur Latvijas pastu piegādāja?

    #189919
    samurajs
    Participant

    Pasta pakalpojumiem cena kāpusi – ko tur brīnīties?

    #189920
    Foxsk8
    Participant

    Tad arī vajag viņu mājas lapā norādīt summu, vienkārši labi ka tā vēl, ka nav nekas traģisks, bet ja tev tas viss iet uz kaut kādiem papīriem, santīms santīmā un beigās kaut kas mainās, tad ķēpa dēļ pāris latiem var sanākt lielāka nekā tev viņu vajag.

    #189921
    memorex
    Participant

    samurajs +1

    Ko tu gribi pa 3Ls, lai tev sūta 10kg kasti uz kautkādu latvijas nostūri? Nezinu, bet m79 lapā rakstīts: Datoru komplektu piegādes cena uz jebkuru Latvijas vietu, reģionu, lauku pagastu vai Rīgas ielu ir vienāda – 9.99 Ls, neatkarīgi no datora svara vai lieluma. Tukša kaste 5.99!

    #189922
    Aldis
    Participant

    Dargak butu no lauku nostura braukt pakalj kompim uz Riigu! 🙂 Paskataties motora zupas cenu, paareekjini kilometraazhu – piemeram kautvai no Madonas liidz riigai – turp, atpakalj.. uhhh.. labi ka vel tikai 10ls pa celju 😉

    #189923
    Foxsk8
    Participant

    Ehh, redz, tur jau tā sistēma nedaudz kļudaina, ja tev uz e-pastu atnāk viena summa, tad ar to summu arī rēķinies, ko tu esi visu formu aizpildījis. Tas ka viņiem kaut kāda lapas nostūri rakstīts, ka 10 Ls, nevienam nesit, vot, ja iekš tā e-pasta, kas atnāk pēc formas aizpildīšanas būtu klāt teksts, ka PC sūtīšana maksā 10 Ls, viss būtu okey.

    Š is vairāk ir tāds ieteikums, nevis pārmetums. Loģiski, ka pašam pircējam ir jāskatās visa pieejamā info.

    Ok, turpinam diskuciju tālāk par to:

    Tātad ko Jūs par to visu domājiet. Kā labāk darīt pie esošās situācijas, ņemt te pat uz vietas no vietējiem, vai tomēr ņemt no tiem pašiem interneta veikaliem (Protams, ja preces ir dabonamas gan uz vietas, gan arī caur netu).

    #189924
    elvisburdajs
    Participant

    Es kādu laiku atpakaļ Xnetā pasūtīju Mp3 pleijeri[img]https://www.secretskypeemoticons.com/skype/emoticons/animated/emoticon-0161-phone.gif[/img], kuru man piegādāja bezmaksas https://www.xnet.lv/info_pieg.php (Rīgā).

    Preci atveda nakamajā dienā precīzi manis norādītajā laikā, 🙂 vienīgais kas man xnet.lv nepatīk ir tas, ka visām precēm ir ļoti augsti uzskrūvēta cena. :money: :suck:

    #189925
    Creep
    Participant

    Elvi: kā kurai precei. Datortehniku gan tur īpaši prātīgi nav prikt, bet par visu pārējo: tur bieži iepērkos, nekad nav pievīlis, un vienmēr pats piestaigāju uz biroju (cik nu, kāds pus km līdz šamo birojam man…)

    #189926
    Foxsk8
    Participant

    Š oreiz biju domājis, ja cilvēks atrodās ārpus Rīgas robežām. Piem, kā es Liepājā.

    #189927
    memorex
    Participant

    Es ņemtu tāpat no rīgas, jo tās kaktu bodes liepājā arī garantijas gadijumā sūtīs preci uz rīgu, taka nekas ātrāks nesanāks, un ja komponente nodeg vai defektīva atnāk, nav jau visa kaste jāsūta atpakaļ! m79 ir ļoti zolīda garantija (tas tā piebildei). Es parasti pasūtu caur menedžeri un viņš nosauc arī gala summu utt. + skidons 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā